Zůstat tady, nebo se vrátit do Anglie?

Anonymní
15.5.17 11:17

Zůstat tady, nebo se vrátit do Anglie ?

Ahoj holky, řeším dilema a potřebuju se vykecat. Mám možnost vrátit se zpět do Anglie, ale nevím jestli se mi chce. Práce tady mě nebaví a je za málo peněz, tam bych dělala aupair u svojí bývalý rodinky, takže všechny peníze jen pro sebe. Blbý že už tu mám pronajatý byt, takže všechno zařizování je komlikovanější. Nějak se nedokážu rozhodnout a nevím, co dělat. Jsem taková vykadlá, při představě toho zařízení na mě jdou mdloby, ale zároveň tady jsem jen v práci, která mě nebaví nebo doma. :nevim: Co byste dělali na mém místě? Děkuji za všechno rady, prosím o zachování anonymu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15.5.17 11:28

Kdybych „nevedela“, jestli se mi tam chce, tak bych se nevracela. Mam podobne zkusenosti, zila jsem v zahranici na ruznych mistech a nesla bych proti sve intuici. Kdyby se mi chtelo, tak bych sla, i kdyby to bylo prakticky komplikovanejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1930
15.5.17 11:28

Zpátky do Anglie, já jsem se vracel do ČR jen kvůli práce, protože tady si vydělam více. Tam jsem dělal zahradníka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.17 11:31

Mám pocit, že se mi nechce ani do Anglie, ale ani zůstávat tady. :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
24Martina
15.5.17 11:42

A co zkusit jinou zemi? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.5.17 11:43

@24Martina na to jsem asi moc líná a stará :D. Tam už mám tu svoji rodinku, kterou znám, to prostředí taky, město všechno. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
602
15.5.17 11:43

A co takhle změnit tady práci? :think: ja jsem žila v Anglii 9 let a nevrátila bych se tam. Sice finanční stránka tam byla lepší, ale ani teď to není špatné. A navíc, tady mám rodinu a přátele a to je pro mě důležitější :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.17 11:56

@asanUK jo to by chtělo změnit práci, 15 000 čistýho na Prahu je dost hrůza. Ale já nějak nemám energii něco řešit. Přijde mi, že totálně nevim co chci.

• Nahlásit
  • Citovat
15.5.17 12:16
@Anonymní píše:
@asanUK jo to by chtělo změnit práci, 15 000 čistýho na Prahu je dost hrůza. Ale já nějak nemám energii něco řešit. Přijde mi, že totálně nevim co chci.

A kdo to má vědět, co v životě chceš? :think:
Vem si to z jiného hlediska. Když se tam odstěhuješ a budeš dělat aupair, třeba dalších 15 let, budeš mít z toho aspoň důchod v anglii? Máš možnost si tam najít i jinou práci v průběhu aupair?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
15.5.17 12:28

Jsi nějaká vyhořelá, my ti tady neřekneme, co máš dělat se svým životem :nevim: Já jsem si v zahraničí užila a jsem ráda, že jsem zůstala v ČR. Na tvém místě bych počkala, až přejde životní fáze „je mi všechno jedno a nic se mi nechce“ a rozhodla se až poté.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.17 12:38

@radkka já vim, je to se mnou špatný. Bohužel tato fáze trvá už několik let, pochybuju, že to jen tak přejde :D No právě, že v Anglii bych si mohla najít brigádu, vyděla určitě víc peněz než tady. Tady mi z výplaty zbydou 2000 a jsem ráda že jsem ráda. Takže v podstatě bych tam jela spíš vydělat a možná bych tam už zůstala. Nějak nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.5.17 12:40

@hudečice tak 15 let bych to nedělala. Myslela jsem spíš tak rok a pak zkusit najít normální práci, nebo se vrátit do ČR. Při aupair bych si našla brigádu nejspíš.

• Nahlásit
  • Citovat
20807
15.5.17 12:40
@Anonymní píše:
@radkka já vim, je to se mnou špatný. Bohužel tato fáze trvá už několik let, pochybuju, že to jen tak přejde :D No právě, že v Anglii bych si mohla najít brigádu, vyděla určitě víc peněz než tady. Tady mi z výplaty zbydou 2000 a jsem ráda že jsem ráda. Takže v podstatě bych tam jela spíš vydělat a možná bych tam už zůstala. Nějak nevím.

Žádný partner, koníčky, zájmy, přátelé? Chápu, že s tou výplatou na moc nezbývá, ale něco se vždycky dá. :think: Je mi líto, že to takhle máš už dlouho, to si opravdu říká o změnu, ale mně trochu přijde, že ty vlastně nechceš, asi už jsi ztratila vůli, co? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.5.17 12:44
@Anonymní píše:
@hudečice tak 15 let bych to nedělala. Myslela jsem spíš tak rok a pak zkusit najít normální práci, nebo se vrátit do ČR. Při aupair bych si našla brigádu nejspíš.

Jenomže jako aupair z toho moc nemáš. Důchod z toho mít nebudeš ani v anglii ani v česku. Spíš bych jela jako aupair a mezitím si hledala nějakou práci v místě bydliště v anglii. Pak bych šetřila, abych si mohla dovolit bydlení případně přispívat rodině, občas pohlídat atd… protože takhle kus života strávíš v anglii, pak v česku a na stará kolena nic nemáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.17 13:15

@radkka přesně tak, nic no. Asi už jsem ztratila vůli. Jsem taková jak se říká VYKYDLÁ. Možná chci jen zabít čas, když mě to v práci nebaví. Tak si říkám zabiju čas v Anglii, když už jsem tam byla a nebylo to špatný.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama