Zvětšené uzliny na krku a v tříslech, cysta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ananasik
Povídálka 32 příspěvků 17.02.18 10:22
Zvětšené uzliny na krku a v tříslech, cysta

Ahoj, mám strašný strach co by to mohlo být
V nedeli před týdnem jsem dostala rýmu a zvestily se mi hrozně uzliny na krku, ta prava je mnohem větší. Zasla jsem na ORL, dělali mi ultrazvuk, jsou tam jej zvětšené male uzlinky. Souběžně s tim mám cystu na pravém vaječníku a občas me to docela bolí. Někdy mi i buší srdce nějak divně než normálně, mám studené nohy a ruce, trochu víc se potim. Taky jsem si vsinla ze se mi podobna uzlinka udelala v třísle nalevo, je pohyblivá a velikosti asi hrášek, potom na místě kde by mela byt cysta se mi to trochu zvětšilo, na druhé straně taky, na tom místě kde jsou vaječníky a neejsois i uzliny. Hrozne se bojím co to je, ještě v pondělí je na kontrolu, mám si radši nechat odebrat krev? Mam strach, silene. Jinak ještě crp v pořádku a vytery také v pořádku.
Setkala jste se některá s tím? Prosím o reakce, mám fakt strach. :,( :,(

Reklama

Reakce:

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1006 příspěvků 17.02.18 11:31

@ananasik Ano, nech si určite vzit krev…Muže to být cokoliv, nejaká infekce v těle, zkrátka telo se nečemu brán a krev je v tomhle přpadě na místě. :kytka:

blumen
Hvězda diskuse 43098 příspěvků 17.02.18 12:06

@ananasik podle me plasis uplne zbytecne. Mas rymu, tudiz infekt, ze se zvetsi uzliny na krku je normalni. A klidne i v trisle, navic, ta tam mohla byt kdykoliv, je mala. Prestan se tak pozorovat. Cysta bude obycejna, kdyz Te hlidaji na gynde. Klid;)

Zazvorovy caj s medem a citronem. Tymianovy caj/sirup. Cesnek, cibule.

beruska8899
Nováček 1 příspěvek 19.04.18 17:18

Ahoj, mas nieco nieco nove? mam pidobny problem a beham po doktoroch akurat

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Detaily ústeckého masakru: Aleše a Marii vrah hodiny bil, pak znásilnil jejich dcery

U ústeckého krajského soudu dnes pokračovalo řízení s komplicem vraha z... číst dále >

Gondík zamíchal všemi kartami ve StarDance. Porazit ho může jenom jeho psychika!

Předposlední soutěžící letošního ročníku taneční show Stardance …když hvězdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama