Reklama

Zůstat jen kvůli dětem, jak se rozhodnout?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

535
Kecalka 132 příspěvků 19.12.16 22:51
zůstat jen kvůli dětem, jak se rozhodnout

Zdravím všechny, rád bych se podělil o své trápení, jsme s manželkou spolu 15 roků z toho 13let manželé, máme dva kluky 8 a 11 let, před půl rokem jsem se dozvěděl že mě manželka podvádí a má půlroční vztah, dost těžko jsemto rozdýchával, ale vždy se snažím řešit věci s chladnou hlavou, nekřičel jsem nevyčítal možná i odpustil, samozřejmě utrpělo moje sebevědomí ač jsem si to nechtěl připustit, po zhruba 14dnech co to prasklo mi řekla že to skončilo a že potřebuje čas, tak nějak jsem doufal že se to třeba spraví, má náročnou práci (vedoucí v obchodě) takže poslední dva roky jsem převzal starost o domáctnost abych jí co nejvíc ulevil, starám se o kluky a td, já se vracím domů kolem 4hod takže na to mám i víc času, ted jsme ale dospěli do fáze kdy žena odjíždí do práce už ráno v 6 a vrací se vetšinou ve 23,00,tvrdí mi že chodí po práci na kafe s kamarádkama, přestala se úplně starat o domáctnost dětem už ani tu školu nekotroluje prostě je doma jen na vyspání a když už má volno zase jede za kámoškou, o mě zájem už vůbec, podotýkám že se mnou už rok odmítá sex, pohrozil jsem odchodem, dokonce jsem i nakrátko odešel ale nic s ní nepohne, naopak na mě útočí že ublížím dětem, nevím už co s tím myslím se že za ním zas jezdí ale ted už si dává bacha, mě tvrdí že mě má hrozně ráda a neche mě ztratit ale na druhou stranu si žije svůj život a nehodlá na něm nic měnit, nevím už co s tím měl to někdo podobně? jak jste dopadli

Příspěvek upraven 20.12.16 v 00:04

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 39 Další »

Reklama

Reakce:

ontario7
Extra třída :D 11192 příspěvků 19.12.16 23:16
@535 píše:
Zdravím všechny, rád bych se podělil o své trápení, jsme s manželkou spolu 15 roků z toho 13let manželé, máme dva kluky 8 a 11 let, před půl rokem jsem se dozvěděl že mě manželka podvádí a má půlroční vztah, dost těžko jsemto rozdýchával, ale vždy se snažím řešit věci s chladnou hlavou, nekřičel jsem nevyčítal možná i odpustil, samozřejmě utrpělo moje sebevědomí ač jsem si to nechtěl připustit, po zhruba 14dnech co to prasklo mi řekla že to skončilo a že potřebuje čas, tak nějak jsem doufal že se to třeba spraví, má náročnou práci (vedoucí v obchodě) takže poslední dva roky jsem převzal starost o domáctnost abych jí co nejvíc ulevil, starám se o kluky a td, já se vracím domů kolem 4hod takže na to mám i víc času, ted jsme ale dospěli do fáze kdy žena odjíždí do práce už ráno v 6 a vrací se vetšinou ve 23,00,tvrdí mi že chodí po práci na kafe s kamarádkama, přestala se ůplně starat o domáctnost dětem už ani tu školu nekotroluje prostě je doma jen na vyspání a když už má volno zase jede za kámoškou, o mě zájem už vůbec, podotýkám že se mnou už rok odmítá sex, pohrozil jsem odchodem, dokonce jsem i nakrátko odešel ale nic s ní nepohne, naopak na mě ůtočí že ublížím dětem, nevím už co s tím myslím se že za ním zas jezdí ale ted už si dává bacha, mě tvrdí že mě má hrozně ráda a neche mě ztratit ale na druhou stranu si žije svůj život a nehodlá na něm nic měnit, nevím už co s tím měl to někdo podobně? jak jste dopadli

otázka, ale zní proč to udělala? ;)

Alternativa
Kecalka 239 příspěvků 19.12.16 23:18

Vzhledem k tomu, že se nechce změnit a na vztahu zapracovat, tak bych to ukončila, vy už vlastně žijete každý svůj život akorát pod jednou střechou.

Lenka512
Echt Kelišová 7557 příspěvků 19.12.16 23:18

@535 takže nejeví zájem o děti?

ivous
Ukecaná baba ;) 2038 příspěvků 19.12.16 23:23

Z toho co popisuješ bych řekla, že zcela určitě někoho má a zároveň si je jistá, že od ní neodejdeš. Asi bys měl za ní jít, říct že ti to takhle nevyhovuje a že v takovém vztahu nechceš pokračovat. Navrhnout nějaké řešení, kdo se odstěhuje a kdo zůstane, jak se budete dál starat o děti. V klidu to na ní vysypat, a pokud nebude konstruktivní a bude pouze používat věty typu „ale mně na tobě záleží a ublíží to dětem“, tak jí říct „rozmysli si to, za týden si sedneme a dohodneme se dál“. Tím tu debatu ukonči a ten týden už se k tomu nevracej a chovej se normálně. Musí z tebe cítit, že to myslíš vážně, pokud tomu uvěří, tak začne teprve přemýšlet, jestli tu rodinu chce skutečně rozbít. Z toho jak se chová je jasné, že se cítí hodně pevná v kramflecích a to své postavení ve vašem vztahu zneužívá. Pokud v tom pojedeš dál, tak tvé sebevědomí půjde úplně ke dnu a ikdyby ses rozkrájel, tak pro ní už nebudeš přitažlivý, bude tě pouze využivat, ale bude si žít svůj život a jednoho dne odejde ona. Samozřejmě pokud je zamilovaná do stále stejného, tak se může stát, že ho jednoho dne přestane bavit nebo on ji, ale chceš čekat, popř se bát, že se časem zase někdo objeví?

mgdln
Závislačka 4427 příspěvků 19.12.16 23:23

@535 Pozvi ji (manželku) do diskuze, ať můžeme být objektivnější :nevim:

535
Kecalka 132 příspěvků 19.12.16 23:24

Řekla mi že se jí zdálo v jednu chvíly že už jí tolik nemiluji a že to nechtěla udělat prý to přišlo tak nějak samo, pravda je že jsem jednu dobu hodně pracoval měli jsme dluhy takže v 8 do práce v 6 z práce kolikkrát včetně víkendů aby jsme trochu mohli žít, tak to bylo asi rok a pak šla za jiným

535
Kecalka 132 příspěvků 19.12.16 23:28

Už jsem i na pár dní odešel aby věděla že to myslím vážně, a efekt? chováš se jak ženská co tím získáš? budou vánoce tak nechci celou rodinu ranit na svátky nicméně asi není jiné cesty než opravdu odejít

535
Kecalka 132 příspěvků 19.12.16 23:33

Do diskuze bych jí pozval ale nechce nic řešit pořád si jede svoje nech to být netlač na mě, moc to hrotíš jde ti jen o sex a tak dál

ontario7
Extra třída :D 11192 příspěvků 19.12.16 23:38
@535 píše:
Už jsem i na pár dní odešel aby věděla že to myslím vážně, a efekt? chováš se jak ženská co tím získáš? budou vánoce tak nechci celou rodinu ranit na svátky nicméně asi není jiné cesty než opravdu odejít

tak jdi hned po Vánocích a poznáš ihned na čem vlastně jsi ;)

Mendozka
Nováček 7 příspěvků 19.12.16 23:39

Pokud je to opravdu tak jak pisete, tak je snad lepsi to ukoncit. Tim, ze zustanete kvuli detem se nic nezlepsi, spise naopak. Ale pokud se odstehujete vy, doporucuji rovnou podat navrh o svereni deti do pece a v nem popsat jeji vztah k detem a k rodine tak jako jste to popsal zde, jinak se vse muze otocit priti vam. Preji hodne sil :palec:

535
Kecalka 132 příspěvků 19.12.16 23:40

Co se týká dětí tak jen to co musí, ráno v 6 do družiny, pdotýkám že v krámě kde dělá vedoucí otvírají v 8 do práce to má 25 min jinak ji děcka vidí tu chvilku ráno a pak každej třetí den když je doma, dřív jim kontrolovala ůkoly psala je s němaprostě normál ted je vyzvedne ze školy a sedi na gauči do noci píše a píše

Bábrdl
Generální žvanilka 20942 příspěvků 19.12.16 23:43
@535 píše:
vyzvedne ze školy a sedi na gauči do noci píše a píše

Třeba píše román :lol:

Bábrdl
Generální žvanilka 20942 příspěvků 19.12.16 23:44

@535 Asi fakt někoho má, ale tenhle stav jí vyhovuje.

Markéta80
Hvězda diskuse 39320 příspěvků 19.12.16 23:45

@535 jsi si tak moc jistý že se schází s kamarádkama, ve volnu jezdí za kamarádkou, sex 0 max doma :jazyk:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 39 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama