Reklama

Zvětšené uzliny a velká boule na stydkych pyscích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Stuni
Nováček 2 příspěvky 09.08.18 22:28
Zvětšené uzliny a velká boule na stydkych pyscich

Ahoj maminy :)
Mám od rána na pravém stydkem pysku velkou bouli ( není to “beďar” ani nic takového ) je to veliké tak 5cm, tvrdé a bolestivé. To ale není vše, okolo poledne jsem si objevila zvětšenou uzlinu na pravém trisle. Zjistila jsem ze mě to bolí od té boule na pysku až po tu uzlinu kde mám podobně zvětšenou bouli.
Ještě k tomu jsem byla přesně před měsícem na operaci pravého kolene a dnes v noci jsme prileteli letadlem.
Nemáte některá zkušenost s tímto problémem?
Děkuji za odpověď ;)

Reklama

Reakce:

Pandemie
Kecalka 105 příspěvků 09.08.18 22:35

Rano k lekari. Nebo alespon zavolat, co by to mohlo byt. :think:

Stuni
Nováček 2 příspěvky 09.08.18 22:50

@Pandemie
Ano ráno tam hned volám a pravděpodobně i jedu, ale vůbec nevím, co by to mohlo být, tak jsem doufala, ze třeba někdo tady bude aspoň něco vědět :)

pannda
Kelišová 6498 příspěvků 32 inzerátů 09.08.18 23:05

S boulí k lékaři a uzlina v třísle je díky infekci v pysku zvětšená…

beruska9
Extra třída :D 10625 příspěvků 09.08.18 23:16

Tipuji na absces a jak pise @pannda , zvetsenou uzlinou telo reaguje na infekci.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 00:08

Nemohl by to byt zanet Bartholiniho zlazy?Mela jsem to 2× a projevovalo se to takhle…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 00:10

Nemohl by to byt zanet Bartholiniho zlazy?Mela jsem to 2× a projevovalo se to takhle…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >