Zůstat v nešťastném partnerstvi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 12:37
Zůstat v nešťastném partnerstvi

Začnu od začátku. Jsem s přítelem od 19let. Před 3lety kdy už jsme byli spolu 4roky jsme se dostali do krize, nebo spíš já, zacla jsem hulit jelikož přítel je skurka od 13let a prostě to tak nějak přišlo i mě. Po roce vyhulovani mozků jsem plánovaně otěhotněla, asi jsem si myslela že se něco změní, tehdy jsem věřila že to bude jiné. Přítel s nátlaku nehulil 2mesice a nekouřil. Bylo to fajn, čekala jsem mimi a oba se těšili. Pak to začlo u něj na novo, já porodila a 24h denně jsem byla s malým, bez rodiny která je daleko a bez jakýchkoli kamarádek. Zacla jsem mít deprese, ale pořád jsem se o malého hezky starala a trpěla potichu kdy si chlap po práci vyhulil mozek a dál 3piva, občas doma něco podělal. V 10m jsem přestala kojit a netrvalo dlouho a opět smutky taháním trávou a chlastem, většinou když malý spinká. Hádky jsou na denním pořádku i jen proto, že chlapovi ráno nereknu hezky ahoj po tom co vztane a kdy já mám už navareno a vyprano. Nepomaruju si, kdy jsem cítila naposledy štěstí, snad možná když jsem byla ještě těhotná. :,( Vím, že mam problém, chlapovi to přijde zcela normální hulit a denně vypít 3lahvace. Jsem jak bludička co volá o pomoc přes seznamky atd aby se něco změnilo. Nejhorší je, že syn malého úplně miluje a je to i opačně, chlap je z něj taky pokakaný ikdyz po nem obcas řve jak po coklovi. Chtěla jsem vypnout a zajít si na masaz, nabrat sílu a muž mi řekl, že on chodí do práce a že si to se mnou klidně vymění a bude doma s malým když já to nezvládám. :( Chtěla jsem jít i k odborníkovi a byl to podobný scénář, však na co, Vališ doma šunky a vyhulujes si mozek. Syna miluju a nechci mu brát tátu, jen proto, že očividně jsem vadná a věčně nespokojená, ale ty naše hádky tomu dodávají korunu a občas už fakt nemůžu, že bych radši lehla pod vlak. Ať to čte kdo chce, moc díky, že jsem to anonymně mohla vše vypustit.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 18.08.18 12:42

Tak prvně přestaň hulit proboha. :zed: :zed: :zed: vybraka sis partnera takový, jaký je. On se nezměnil. Hulil a hulí porad. Nechápu, na co si tedy stezujes. Jen mi je líto dítěte, které má doma denne dva zhulenej rodiče :pocitac:

pikola
Neúnavná pisatelka 19312 příspěvků 18.08.18 12:44

No ale ty taky hulíš a piješ, tak co mu vyčítat..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 12:45

Rádoby rady od někoho kdo v životě nezažil deprese a závislost se urážet fakt nenechám. Dítěte ti líto být fakt nemusí,ten má vše jak lásku tak pozornost :roll:

AnnaNuvoletta07
Kecalka 407 příspěvků 18.08.18 12:51

Trava je tráva, no. Gumuje mozek a člověka mění. Hlavně člověk hodně obtížně hledá motivaci s ní přestat, jelikož citelné negativní dopady na tělo nemá třeba narozdíl od alkoholu. Musel by chtít změnit svůj život ať už kvůli vám nebo jen kvůli sobě. Spíše se divím, že jsi věřila Ty, že se po tolika letech něco může změnit v tomto směru. V podstatě je to regulérní feťák, no.

AnnaNuvoletta07
Kecalka 407 příspěvků 18.08.18 12:53

Jinak to, že dva hulí trávu opravdu neznamená, že zanedbávají dítě. Takový dopad na mozek ani tělo nemá. Tady se může stát maximálně to, že oba vytuhnou a dítě si něco udělá.

Pidulka1991
Závislačka 2879 příspěvků 18.08.18 12:59
@Anonymní píše:
Rádoby rady od někoho kdo v životě nezažil deprese a závislost se urážet fakt nenechám. Dítěte ti líto být fakt nemusí,ten má vše jak lásku tak pozornost :roll:

Promin, ale deprese nemas. Schovavas se za deprese, aby sis omluvila svou zavislost na huleni. Mela by ses zbavit zavislosti na trave, hlavne s odbornikem. To jaky je tvuj partner si vedela, ale s tim ted se neda nic delat. Hlavne se musis srovnat ty pro sve dite… nebo ti prijde v pooradku, kdyz mama bere drogy a pije a pritom pecuje o dite?

Serpentini
Zasloužilá kecalka 754 příspěvků 18.08.18 13:03

Co jsi čekala za reakce? Poplácání po zádech za to, že místo abys řešila svojí nespokojenost jako dospělý člověk a s tou situací něco udělala, tak se utápíš v sebelítosti a návykových látkách? 8o Běžte se oba léčit a ty hodně rychle přestaň chlastat, když se staráš o dítě proboha.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 13:03

Za bezdětna jsem občas trávu kouřila, ale fakt si nedokážu představit hlídat dítě zhulená. Vždyt stačí chvilka nepozornosti a stane se neštěstí.Hlavne v tom období 1-3 roky se musí dítě hlídat opravdu pořádně.
Jinak zakladtelko tobě bych poradila zajít k psychologovi, třeba by ti pomohlo se vypovídat. Mateřská je velmi náročné období a ne každý to zvládá dobře.
Co se týče partnera, já bych s někým kdo hulí denně trávu nebyla, nechtěla bych, aby dítě mělo takový vzor.

Jagwa
Kecalka 218 příspěvků 18.08.18 13:04

Hulit se má na pohodu a ne na deprese. Pak jsou ty deprese akorát horší :zed:
Docela by mě zajímalo, co píšeš so těch seznamek :roll:

Uživatel je onlineLioness34
Zasloužilá kecalka 965 příspěvků 18.08.18 13:12

Vyzni to hnusne ale každý ke svému… pokud chlap huli a pije alkohol pravidelně a žena si s nim pořídí dítě navíc huli taky tak co k tomu dodat. Myslet si ze je dítě spokojene a v pohodě? Když máma se necítí šťastná? Buď se oba vzpamatujete a začnete se chovat zodpovědné a nebo ne. Nic víc se k tomu napsat nedá. Chodíš na seznamky a cekas co? Ze tam potkas chlapa co té vytáhne??? Začni na sobě pracovat… a pak se i objeví třeba někdo kdo stojí za úvahu. Ale necekej ze budeš hulit mít dítě s tím kdo huli a pravidelně pije a přijde princ na bílým koni nastěhuje si té domu a postara se o tebe dítě a bude tolerovat tvého ex… co nabizis ve vztahu ty?? Nad tím se zamysli. Je naivní si myslet ze přijde princ a o vše se postara…začni na sobě pracovat. A uvidíš časem. Hlavně žádné další dítě - teď.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 13:15

Pokud seš tak něšťastná tak prostě odejdi :nevim: Nedávno jsem se rozešla s otcem dítěte a bylo to nelepší řešení! Dítěti je 9m, bere si ho jednou za 14 dní na víkend, občas přijede v týdnu..Všechno jde. Hlavně nehul, má to být na relax a ne protože se trápíš a chceš to zahnat trávou..

Halibar
Kelišová 6359 příspěvků 18.08.18 13:47
@Anonymní píše:
Rádoby rady od někoho kdo v životě nezažil deprese a závislost se urážet fakt nenechám. Dítěte ti líto být fakt nemusí,ten má vše jak lásku tak pozornost :roll:

chceš radu a odmítáš upřímné odpovědi :potlesk:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 13:49
@Lioness34 píše:
Vyzni to hnusne ale každý ke svému… pokud chlap huli a pije alkohol pravidelně a žena si s nim pořídí dítě navíc huli taky tak co k tomu dodat. Myslet si ze je dítě spokojene a v pohodě? Když máma se necítí šťastná? Buď se oba vzpamatujete a začnete se chovat zodpovědné a nebo ne. Nic víc se k tomu napsat nedá. Chodíš na seznamky a cekas co? Ze tam potkas chlapa co té vytáhne??? Začni na sobě pracovat… a pak se i objeví třeba někdo kdo stojí za úvahu. Ale necekej ze budeš hulit mít dítě s tím kdo huli a pravidelně pije a přijde princ na bílým koni nastěhuje si té domu a postara se o tebe dítě a bude tolerovat tvého ex… co nabizis ve vztahu ty?? Nad tím se zamysli. Je naivní si myslet ze přijde princ a o vše se postara…začni na sobě pracovat. A uvidíš časem. Hlavně žádné další dítě - teď.

Dívej,já jo prosila na kolenou jak jsem byla těhotná a kojila ať přestane,že me to pak zase stáhne,nestála jsem mu za to. Ono jsem slabá povaha,vím ale že to svádět na nikoho nemůžu.

Uživatel je onlineLioness34
Zasloužilá kecalka 965 příspěvků 18.08.18 13:52
@Anonymní píše:
Dívej,já jo prosila na kolenou jak jsem byla těhotná a kojila ať přestane,že me to pak zase stáhne,nestála jsem mu za to. Ono jsem slabá povaha,vím ale že to svádět na nikoho nemůžu.

Pokud jiný nebude tak musíš bojovat ty a postarat se ty… není to snadné ale jiná možnost není nebo té stáhne s sebou

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >