Zvětšená uzlina po tetanu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.18 17:06
Zvětšená uzlina po tetanu

Ahoj holky, mám dotaz. Manžel byl na očkování proti tetanu do levého ramene a asi za dva dny mu utekla uzlina v levém podpaží. Teda nevím jestli je to uzlina, nic moc sem tam nenahmatala, ale otok tam trochu ma. Má někdo podobnou zkušenost?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.18 17:09

Ještě jsem chtěla zmínit, že ten otok má v podpaží blíž k rameni, ne dole.

Danulinka16
Závislačka 2504 příspěvků 15.12.18 17:11

Myslím si,že to bude uzlina,že se nemáte čeho bát…

Lopenana
Stálice 98 příspěvků 15.12.18 17:31

Protilátky se tvoří v nejbližší spadove uzline. Takže se muže zvětšit dočasně.

ivašot.
Kelišová 6882 příspěvků 15.12.18 17:34

Manžel dostal naposledy tetenovku do zadku a měl parádně zvětšenou uzlinu v třísle

-Evka-
Závislačka 3746 příspěvků 15.12.18 18:12

po tetanovce (do zadku) jsem měla zvětšené uzliny v třísle tak, že jsem ani nemohla sedět. V podpaží jsem je měla zvětšené také, i flek větší jako dlaň po očkování, ale udělal se až třetí den a trval více jak týden.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.18 18:15

Děkuji za uklidnění holky :hug:… A nevíte jak dlouho můžou být uzliny zvětšené?

lacimechka
Povídálka 43 příspěvků 15.12.18 18:30

Já mám zvětšenou uzlinu po tetanu už půl roku..... Někdy je menší, někdy větší…

smurfka
Vesmírná mluvilka 30153 příspěvků 15.12.18 19:12

Syn ma po tetanu zvetsenou uz 6 let..pty to uz nezmizi..kdyz je nemocny tak se zvetsi, kdyz je zdrav jsou mensi ale stale viditelne

gino
Nováček 5 příspěvků 11.01.19 20:40

Ahoj, jsme 7dni po ockovani tetanu v 5 letech. Byla to vakcina Infranrix. 1 den po mu naskocilo rameno 1× vetsi nez to druhe. Velka tuha boule. 7 den mu vyskocila teplota 39 vecer a 37,5 pres den. Spousti se mu pruhledna ryma. Zacina pokuckavat. Po vikendu to necham nahlasit doktorce jako nezadouci ucinek. Mel by to udelat poctive kazdy. Jinak budou vysledky rizika vedlejsich ucinku zkreslene.

Havlova
Kecalka 172 příspěvků 11.01.19 20:46

@gino Tak rýma a kašel asi nebudou následky vakcíny.

ivašot.
Kelišová 6882 příspěvků 12.01.19 09:12
@gino píše:
Ahoj, jsme 7dni po ockovani tetanu v 5 letech. Byla to vakcina Infranrix. 1 den po mu naskocilo rameno 1× vetsi nez to druhe. Velka tuha boule. 7 den mu vyskocila teplota 39 vecer a 37,5 pres den. Spousti se mu pruhledna ryma. Zacina pokuckavat. Po vikendu to necham nahlasit doktorce jako nezadouci ucinek. Mel by to udelat poctive kazdy. Jinak budou vysledky rizika vedlejsich ucinku zkreslene.

A že by to mohla být docela obyčejná viróza, kterých je teď všude plno, tě nanapadlo?
Já jen, že mám teď dítě s úplně stejnými příznaky, ale naposledy jsme byli na očkování někdy před rokem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >