Reklama

Zvelebení rumělkového pole

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

baluuu8
Neúnavná pisatelka 16189 příspěvků 16.02.17 11:26
Zvelebení rumělkového pole

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda máte některá zkušenost s tabletkami Zvelebení rumělkového pole a taky jakým způsobem jste je užívaly? Celý cyklus nebo jen část? Nikde jsem to nenašla… :? A pomohly vám k otěhotnění? :kytka:

Reklama

Reakce:

Ou
Závislačka 4995 příspěvků 16.02.17 11:52

http://www.zdravotnickydenik.cz/…linne-smesi/

baluuu8
Neúnavná pisatelka 16189 příspěvků 16.02.17 11:54

@Ou :lol: A sakra… :P

eumedon
Extra třída :D 13280 příspěvků 16.02.17 12:43

@baluuu8 Rumělka je, jak známo sirník rtuťnatý. U nás jsou naleziště na Jedové hoře u Hořovic a Horních Lubech. Tak ať tě to zvelebí.

baluuu8
Neúnavná pisatelka 16189 příspěvků 16.02.17 12:50

@eumedon Díky. :)

Miisiinka
Ukecaná baba ;) 1737 příspěvků 1 inzerát 10.03.17 06:42

Já teď zvelebení rumělkoveho pole taky užívám doufam že mi upraví cyklus abych hlavne nespinila pred ms a taky samozrejmě pomohl k otehotnění. Před rokem jsem brala jedno balení a je pravda že se mi špinění zkrátilo. No myslím že každá krabička by měla byt testovaná tak nevim. Treba je to jen placebo

eumedon
Extra třída :D 13280 příspěvků 10.03.17 08:17
@Miisiinka píše:
Já teď zvelebení rumělkoveho pole taky užívám doufam že mi upraví cyklus abych hlavne nespinila pred ms a taky samozrejmě pomohl k otehotnění. Před rokem jsem brala jedno balení a je pravda že se mi špinění zkrátilo. No myslím že každá krabička by měla byt testovaná tak nevim. Treba je to jen placebo
8o :roll:

Testované jsou možná oficiální léky, ne pokoutně prodávané dryáky čínské medicíny. Proč by Číňani testovali pokoutně prodávané směsi, když byli schopni otrávit vlastní děti melaminem, používaným k pančování ředěného mléka ?

Dokonce i australská kosmetika Restoria, konkrétně šampon Restoria, svého času prodávaná v drogeriích, honosící se na obalu certifikátem Ministerstva zdravotnictví, měla v mezi obsahovými látkami „lead acetate“, což v překladu znamená octan olovnatý. Možná ten, kdo ten certifikát vydal, neuměl anglicky a byl líný podívat se do slovníku.

Pochybuju, že každá krabička směsi, obsahující kdovíco, včetně pomletých myší, případně rumělky (sirníku rtuťnatého) a pokoutně prodávané, bude pečlivě testovaná.

Název napoví: Rumělkové pole. Asi pole bylo tak zvelebováno fungicidy s obsahem rtuti, až tomu začali říkat rumělkové pole a potraviny už by se tam pěstovat nedaly, tak tam Číňani pěstují bylinky pro evropské blbky.

baluuu8
Neúnavná pisatelka 16189 příspěvků 11.09.17 09:41

@eumedon Jedné evropské blbce to ale asi pomohlo po 7 letech nezdarů.

olomoučanda
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 04.12.17 10:58

@baluuu8 @Miisiinka Holky, užívaly jste tu bylinnou směs? Pomohlo - nepomohlo? Jaké mate z toho pocity?

Někdo další, kdo zkoušel užívat?

Swift
Závislačka 4106 příspěvků 04.12.17 12:28

Rozbor bylin ve směsi dle tradiční čínské medicíny - Základ této směsi tvoří formule Si wu wan, obsahující Shu di huang, Bai shao, Chuan xiong a Dang gui. Tyto byliny mocně vyživují a doplňují nedostatečnou krev XUE XU a harmonizují játra GAN. Ai ye zahřívá dělohu a vylučuje chlad HAN. Xiang fu rozprouďuje stagnující energii čchi QI ZHI, zprůchodňuje játra GAN, utišuje bolest a harmonizuje menstruaci. Du zhong a Xu duan posilují játra GAN a ledviny SHEN, zastavují děložní krvácení a utišují plod. Huang qin zastavuje krvácení, utišuje plod a pročišťuje horkost RE.
 https://www.patentnimedicina.cz/…lkoveho-pole

Na stránce jsou popsané použité léčivky.
Extrakt 1:5

Miisiinka
Ukecaná baba ;) 1737 příspěvků 1 inzerát 04.12.17 15:23

@olomoučanda ja jsem vyuzivala jen jednu krabicku. otehotnela jsem 3 mesice potom ale to jsem uz uzivala jine vitaminy Inofolic a Fertipronu :) takze to nemuzu pospudit

baluuu8
Neúnavná pisatelka 16189 příspěvků 04.12.17 16:31

@olomoučanda Taky jsem brala jen jedno balení a otěhotněla jsem. ;) Hodne štěstí, at ti to taky pomůže. :andel:

Verysek7
Zasloužilá kecalka 657 příspěvků 05.06.18 20:42

Ahojky holky, pomohl ještě někomu k otehotneni. Koupila jsem si jedno balení. Teď jsem den po IUI tak přemýšlím jestli začít užívat teď nebo mám počkat jak IUI dopadne. Četla jsem, ze se nemá užívat v těhotenství a MS.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.18 08:54
@eumedon
@eumedon píše:
8o :roll:

Testované jsou možná oficiální léky, ne pokoutně prodávané dryáky čínské medicíny. Proč by Číňani testovali pokoutně prodávané směsi, když byli schopni otrávit vlastní děti melaminem, používaným k pančování ředěného mléka ?

Dokonce i australská kosmetika Restoria, konkrétně šampon Restoria, svého času prodávaná v drogeriích, honosící se na obalu certifikátem Ministerstva zdravotnictví, měla v mezi obsahovými látkami „lead acetate“, což v překladu znamená octan olovnatý. Možná ten, kdo ten certifikát vydal, neuměl anglicky a byl líný podívat se do slovníku.

Pochybuju, že každá krabička směsi, obsahující kdovíco, včetně pomletých myší, případně rumělky (sirníku rtuťnatého) a pokoutně prodávané, bude pečlivě testovaná.

Název napoví: Rumělkové pole. Asi pole bylo tak zvelebováno fungicidy s obsahem rtuti, až tomu začali říkat rumělkové pole a potraviny už by se tam pěstovat nedaly, tak tam Číňani pěstují bylinky pro evropské blbky.

Tak předně: ty názvy je třeba brát obrazně - “Zvelebení rumělkového pole”, jakožto správné rozproudění krve v těle. Třeba taková “Hebkost labutí šíje” taky nebude vyráběná z labutě, “Zeď devíti draků” se překvapivě nepřipravuje z draků ani na “Šavli malého samuraje” nepadl jediný samuraj. :roll: No a pak já se přidávám k evropským blbkám, kterým čínská medicína dvakrát pomohla k dítěti (po neúspěšných jedenácti pokusech umělého oplodnění). ;)

baluuu8
Neúnavná pisatelka 16189 příspěvků 22.07.18 20:29
@Anonymní píše:
@eumedonTak předně: ty názvy je třeba brát obrazně - “Zvelebení rumělkového pole”, jakožto správné rozproudění krve v těle. Třeba taková “Hebkost labutí šíje” taky nebude vyráběná z labutě, “Zeď devíti draků” se překvapivě nepřipravuje z draků ani na “Šavli malého samuraje” nepadl jediný samuraj. :roll: No a pak já se přidávám k evropským blbkám, kterým čínská medicína dvakrát pomohla k dítěti (po neúspěšných jedenácti pokusech umělého oplodnění). ;)
:lol: :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama