Zvětšené uzliny a velká boule na stydkych pyscích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Stuni
Nováček 2 příspěvky 09.08.18 22:28
Zvětšené uzliny a velká boule na stydkych pyscich

Ahoj maminy :)
Mám od rána na pravém stydkem pysku velkou bouli ( není to “beďar” ani nic takového ) je to veliké tak 5cm, tvrdé a bolestivé. To ale není vše, okolo poledne jsem si objevila zvětšenou uzlinu na pravém trisle. Zjistila jsem ze mě to bolí od té boule na pysku až po tu uzlinu kde mám podobně zvětšenou bouli.
Ještě k tomu jsem byla přesně před měsícem na operaci pravého kolene a dnes v noci jsme prileteli letadlem.
Nemáte některá zkušenost s tímto problémem?
Děkuji za odpověď ;)

Reakce:
Pandemie
Kecalka 115 příspěvků 09.08.18 22:35

Rano k lekari. Nebo alespon zavolat, co by to mohlo byt. :think:

Stuni
Nováček 2 příspěvky 09.08.18 22:50

@Pandemie
Ano ráno tam hned volám a pravděpodobně i jedu, ale vůbec nevím, co by to mohlo být, tak jsem doufala, ze třeba někdo tady bude aspoň něco vědět :)

pannda
Kelišová 6639 příspěvků 33 inzerátů 09.08.18 23:05

S boulí k lékaři a uzlina v třísle je díky infekci v pysku zvětšená…

beruska9
Extra třída :D 10752 příspěvků 09.08.18 23:16

Tipuji na absces a jak pise @pannda , zvetsenou uzlinou telo reaguje na infekci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 00:08

Nemohl by to byt zanet Bartholiniho zlazy?Mela jsem to 2× a projevovalo se to takhle…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 00:10

Nemohl by to byt zanet Bartholiniho zlazy?Mela jsem to 2× a projevovalo se to takhle…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >