Zve mě na oběd, jsem zadaná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 09:20
Zve mě na oběd, jsem zadaná

Dobrý den všem, raději budu psát anonymně. Jsem zadaná a nehodlám na tom nic měnit. Mám známého, kterému se asi líbím, ač si to nechci připustit, protože mi nic neříká a hlavně jsem zadaná.

Dnes mě pozval na oběd. Čučím na tu zprávu jak z jara :think: 8o. Dnes jsem s partnerem doma a nehodlám na tom nic měnit. Známý ví, že jsem zadaná, a že jsme přátelé, nic jiného z mojí strany. Jak vtipně odpovědět, jak reagovat? Protože jako o člověka na popovídání o něj přijít nechci… Zatím( pokud přesáhne meze a bude obtěžovat rozloučím se s ním). Prakticky se kamarády/známými na oběd sama nechodím, vždycky s partnerem (máme společné známé), nebo jedině s kamarádkami ano, sama.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

kve-tinka
Závislačka 4445 příspěvků 6 inzerátů 11.11.18 09:21

Proste mu napis,ze na svatecni martinskou husu jdes s pritelem. :nevim:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10863 příspěvků 11.11.18 09:22

A proč s nim nejdes? Chodím s kamarády bezne, není na tom nic špatného

Lekninka91
Extra třída :D 10421 příspěvků 11.11.18 09:24

já bych se nadlábnout šla :lol: :lol: :lol:

Uživatel je onlineAliik
Echt Kelišová 8337 příspěvků 11.11.18 09:25

V neděli bych asi nešla, ale jinak nevidím nic špatného na tom, že v týdnu chodím s kolegy na oběd (tedy občas s jedním, občas se dvěma). A taky když mě chce někdo vytáhnout, tak třeba řekne, že platí a já zase platím příště :nevim:

TeSudička
Kecalka 294 příspěvků 11.11.18 09:27

Jde o obed, ne o svatbu, hypoteku, deti… Ja chodim na kafe a jidlo s kamaradama normalne i jako vdana pani 8)

Uživatel je onlineHroznej puberťák
Kelišová 5379 příspěvků 11.11.18 09:29

Tak dobrá příležitost se zadarmo nažrat, když ten trouba nechápe, že z toho nic nebude :jazyk: :mrgreen:

Uživatel je onlineMaui52
Zasloužilá kecalka 1000 příspěvků 11.11.18 09:36

S kamarádem bych klidně šla, známy je s otaznikem, ale jestli se ti nechce,tak napis, ze víkendy patří pritelovi, protože přes týden na sebe nemáte tolik času. Ja osobně bych teda připsala, ze můžeme jit někdy v tydnu (i když ja bych teda asi šla i o víkendu, kdyby se mi chtělo, resp. Bych se nevymlouvala na manzela, ale na jiny program), ty bys asi mohla připsat neco vtipneho ve stylu, ze snad sežene někoho jiného, aby tu svatomartinskou husu nemusel sežrat celou sám, čímž další plánování snad oddális.

Anitramm
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 11.11.18 09:37

Zaleží, jak to máte doma nastavený. :nevim: A představ si to naopak. Vadilo by tobě, kdyby šel chlap s nějakou kamarádkou, která ho pozvala, na oběd? Pokud by ti to vadilo, nedělej nic takovýho ty jemu, pokud ne, jdi. :nevim: Co je na tom tak těžkýho k řešení, že se musíš ptát na emiminu :roll: :lol: :lol:

lisma
Ukecaná baba ;) 1416 příspěvků 11.11.18 09:59

Tak ho pozvi na obed k vám :D

Uživatel je onlinekarkarka
Závislačka 2809 příspěvků 11.11.18 10:01

Pozve te na obed a zakusek mas byt ty. Nikam bych nesla a napsala mu ze dekuji ale nemam zajem.ze mam pritel,kteremu by se to nelibilo.(normalne s kamarady na oběd chodim,ale tady to smrdi tim,ze si to bude vykládat jako ze mas o n j zajem)

Dája999
Zasloužilá kecalka 833 příspěvků 11.11.18 10:07
@Anonymní píše:
Dobrý den všem, raději budu psát anonymně. Jsem zadaná a nehodlám na tom nic měnit. Mám známého, kterému se asi líbím, ač si to nechci připustit, protože mi nic neříká a hlavně jsem zadaná.Dnes mě pozval na oběd. Čučím na tu zprávu jak z jara :think: 8o. Dnes jsem s partnerem doma a nehodlám na tom nic měnit. Známý ví, že jsem zadaná, a že jsme přátelé, nic jiného z mojí strany. Jak vtipně odpovědět, jak reagovat? Protože jako o člověka na popovídání o něj přijít nechci… Zatím( pokud přesáhne meze a bude obtěžovat rozloučím se s ním). Prakticky se kamarády/známými na oběd sama nechodím, vždycky s partnerem (máme společné známé), nebo jedině s kamarádkami ano, sama.

Proč hned vtipně ?

Ahoj Pepo,
oběd je super nápad, shodli jsme se, že svatomartinská husa je přesně to, co bychom si dnes dali - přítel na ni má chuť a pro mně to znamená neděli bez vaření. Paráda.
V kolik a kde dáme sraz ?

medunka23
Kelišová 7120 příspěvků 11.11.18 10:12
@Dája999 píše:
Proč hned vtipně ?Ahoj Pepo,
oběd je super nápad, shodli jsme se, že svatomartinská husa je přesně to, co bychom si dnes dali - přítel na ni má chuť a pro mně to znamená neděli bez vaření. Paráda.
V kolik a kde dáme sraz ?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jj taky mě napadlo, že bych mu odpověděla nejak podobně.
Jinak nevím, ale pokud známý ví, že je zakladatelka zadaná, tak je od něj velmi zvláštní, že tě zve v neděli, kdy většina lidí tráví čas s rodinou.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 11.11.18 10:14

Ja chodim s kamarady na kafe, obed, kdyz ten muj je v praci nebo oni maji taky zenskou, co nekde lita, alespon je cas nekam vyrazit… on proste je sam ten tvuj kamos a chce nekoho vytahnout ven… tak si to naplanuj treba na jiny den. Te neukousne frajer

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 10:18

Tak jsem mu odepsala, samozřejmě odmítnutí. A odepsal mi, že jsem ho zaskočila, že byl přesvědčený, že to přijmu. 8o

Co mám na to, sakra, odpovědět? :nevim: On vážně snad pořád flirtuje....... No, jdu s partnerem na oběd. :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >