Reklama

Zvedání 10 - 15 kg v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ladeka
Ukecaná baba ;) 1538 příspěvků 02.03.18 15:57
Zvedání 10 - 15 kg v těhotenství?

Ahoj, mám takovou otázku. Jsem v cca 16tt a mám doma 2 roky staré dítě. Ptala jsem se gynekologa, ja je to s jeho zvedáním. Sám o sobě má asi 10 kg, někdy potřebuji zvednout kočár do MHD, což je tak 15 kg. Doktor mi řekl, že když jsem zvyklá, tak to nevadí. Prý ani v pozdější fázi těhotenství. Kdo máte zkušenost, je to pravda nebo ne? Díky.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

mooch
Extra třída :D 13711 příspěvků 02.03.18 15:58

Zvedam přes 20 kg dítě a v pohode

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1371 příspěvků 02.03.18 16:00

Tak to je pohoda, ja obcas zvedam obe deti, 15 a 18 kg, problemy mi to nedela, mela jsem zakaz je zvedat jen 2 dny po odberu choriovych klku.

lentilka248
Kelišová 6422 příspěvků 02.03.18 16:02

@badela byla jsem těhotná po 2 sekcích, syna jsem zvedala až do porodu, nosila ho do 2.patra bez výtahu apod.. Občas mě bolela jizva, když jsem pretizila kočár a zvedala třeba přes obrubník, ale dítě jsem rodila plánovanou sekci ve 39tt, bez otevírání apod.

Onlythis
Stálice 75 příspěvků 02.03.18 16:02

Za tři týdny rodím a denně zvedám 10 kg dítě. Je pravda, že teď ke konci už ho nosím minimálně a využívám pomoc manžela a babiček, ale jinak jsme fungovali docela dlouho v podstatě normálně :).

Aspera
Generální žvanilka 20336 příspěvků 1 inzerát 02.03.18 16:04

Snažila jsem si ulevovat, ale byly doby, kdy jsem syna musela zvedat a tak jsem zvedala. Doktorka mi řekla totéž co tobě a měla pravdu.

Limi123
Závislačka 3029 příspěvků 02.03.18 16:06

Zvedala jsem 16 kg dite a v pohode. Az se mi z toho ze dne na den udelala pupecni kyla. Ale jsem spis vyjimka.
Ted uz nesmim zvedat nic.

Katerina308
Kecalka 462 příspěvků 43 inzerátů 02.03.18 16:10

@Ladeka
Taky jsem musela zvedat 2,5 letého syna. Minimálně jsem ho musela vyzvednout do autosedačky. Snažila jsem se samozřejmě eliminovat nějaké nošení a zvedání, ale někdy je to nutnost. Rodila jsem 38+3 po předchozí sekci, ale jizva mě nijak nebolela.

vertunka
Závislačka 4557 příspěvků 02.03.18 16:13

Cely tehotenstvi jsem taky zvedala dvouletacku 12kg a uplne v pohode.

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 02.03.18 16:14

Zvedala jsem cele těhotenství a v pohodě.

fia80
Závislačka 2959 příspěvků 02.03.18 16:16

Taky jsem tahala celé těhotenství kočár s dcerou do normálního autobusu, když nepřijel nízkopodlažní. Dcera měla cca 15 kg. Dceru jsem nosila na rukách pořád.

Když je tělo zvyklé a těhotenství bez problémů, tak je to OK.

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 02.03.18 16:22

@Ladeka někde jsem četla, že i pro nezvyklou je to do 15 kg v pořádku

Lada84
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 02.03.18 16:25

Zvedala jsem dve deti, ono kdyz musis, tak ti nic jineho nezbyde. Setrit se moc neda (kdyz teda kolem sebe nemas les rukou) :-D

pandoslava
Kecalka 117 příspěvků 02.03.18 16:34

Zvedám našeho 18-kg juniora docela často, jsem v 8 tt. Taky mám strach, ale co nadělám. Jo a jen pro srandu králíků, já vážím 46 kg. Takže je to pro mě fakt až dost. Ale on je děsný lenoch a bez „koníčka“ nedojdeme ani do krámu pro pečivo. Teď jsme nemocní, takže nikam nechodíme, ale zas chce nosit v noci kvůli rýmě…Ach jo, snad to mimčo zvládne.. :srdce:

fragola
Generální žvanilka 24767 příspěvků 02.03.18 16:51

Ve všech těhotenstvích jsem děti zvedala a nosila a bylo vše ok. Ono se to jinak nedá. Od třetího těhotenství dál jsem celá těhotenství kmitala s dvojkočárem, poslední dvě i s trojkočárem a na těhotenství to žádný vliv nemělo.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama