Zvětšená ledvinová destička na utz ve 20tt

Anonymní
6.1.21 18:33

Zvětšená ledvinova destička na utz ve 20tt

Ahoj holky, potřebovala bych trochu povzbudit, poradit od někoho kdo si tímhle prošel. Dnes jsem byla na UTZ ve 20tt., vše je v naprostém pořádku, akorát mi doktorka řekla, že na to že čekám holčičku má zvětšenou jednu ledvinu (3,5mm)., pry kdyby to byl chlapeček tak to je v normě.. Mám přijít za 14 dní znovu na kontrolní ultrazvuk, kdyz se do té doby nic nezmění, tak bude vše v pořádku. Máte s tím někdo zkušenosti, dost jsem se vystrašila.
Děkuji. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
198
6.1.21 18:47

Neboj, to bývá často. Syn to měl taky, přišli na to na prvním screeningu, chodila jsem na častější kontroly a vždy to bylo o kousek lepší. Ve 30 tt už to bylo ok. Prý je to nejčastější scénář, že se to spraví bez těhotenství nebo během prvních týdnu či měsíců života.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.21 19:08

@Midaku moc děkuji za uklidnění, doufám že bude vše v pořádku.

• Citovat
  • Nahlásit
7600
6.1.21 19:21

Taky to dcera měla, tím jak rostla, tím se měnil poměr v bříšku a lépe se i zobrazovalo
pánvička se srovnala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61592
6.1.21 21:05

U nás objeveno později, ale je to vývojová vada, se kterou se dá v klidu žít i když byl 3.stupen. Jak říkala naše dr, kluk to precural :mrgreen: jak rostl, vše se srovnalo. V6 letech byl ofiko prohlášen za zdravého bez omezení. Takže se neboj, i kdyby to zůstalo :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat