Zvedání žaludku v těhotenství

Anonymní
9.3.21 19:25

Zvedání žaludku v těhotenství

Ahoj holky, zvedal se některé z vás v těhotenství žaludek, ale nezvracely jste? Mne se zvedne několikrát denně, ale nezvracím. Je to docela nepříjemné, lepší by snad bylo vyzvracet se, aby mi bylo lépe, ale to bohužel nejde. Dekuji za odpovědi.😊

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7630
9.3.21 19:28

Jo, bylo mě blbě často ale nikdy sem nezvracela. To, že se vyzvracis a bude ti líp v těhotenství moc nefunguje, kolegyně blila celej den jak amina a fakt ji líp nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1309
9.3.21 19:31

Ano, naprosto běžná vec, aktuálně to zazivam po čtvrté.
Uklidnim te, ze po konci prvniho trimestru to bývá zpravidla o dost lepsi😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.3.21 19:33

Fakt nesnesitelné jsem to měla jen 2 týdny, tak snad to nebudeš mít o nic déle. :) A jinak, jak je tu psáno, i když jsem to jednou zkusila, tak zvracení fakt nepomůže. Bohužel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.21 19:38

Dobře, moc děkuju za odpovědi. Já jsem aktuálně 11+2, tak snad to brzo přestane. Naštěstí jsem teď doma na homeoffice, ale představa, že v práci vydávám každou chvilkou zvuky zvedajícího žaludku, to by ze mě asi neměli radost. :D

• Citovat
  • Nahlásit
25092
9.3.21 19:39
@Anonymní píše:
Ahoj holky, zvedal se některé z vás v těhotenství žaludek, ale nezvracely jste? Mne se zvedne několikrát denně, ale nezvracím. Je to docela nepříjemné, lepší by snad bylo vyzvracet se, aby mi bylo lépe, ale to bohužel nejde. Dekuji za odpovědi.😊

Ano mě. V prvním ne, ale v druhém jsem dohromady zvracela asi 2×, ale zvedání žaludku jsem měla v prvním trimestru několikrát denně. Obzvláště ráno, po otevření lednice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
9.3.21 19:40

Ano, bylo mi takhle skoro 4 měsíce, musíš to vydržet :zed: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.21 19:43

@pajka08 Děkuju za reakci.😁 Když ono je to vždycky nečekaný a dost hlasitý, tak hlavně to je nepříjemný. Naštěstí jsem teď většinu času doma, tak mě v práci nemusí poslouchat.😁

• Citovat
  • Nahlásit
2420
9.3.21 19:44

Jo, několikaměsíční kocovina :mrgreen: To už bylo lepší zvracení, než tohle. Přešlo to kolem půlky těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30330
9.3.21 19:52
@Anonymní píše:

Ano, houpal se mi žaludek několikrát denně bez zvracení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
441
9.3.21 19:55

Čauky, já zvracení nemám ráda od mala. Snad i hrůzu z toho mám. Každopádně nejsem žádná fajnovka a ledasco vydržím. Ale teda teď v těhotenství ze začátku ze všeho, teď jsem 6 měsíc a zvedne se mi minimálně 2× za den určitě. Buď něco zacítím, nebo divná chuť. Jdu vyhodit koš, zacítím puch z popelnice. Ze samotného koše, vůně masa mi vadí, co tak vidím, tak fajnovka teď aktuálně jsem…no upřímně já jsem ráda, že nezvracím, sem tam něco zavane, co mi rozháže slušně sandály :palec: :mrgreen: Ale rozdycham to :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.21 20:04

@Nelel12 Já když to teď čtu, že zvracení by stejně nepomohlo, tak jsem ráda, že teda nezvracím. :D Tohle zvedání žaludku bohatě stačí. :D Tak moc děkuju za reakci a ať se to brzo zlepší! :)

• Citovat
  • Nahlásit
441
9.3.21 20:16
@Anonymní píše:
@Nelel12 Já když to teď čtu, že zvracení by stejně nepomohlo, tak jsem ráda, že teda nezvracím. :D Tohle zvedání žaludku bohatě stačí. :D Tak moc děkuju za reakci a ať se to brzo zlepší! :)

Já si zrovna myslim, že to zvedání bohatě stačí, jo a ještě jsem zapomněla. Zvedá se mi každé ráno z čištění zubů :D. A to vysloveně z pasty :D a to mám pastu bez chuti… :)
Tobě přeji taktéž brzké zlepšení :)))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62953
9.3.21 20:17
@Anonymní píše:

Myslíš, že po zvracení je lépe? Nemysli, je to hloupost. Já na střídačku zvracela plus tyhle návaly a úlevu přinesl až porod :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7372
9.3.21 20:23

Jo, s dcerou to preslo kolem 13-14tt, nepomahalo nic. Celodenni kocovina, hrozny. Ted v dalsim tehotenstvi mi bylo zle taky, ale vzdy jsem to zajedla, takze dobry :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat