Zvědavost - plodová voda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maminanadruhou
Stálice 62 příspěvků 27.12.16 01:52
Zvedavost-plodova voda

Ahoj holky…jiz za par dnu mam termin porodu. u prvniho mi plodovka odtekla na sale po propichnuti..ale nyni to pujde samo tak se Vas chci zeptat..kdy kde a pri jake prilezitosti Vam odtekla plodovka..popri­padne i mnozstvi (najednou nebo po castech) bojim se ze pujdu se synem do skolky a ono ejhle rupne mi v polovine cesty a ted nebudu vedet co delat :D :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Lucinka1986
Kecalka 348 příspěvků 27.12.16 02:46

Ahoj, jsou to 3 týdny co mi praskla voda :lol: Bylo to v noci na gauči u televize, uslyšela jsem rupnuti a už to valilo, neskutečný množství a teklo až do porodnice, jako bych nepřetržitě čůrala..ale já měla zvýšené množství plodovky, tak možná proto takový proudy :lol:

creatif3
Stálice 85 příspěvků 27.12.16 04:43

Ahoj, praskla mi doma tez na gauci v obyvakuu TV, odpoledne. Citila jsem ze ze me neco malinko jde (myslela jsem, ze to byl vytok). Dosla jsem na wc a tam to vyteklo :) ale nebylo to vse.jen mensi cast. V aute nastesti nic a zbytek az v porodnici. A to jsem byla ten den na monitoru dopol., pak jsem byla nakoupit, a i jsem uvarila…rupla az ldyz jsem si lehla :lol:

Judithkaj
Nováček 27.12.16 05:22

Prasklá mi v nemocnici v posteli. Bylo to jako když ležím v obrovské kaluži. Sestřička si ale myslela, že jsem se pocurala :D.

janulikz
Kecalka 185 příspěvků 27.12.16 06:03

Tak me poprve praskla vecer v posteli a podruhe to bylo jen tak tak, že jsem dosla domu. Sla jsme s malou od babicky, doma jsem zacala varit a cejtim jak to ve me ruplo, jenze nic se nedelo az asi po minute se ta voda vyvalila ven :D

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 27.12.16 06:26

@Maminanadruhou : a jak víš že to půjde samo? Mám za sebou 2 porody a poprvé praskla voda asi 30 minut před narozením dcery ( nikdo to nevíme, bylo to docela rychlé, i se nás pa ptala a my nevěděli a podruhé my ji pichali na porodním sále. Jsou ženy, které prasknutí plodové vody doma nezaziji.

Judithkaj
Nováček 27.12.16 07:13
@myskalucka píše:
@Maminanadruhou : a jak víš že to půjde samo? Mám za sebou 2 porody a poprvé praskla voda asi 30 minut před narozením dcery ( nikdo to nevíme, bylo to docela rychlé, i se nás pa ptala a my nevěděli a podruhé my ji pichali na porodním sále. Jsou ženy, které prasknutí plodové vody doma nezaziji.

Jo. To by mě taky zajímalo. Ne každý porod začíná prasknutím vody.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 27.12.16 07:34

@Maminanadruhou 2× mi ji píchali v porodce :mrgreen:

Maminanadruhou
Stálice 62 příspěvků 27.12.16 07:53

@myskalucka no u prvniho jsem si nechala pichnout jelikoz sem prenasela a uz s3m nechtela cekat tak na vyzadani…a nyni mam slabou placetu a mala je hlavickou v hrdle a dr ve stredu rikal ze to muze byt kdykoliv ze staci kdyz se mala jinak hybne a pojedeme :D tak doufam v to ze to opravdu pujde samo :)

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1854 příspěvků 27.12.16 07:59

Poprvy mi zacala voda odtekat postupne, po troskach. Cela praskla sama az po celym dnu v porodnici. Podruhe porod zacal kontrakcema a vodu mi pichli tesne pred tlacenim, ale skoro zasna tam uz nebyla :nevim: a potreti prasklave spanku v posteli. Ale slysela a citila jsem prasknuti, tak jsem stacila rychle stoupnout, aby voda nebyla v posteli :lol:

FenekUsaty
Závislačka 4251 příspěvků 27.12.16 08:10

Mne cestou z auta do porodnice pesky, to zachytly vlozky, pak kybl vody na prijmu, a dalsi kybl ihned po porozeni dcery, strasny mnozstvi mi to prislo :mrgreen: taky jsem mela strach, aby to nebylo v aute, na verejnosti apod :mrgreen:

Lenek
Kelišová 5644 příspěvků 27.12.16 08:27

Me teda má sale, ale oběma svagrovym doma v postely

sunny7
Kecalka 210 příspěvků 27.12.16 08:48

Me prakla po prijezdu do porodnice, kdyz jsem vesla na osetrovnu tak tam tam veprostred mistnosti stojim a rana jak z dela a vsude se valila voda… tak 100000 litru priblizne a tekla az do porodu :mrgreen:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15479 příspěvků 27.12.16 08:49

Tak nase mrne bylo zpusobne, nechalo nas vyspat a rano, po probuzeni zacala voda odtekat. Bylo ji docela dost, na cestu pote stacily porodnicke vlozky. Jen se nelekni, muze byt ruzova az nacervenala, je to v poradku.

nataluska
Kelišová 7119 příspěvků 27.12.16 09:14

Poprvé ji praskly v porodnici na sále. Potom při druhém praskla sama na sále při porodu a při třetím praskla v autě cestou do porodnice.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >