Reklama

Zveřejňování termínů rozdávání přihlášek do MŠ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janac
Závislačka 3138 příspěvků 17.01.11 21:30
Zveřejňování termínů rozdávání přihlášek do MŠ

Ahoj, jsem lehce naštvaná a chtěla bych vědět jak to probíhá u vás.
V naší MČ je 5 školek. Z toho pouze 2 mají na webu zveřejněno datum rozdávání přihlášek. (a jedny stránky nefungují vůbec)
Předpokládám, že ve všech školkách to bude podobné -
na konci ledna.
Zbývající školky jsem obeslala mailem a dostala jsem buď žádnou info, nebo mail nebyl vůbec doručen. :-?
Já chápu, že poptávka převyšuje nabídku, přesto, se mi nelíbí, že musím školky obtelefonovávat nebo do nich osobně zajít jen proto, abych zjistila, kdy mi dají kus papíru :zed: :zed:

Rozčiluji se zbytečně, nebo je to normální?

Díky.

Jana

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 17.01.11 21:40

Ahoj. U nás ve školce visí seznam všech školek, kdy má která DOD a kdy je zápis.

Jinak co se týká termínů, tak třeba vloni v jiné části PRahy to bylo až v dubnu ;) .

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 17.01.11 21:41

A kdo je zřizovatelem školek? Není to někde na netu na stránkách vaší MČ? U nás myslím jo..

pavlak5
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 17.01.11 21:43

Nejlepší je si všechny školky obejít bud to mají vyvěšené na brance na okně a nebo si tam zavolat .

janac
Závislačka 3138 příspěvků 17.01.11 21:43

Ahoj dík,
zřizovatelem všech školek je obec.

janac
Závislačka 3138 příspěvků 17.01.11 21:44
pavlak5 píše:
Nejlepší je si všechny školky obejít bud to mají vyvěšené na brance na okně a nebo si tam zavolat .

No tohle mi právě nepřijde OK. Jaký je problém poslat mailem termíny na MČ - která by to všechno vyvěsila na stránkách? :nevim:

janac
Závislačka 3138 příspěvků 17.01.11 21:48

Jo, mimochodem, školky jsem obvolávala před vánoci a to se mi vysmáli, že si mám zavolat po novém roce, že termíny jsou koncem ledna. :roll:

pavlak5
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 17.01.11 21:49

no ok to není mě taky nebavilo obíhat školky jak blka . Ale co naděláš.víš mě přijde ,že to tak snad dělají naschvál ,aby se jim hlásili jen lidi co chodí okolo a ne každej kdo si je" vygůglí" ,ale třeba se mýlím a prostě nejsou kamarádi s technikou.

Marťanka1
Kecalka 365 příspěvků 17.01.11 21:57

A není ještě docela brzy? Já bych ještě chvíli vyčkala a kontrolovala stránky nebo zpravodaje MČ.
Co vím, tak elektronická přihláška pro Brno neprošla, to by byl termín už teď…jak jsem přečetla název diskuse, tak jsem se vyděsila, že něco prošvihnu :oops:
Zagooglila jsem a třeba Brno - Královo Pole má tyto informace na stránkách (výdej přihlášek půlka února a zápis půlka března), u nás jsem to objevila ve zpravodaji a taky čas…výdej konec března, zápis začátek dubna, ve všech školkách jednotně (vždy alespoň dva dny).
Informace byly z minulého týdne, náš zpravodaj jsem ještě nezískala do ruky…
Stránky školek (máme tu tuším 4), děs a běs - jedna školka nic, druhá času dost, třetí termíny o týden mimo oficiální info z radnice a čtvrtá asi počítala s tím lednem :-) Džungle :cert:

PS: jdu googlit soukromé školky, stejně mi prcka nevezmou, i když už chodím do práce :-(

Marry11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.11 22:07

Krpole je opravdu zápis v březnu den otevřených dveří unur jen teda 2 školky nemají www stránky tak vím prd ale mají teda maily.

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 17.01.11 22:21

Tak já jsem se teď taky docela vyděsila, staršího syna jsem zapisovala v dubnu 8-o .
Na našich webovkách nic.

doriang
Kelišová 5579 příspěvků 18.01.11 08:08

Fuj me se tak ulevilo, ze zadna elektronicka prihlaska neprosla…

Budu hlasit v Brne Reckovicich a udajne mi ji i vezmou - mam teda info z lonska, ale pry uz je letos moc velka na to aby ji nevzali…
Zapisy mame az nekdy v dubnu a mame centralni pro cely reckovice, jeden termin, obejdu skolky a budu se ptat znamych co uz deti ve skolkach maji.

mauglie
Ukecaná baba ;) 1757 příspěvků 18.01.11 08:15
Marťanka1 píše:
A není ještě docela brzy? Já bych ještě chvíli vyčkala a kontrolovala stránky nebo zpravodaje MČ.
Co vím, tak elektronická přihláška pro Brno neprošla, to by byl termín už teď…jak jsem přečetla název diskuse, tak jsem se vyděsila, že něco prošvihnu :oops:
Zagooglila jsem a třeba Brno - Královo Pole má tyto informace na stránkách (výdej přihlášek půlka února a zápis půlka března), u nás jsem to objevila ve zpravodaji a taky čas…výdej konec března, zápis začátek dubna, ve všech školkách jednotně (vždy alespoň dva dny).
Informace byly z minulého týdne, náš zpravodaj jsem ještě nezískala do ruky…
Stránky školek (máme tu tuším 4), děs a běs - jedna školka nic, druhá času dost, třetí termíny o týden mimo oficiální info z radnice a čtvrtá asi počítala s tím lednem :-) Džungle :cert:PS: jdu googlit soukromé školky, stejně mi prcka nevezmou, i když už chodím do práce :-(

já koukala na školky Brno-střed a všechny to mají stejně vyzvednutí 26 a 27.1. a zápis 9,10.2. a jedna co to tam neměla tak jsem psala email a druhý den odpověděli

pazitka
Kelišová 6157 příspěvků 18.01.11 08:33

Prý by to mělo být stejně pro jednotlivé městské části- např. v Brně Žabinách je vyzvednutí přihlášek dnes a zítra, odevzdání za 14 dní.
Ale souhlasím, že je to někdy těžké vypátrat. Stejně si nedělám naděje- ve školce, co máme nejblíž, brali loni 20 dětí ze 125 přihlášených a loni má být přihlášených ještě víc…

Hanka 02
Kecalka 179 příspěvků 18.01.11 08:38

doriang,ty jsi z Řečkovic? Já taky :-) A do které školky bys malou chtěla dát? Já to budu mít horší,naše malá bude mít v říjnu 3,ale potřebuju jít od září do práce.Takže to bude asi oříšek.Jinak čekám až výjde zpravodaj,tam je vždy uvedeno,kdy probíhají zápisy do MŠ.Tak to se mi taky ulevilo,že ta elektronická přihláška neprošla.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >