Zůstat v takovém vztahu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  08.04.18 12:00
Zůstat v takovém vztahu?

Anonym, prosím.
Před měsícem jsem se seznámila s novým mužem. Mně je 33 let, jemu 43 let. Oba jsme svobodní, děti nemáme. Já si žiji ve svém bytě, on taky. Měla jsem několik vztahů, on měl vážný vztah jen jeden, naposled někdy v 25letech věku, já před rokem a půl.
Během toho měsíce jsem se několikrát sešli, vyšli si ven za kulturou, do restaurace apod., potom k němu domů. Sex proběhl několikrát, občas byl problém s tím, že mu nestoupl, potom zase bylo vše v pohodě. Bere nějaké léky a tvrdí, že to je asi tím. Vždy je straně nadržený a sex chce, tudíž si nemyslím, že by byla chyba ve mně. Když se to nepovede, tak je takový naštvaný.
Moc si dává pozor, abych neotěhotněla, z toho má úplnou hrůzu. Včera z něj vypadlo, že děti mít nikdy nechce, že kdyby mu bylo 40 let, tak by chtěl, teď už ne a že mu to vyhovuje tak, že si každý žijeme ve svém a jen tak se scházíme.
Musím podotknout, že jinak je velice galantní, ale nezajímá ho, jak to mám s dětmi já, pokud chci nebo ne. Já nevím, neříkám, že chci, neříkám, že nechci. Nevím. Ale myslím si, že s ním ztrácím čas.
Kdyby mi bylo o let více, taky bych to viděla jinak, ale já myslím, že s ním ztrácím čas.
Vím, že si to musím rozhodnout sama, ale jsem zmatená a ráda bychnázory i odjinud.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineSaarka_O
Kecalka 452 příspěvků 08.04.18 12:04

Asi tak, pokud si nejsi jistá, tak to nebude to pravý. :kytka:

Anonymní  08.04.18 12:05

Kdyby mi bylo o 10 let více, brala bych to asi jinak. Náš vztah bere velice vážně, mluví o mně jako o své přítelkyni, což je ještě více zvláštní. Já tohle za vztah totiž nepovažuji. Zakladatelka.

Doe_Jane
Kelišová 6392 příspěvků 08.04.18 12:06

Máš nejvyšší čas na to mít první dítě, ztrácíš s ním čas

lachtanice86
Kelišová 5251 příspěvků 08.04.18 12:07

Tak nejdřív by to chtělo si ujasnit jestli děti chceš.

pikola
Neúnavná pisatelka 18529 příspěvků 08.04.18 12:08

Pokud chceš jen kamaráda s výhodami, tak proč ne. Pokud hledáš manžela a chceš děti, ztrácíš čas.

Anonymní  08.04.18 12:12
@pikola píše:
Pokud chceš jen kamaráda s výhodami, tak proč ne. Pokud hledáš manžela a chceš děti, ztrácíš čas.

Je to kamarádství s výhodami, ale on o mně mluví jako o své přítelkyni, chce mě seznamovat s rodinou atd. Je to zvláštní.

nostress
Extra třída :D 12609 příspěvků 08.04.18 12:13
@Anonymní píše:
Anonym, prosím.
Před měsícem jsem se seznámila s novým mužem. Mně je 33 let, jemu 43 let. Oba jsme svobodní, děti nemáme. Já si žiji ve svém bytě, on taky. Měla jsem několik vztahů, on měl vážný vztah jen jeden, naposled někdy v 25letech věku, já před rokem a půl.
Během toho měsíce jsem se několikrát sešli, vyšli si ven za kulturou, do restaurace apod., potom k němu domů. Sex proběhl několikrát, občas byl problém s tím, že mu nestoupl, potom zase bylo vše v pohodě. Bere nějaké léky a tvrdí, že to je asi tím. Vždy je straně nadržený a sex chce, tudíž si nemyslím, že by byla chyba ve mně. Když se to nepovede, tak je takový naštvaný.
Moc si dává pozor, abych neotěhotněla, z toho má úplnou hrůzu. Včera z něj vypadlo, že děti mít nikdy nechce, že kdyby mu bylo 40 let, tak by chtěl, teď už ne a že mu to vyhovuje tak, že si každý žijeme ve svém a jen tak se scházíme.
Musím podotknout, že jinak je velice galantní, ale nezajímá ho, jak to mám s dětmi já, pokud chci nebo ne. Já nevím, neříkám, že chci, neříkám, že nechci. Nevím. Ale myslím si, že s ním ztrácím čas.
Kdyby mi bylo o let více, taky bych to viděla jinak, ale já myslím, že s ním ztrácím čas.
Vím, že si to musím rozhodnout sama, ale jsem zmatená a ráda bychnázory i odjinud.

Jestli chceš děti, a normální vztah, měla by ses co nejdříve poohlédnout po chlapovi, který to má stejně.

pikola
Neúnavná pisatelka 18529 příspěvků 08.04.18 12:14
@Anonymní píše:
Je to kamarádství s výhodami, ale on o mně mluví jako o své přítelkyni, chce mě seznamovat s rodinou atd. Je to zvláštní.

To je jedno, ale nechce mít děti, byl dlouho sám a ženských taky moc neměl. Pokud chceš rodinný typ, budeš muset hledat jinde. A s tím sexem by to v jeho věku taky nemělo být tragické.
Můj muž taky děti nechtěl, když jsme se poznali, ale oba jsme byli do 30 a já se nechtěla vázat. Když už je ti tolik a chceš něco jiného, proč v tom zůstávat.

Příspěvek upraven 08.04.18 v 12:16

Sany80s
Kelišová 6018 příspěvků 08.04.18 12:15

Pokud chceš děti, tak s ním neztrácej čas. Ten typ vztahu, co on chce, je velice, velice pohodlný a může být naplňující, pokud to tak chcete oba a oba jste každý zvlášť ekonomicky silní. Dá se totiž říct, že k sobě nebudete mít téměř žádnou zodpovědnost.
Jste k sobě hodní, nemusíte se tolik omezovat, téměř vždy něco před sexem podnikáte.
Pokud je to to, co hledáš, tak proč ne. Otázka je, zda má ty problémy léky nebo psychikou, ono se to asi spíš bude zhoršovat.
Co ty vlastně chceš? Rodinu?

Anonymní  08.04.18 12:20
@Sany80s píše:
Pokud chceš děti, tak s ním neztrácej čas. Ten typ vztahu, co on chce, je velice, velice pohodlný a může být naplňující, pokud to tak chcete oba a oba jste každý zvlášť ekonomicky silní. Dá se totiž říct, že k sobě nebudete mít téměř žádnou zodpovědnost.
Jste k sobě hodní, nemusíte se tolik omezovat, téměř vždy něco před sexem podnikáte.
Pokud je to to, co hledáš, tak proč ne. Otázka je, zda má ty problémy léky nebo psychikou, ono se to asi spíš bude zhoršovat.
Co ty vlastně chceš? Rodinu?

Mně to tak právě nevyhovuje, ještě mám pocit, že bych měla chtít od života víc než žít takový život, jaký mi on nabídl. S tím sexem a psychikou to myslíš jak?

PeknyVlasy
Kecalka 177 příspěvků 08.04.18 12:22

Našla sis typického spokojeného postaršího pardála - JÁ mám svůj klid, ty to respektuj, občas se mi nepostaví a už to bude jen a jen horší, téměř ve všem se mi přizpůsobuj a na tvoje city pravděpodobně nebude brán zřetel - asi to vidím trochu skepticky, ale mám zkrátka z těchhle týpků takový dojem.
S podobným (povahově) jsem chodila a to mu bylo jen 25, jenže takový člověk na tom bude úplně stejně i za dalších 20 let. Ti normální si ve 40ti dávno udělají rodinu a nežijí sami, ledaže by se jim čerstvě nějaký vztah nešťastnou událostí rozpadl.

vonajebohyne
Echt Kelišová 8699 příspěvků 08.04.18 12:25

A co chces ty, zakladatelko?
Pokud deti, rodinu nebo proste jen obycejny partnersky zivot ve spolecne domacnosti, ztracis cas. V jeho veku uz je zvykly na sve pohodli a nepredpokladam radikalni zmenu postoju.
Pokud ti vyhovuje „navstevovaci“ vztah, nechces deti, mas rada svuj klid a nehodlas to menit, muze ti to vyhovovat.
A pokud si zatim nejsi jista, tak ho trochu pribrzdi v seznamovani s rodinou, ujasnete si, co kdo ocekava a zatim si ho muzes nechat jako kamarada, se kterym travis volny cas (vcetne sexu).

Sany80s
Kelišová 6018 příspěvků 08.04.18 12:29
@Anonymní píše:
Mně to tak právě nevyhovuje, ještě mám pocit, že bych měla chtít od života víc než žít takový život, jaký mi on nabídl. S tím sexem a psychikou to myslíš jak?
Že je těžké říct, zda má ty problémy způsobené léky nebo se k tomu přidává to, že má strach že se to stane.
Pokud chceš víc, tak s ním neztrácej čas. On není partner pro těžší časy, pokud s tebou v podstatě nechce ani bydlet, tak ti nechce ani poskytovat podporu, kdyby ti něco bylo. Ať už finanční nebo nějakou fyzickou a organizační. Na druhou stranu za to mu nemusíš dělat obstarávání domácnosti. Doufám že mu nepoklízíš domácnost nebo nenavařuješ, když jsi u něj.
Já bych do takového vztahu klidně šla, když bych měla děti v pubertě, další už nechtěla věděla bych, že rodinu ve smyslu toho, že mám někoho, kdo mě trošku psychicky podpoří, v těch dětech, i když třeba až za pár let.
On rodinu v tom smyslu, že spolu budete v časech dobrých i zlých nikdy nebude.

Anonymní  08.04.18 12:36
@Sany80s píše: Že je těžké říct, zda má ty problémy způsobené léky nebo se k tomu přidává to, že má strach že se to stane.
Pokud chceš víc, tak s ním neztrácej čas. On není partner pro těžší časy, pokud s tebou v podstatě nechce ani bydlet, tak ti nechce ani poskytovat podporu, kdyby ti něco bylo. Ať už finanční nebo nějakou fyzickou a organizační. Na druhou stranu za to mu nemusíš dělat obstarávání domácnosti. Doufám že mu nepoklízíš domácnost nebo nenavařuješ, když jsi u něj.
Já bych do takového vztahu klidně šla, když bych měla děti v pubertě, další už nechtěla věděla bych, že rodinu ve smyslu toho, že mám někoho, kdo mě trošku psychicky podpoří, v těch dětech, i když třeba až za pár let.
On rodinu v tom smyslu, že spolu budete v časech dobrých i zlých nikdy nebude.

No právě, kdyby mi bylo o 10 let více, brala bych to úplně jinak, ale mně není a myslím, že bych měla chtít od života více.
Zda děti chci nebo ne sama nevím, neříkám ano, neříkám ne, taky už mám ráda své pohodlí, ale kdybych se zamilovala, tak bych ty děti chtěla, vždyť nemůže být na světě nic hezčího než mít s milovaným mužem dítě. Tak to vnímám, s milovaným mužem. To je to klíčové slovo. Za každou cenu nechci, Vidím, jak špatně dopadly některé spolužačky a kamarádky, které si pořídily děti s nevhodnými partnery.
Když jsme spolu, říká, jak je mu se mnou dobře, jak je mu v tom bytě samotnému těžce, pořád mě hladí atd., mluví o mně jako o své přítelkyni.
Já zamilovaná nejsem, ale je mi s ním dobře a to je snad ještě horší, rozhodování je těžší.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Idioti, vydělávám více než vy a chlastám za vaše peníze! Bosák se opřel do kritiků

Jaromír Bosák je hvězda České televize a pravděpodobně nejoblíbenější... číst dále >

Největší řežba v historii? Takhle chorvatský fotbal rozpoutal válku v Jugoslávii!

Fotbalisté Chorvatska na světovém šampionátu drtí jednoho soupeře za druhým a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama