Zvětšené uzliny po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Furiosa
Povídálka 19 příspěvků 01.03.18 17:24
Zvětšené uzliny po porodu

Zdravím chtěla bych se zeptat zda je tu někdo kdo by měl stejný problém nebo aspoň někdo kdo by třeba poradil. Dnes jsem si nahmatala v pravém třísle dvě zvětšené uzliny zatím vůbec nebolí tak bych se chtěla zeptat z čeho to může být? Jsem 8 dní po porodu a nikde jsem nenašla zvětšené uzliny po porodu jen se všude píše v těhotenství tak jestli tu někdo takový je komu se stalo něco podobného tak budu ráda za radu jinak se zítra chystám volat na gyndu. Děkuji

Reakce:
AppleC
Povídálka 30 příspěvků 02.03.18 12:40

Zdravím, mě se v posledním trimestru udělala boulička v podpaží, velká asi 1cm. Gynekolog mi řekl, že to teď nebude řešit ať to sleduji po porodu. Po porodu se mi uzlinka ještě mnohem více zvětšila. Mám 2 měsíce po porodu a bouličku už nemám, sama vymizela, tak si myslím, že to byla zvětšená uzlina. Být tebou tak si tím zatím nelámu hlavu a ještě chvilku počkám než to začnnu řešit.

Furiosa
Povídálka 19 příspěvků 03.03.18 05:06

@AppleC Mluvila jsem Gynekologem po tel a řekl mi že se to stává že to je tím jak se děloha roluje zpátky, že mám počkat 2 týdny a pak kdyžtak přijít a nebo když to začne bolet. Prý by to mělo samo vymizet.

AppleC
Povídálka 30 příspěvků 03.03.18 08:48

No vidíš, já si taky myslím, není se čeho obávat :) Hlavně musíš být teď v klidu

Furiosa
Povídálka 19 příspěvků 03.03.18 17:00

@AppleC snažím se, ale malého začli zlobit prdíky a pokaždém kojení ublinkáváme, takže na psychiku je to náročné, ale tím si asi musíme projít každá ???? Dnes jsem vypozorovala že se to trochu zvětšilo a z tvrdlo, ale zatím to nebolí uvidíme dám tomu čas a snad to bude ok ????

Furiosa
Povídálka 19 příspěvků 03.03.18 17:02

Pardón místo smajlíků mi to udělalo otazníky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo byl Jack Rozparovač? Britští vědci prý potvrdili, že vraždil polský přistěhovalec

Největší záhada kriminální historie je možná definitivně rozluštěna.... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >