Reklama

Zvětšené uzliny na krku a v tříslech, cysta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ananasik
Povídálka 32 příspěvků 17.02.18 10:22
Zvětšené uzliny na krku a v tříslech, cysta

Ahoj, mám strašný strach co by to mohlo být
V nedeli před týdnem jsem dostala rýmu a zvestily se mi hrozně uzliny na krku, ta prava je mnohem větší. Zasla jsem na ORL, dělali mi ultrazvuk, jsou tam jej zvětšené male uzlinky. Souběžně s tim mám cystu na pravém vaječníku a občas me to docela bolí. Někdy mi i buší srdce nějak divně než normálně, mám studené nohy a ruce, trochu víc se potim. Taky jsem si vsinla ze se mi podobna uzlinka udelala v třísle nalevo, je pohyblivá a velikosti asi hrášek, potom na místě kde by mela byt cysta se mi to trochu zvětšilo, na druhé straně taky, na tom místě kde jsou vaječníky a neejsois i uzliny. Hrozne se bojím co to je, ještě v pondělí je na kontrolu, mám si radši nechat odebrat krev? Mam strach, silene. Jinak ještě crp v pořádku a vytery také v pořádku.
Setkala jste se některá s tím? Prosím o reakce, mám fakt strach. :,( :,(

Reklama

Reakce:

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 17.02.18 11:31

@ananasik Ano, nech si určite vzit krev…Muže to být cokoliv, nejaká infekce v těle, zkrátka telo se nečemu brán a krev je v tomhle přpadě na místě. :kytka:

blumen
Hvězda diskuse 41105 příspěvků 17.02.18 12:06

@ananasik podle me plasis uplne zbytecne. Mas rymu, tudiz infekt, ze se zvetsi uzliny na krku je normalni. A klidne i v trisle, navic, ta tam mohla byt kdykoliv, je mala. Prestan se tak pozorovat. Cysta bude obycejna, kdyz Te hlidaji na gynde. Klid;)

Zazvorovy caj s medem a citronem. Tymianovy caj/sirup. Cesnek, cibule.

beruska8899
Nováček 1 příspěvek 19.04.18 17:18

Ahoj, mas nieco nieco nove? mam pidobny problem a beham po doktoroch akurat

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >