Zve mě a pak neodpovídá

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.5.22 01:25

Zve mě a pak neodpovídá

Spíš bych slyšela ráda mužský názor, ale samozřejmě ocením od všech. Co si myslíte o muži, který mě někam zve po zprávě a když mu odpovím, jen to přečte a už neodpoví? Pak se třeba ozve za pár týdnů a znova.. Nebo mi mezitím zareaguje na něco na sociální síti. Chápu, že jsem mu evidentně ukradená. Proč mě teda ale kontaktuje? Proc se na to už nevykašle? :mrgreen: Fakt některý chlapy nepochopim :D Já bych mu to i dala,,sežrat’’, ozvala bych se, že je hulvát či podobně, ale nechci ze sebe udělat chudinku, že mě to žere a jemu tím ještě víc zvýšit sebevědomí

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
381
23.5.22 01:33
@Anonymní píše:
Spíš bych slyšela ráda mužský názor, ale samozřejmě ocením od všech. Co si myslíte o muži, který mě někam zve po zprávě a když mu odpovím, jen to přečte a už neodpoví? Pak se třeba ozve za pár týdnů a znova.. Nebo mi mezitím zareaguje na něco na sociální síti. Chápu, že jsem mu evidentně ukradená. Proč mě teda ale kontaktuje? Proc se na to už nevykašle? :mrgreen: Fakt některý chlapy nepochopim :D Já bych mu to i dala,,sežrat’’, ozvala bych se, že je hulvát či podobně, ale nechci ze sebe udělat chudinku, že mě to žere a jemu tím ještě víc zvýšit sebevědomí

Zase taková záhada to nebude, schovává si tě na potom až mu dojdou potencionální sukně, kterého ho rajcují více než ty. Je to asi krutý ale je to tak, já kdybych o tebe stál tak bych tě uháněl dokud by jsi mi nepodlehla nebo mě neposlala k šípku. Sem tam se připomene aby jsi nezapomněla, kdyby náhodou do budoucna potřeboval poleštit ego nebo byl v sexuálním půstu.

Příspěvek upraven 23.05.22 v 01:34

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.22 01:34

@Corttez Děkuji za názor, takhle přesně to vidím i já. Prostě zadní vrátka. Je to ubohé

• Citovat
  • Nahlásit
381
23.5.22 01:37
@Anonymní píše:
@Corttez Děkuji za názor, takhle přesně to vidím i já. Prostě zadní vrátka. Je to ubohé

Tak tak, ignorovat je asi ten nejlepší trest co můžeš udělat. My chlapi jsme někdy strašní idioti :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19942
23.5.22 01:40

Pust si Kolju, jak tam Sverak obvolava milenky. Tak asi tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10431
23.5.22 06:05
@Lucie_Sx píše:
Pust si Kolju, jak tam Sverak obvolava milenky. Tak asi tak.
:D Myslíš „tak se ti mi nějak udělalo smutno a že nevíš na koho jsem si vzpomněl“ :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
23.5.22 06:11

Je to typ chlapa, který potřebuje mít seznam holek, z kterých může vybírat. Také je mu příjemné, když se ozveš zpět a on vidí, že máš o něj zájem. Vyhodnotí to asi tak, že když bude potřeba, můžeš být k dispozici. Být tebou, tak to ukončím jednou provždy, už bych na žádné sms nereagovala, on bude ještě chvilku možná otravovat a pak půjde o dům dál, zkoušet to zase na jinou. Dělá mu dobře takto si zvyšovat ego, určitě má kolem sebe víc takových dopisovatelek a hraje hru, kterou dřív přivede k šílenství. Je to víc chudák než chlap, bude mít určitě v sobě spoustu flustrací. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11912
23.5.22 06:13

Já bych na něj vůbec nereagovala :nevim: a nebo mu napsala at me už neotravuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9923
23.5.22 07:21
@Anonymní píše:

Taky jsem takovyho mela. Moc se mi libil, takze jsem zkusila vsechno -odpovedet laskovne, se zpozdenim, ‚normalne‘, vyignorovat…hele nic :P a nikdy z toho nic nebylo, vlastne jednou priblblej vylet a poslany obrazek svíčky :lol:

Nic, zkousi, jestli rybicka zabira. Kdyz hodis ignor, usetris si spoustu času ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4276
23.5.22 07:43

@FlorenceF Jenkins a ta svíčka byla jaká? Hřbitovní? :think:
Proč ti poslal svíčku? Jako, že jsi jeho světlo v temnotách?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
23.5.22 08:07
@coffewomen píše:
Je to typ chlapa, který potřebuje mít seznam holek, z kterých může vybírat. Také je mu příjemné, když se ozveš zpět a on vidí, že máš o něj zájem. Vyhodnotí to asi tak, že když bude potřeba, můžeš být k dispozici. Být tebou, tak to ukončím jednou provždy, už bych na žádné sms nereagovala, on bude ještě chvilku možná otravovat a pak půjde o dům dál, zkoušet to zase na jinou. Dělá mu dobře takto si zvyšovat ego, určitě má kolem sebe víc takových dopisovatelek a hraje hru, kterou dřív přivede k šílenství. Je to víc chudák než chlap, bude mít určitě v sobě spoustu flustrací. :nevim:

Přesně toto si také myslím. Řeším teď také tuto situaci, chlapy píšou oni jako první jak se musíme strašně moc vidět a něco podniknout a zůstane to jen u toho že se musíme domluvit. Když řeknu že není problém že můžeme tak se nic neděje. Sliby chyby. Většina se už neozve tak je jasné o co jim jen jde. Někteří řeknou že si chtějí jen užít, ale pak nechápu ty co se zdají být v pohodě a chtějí i vztah a vidět se, že po 3 dnech se rozloučí s tím ať poznám toho koho si přeji a přitom on sám řekne že to bylo příjemné. Nějak přestávám chlapům rozumět co tím zamýšlí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9923
23.5.22 08:14
@Magical-eyes píše:
@FlorenceF Jenkins a ta svíčka byla jaká? Hřbitovní? :think:
Proč ti poslal svíčku? Jako, že jsi jeho světlo v temnotách?

Jako romantika asi :P hloubš jsem se nezamyšlela :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
23.5.22 08:17
@FlorenceF Jenkins píše:
Jako romantika asi :P hloubš jsem se nezamyšlela :think:

Romantika až za hrob :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4121
23.5.22 08:17

Až by se zeptal, jak se mám, a jestli někam nezajdeme, tak bych mu napsala, že děkuji, ale že jedeš s přítelem někam pryč, a že vy dva spolu určitě nikam nepůjdete. Vezmi mu trošku vítr z plachet. S takovým člověkem být v kontaktu přece nepotřebuješ. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9923
23.5.22 08:20
@_anaavi_ píše:
Přesně toto si také myslím. Řeším teď také tuto situaci, chlapy píšou oni jako první jak se musíme strašně moc vidět a něco podniknout a zůstane to jen u toho že se musíme domluvit. Když řeknu že není problém že můžeme tak se nic neděje. Sliby chyby. Většina se už neozve tak je jasné o co jim jen jde. Někteří řeknou že si chtějí jen užít, ale pak nechápu ty co se zdají být v pohodě a chtějí i vztah a vidět se, že po 3 dnech se rozloučí s tím ať poznám toho koho si přeji a přitom on sám řekne že to bylo příjemné. Nějak přestávám chlapům rozumět co tím zamýšlí :)

Ty pises, ze je jasne, o co jim jde…ale zakladatelka se prave na toto pta :P

Tak o co?

A ti tvi slušní, co jim jde o vztah a po 3 dnech se louci… to se s nimi predtim vidis, pak se ozvou a planuji dalsi setkani a za 3 dny nic? Co si pisete mezitim? :think: nevim, kolikrat se ti to stalo, ale treba na seznamce se to stat muze, proste vyberko a tys nepostoupila do dalsiho kola…blby, ale stava se to, neber to jako soutez ega, ale jako život. Vsak ten tvuj se objevi a budes pro nej jednicka ty ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat