Zvětšené uzliny po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Furiosa
Povídálka 17 příspěvků 01.03.18 17:24
Zvětšené uzliny po porodu

Zdravím chtěla bych se zeptat zda je tu někdo kdo by měl stejný problém nebo aspoň někdo kdo by třeba poradil. Dnes jsem si nahmatala v pravém třísle dvě zvětšené uzliny zatím vůbec nebolí tak bych se chtěla zeptat z čeho to může být? Jsem 8 dní po porodu a nikde jsem nenašla zvětšené uzliny po porodu jen se všude píše v těhotenství tak jestli tu někdo takový je komu se stalo něco podobného tak budu ráda za radu jinak se zítra chystám volat na gyndu. Děkuji

Reklama

Reakce:

AppleC
Povídálka 30 příspěvků 02.03.18 12:40

Zdravím, mě se v posledním trimestru udělala boulička v podpaží, velká asi 1cm. Gynekolog mi řekl, že to teď nebude řešit ať to sleduji po porodu. Po porodu se mi uzlinka ještě mnohem více zvětšila. Mám 2 měsíce po porodu a bouličku už nemám, sama vymizela, tak si myslím, že to byla zvětšená uzlina. Být tebou tak si tím zatím nelámu hlavu a ještě chvilku počkám než to začnnu řešit.

Furiosa
Povídálka 17 příspěvků 03.03.18 05:06

@AppleC Mluvila jsem Gynekologem po tel a řekl mi že se to stává že to je tím jak se děloha roluje zpátky, že mám počkat 2 týdny a pak kdyžtak přijít a nebo když to začne bolet. Prý by to mělo samo vymizet.

AppleC
Povídálka 30 příspěvků 03.03.18 08:48

No vidíš, já si taky myslím, není se čeho obávat :) Hlavně musíš být teď v klidu

Furiosa
Povídálka 17 příspěvků 03.03.18 17:00

@AppleC snažím se, ale malého začli zlobit prdíky a pokaždém kojení ublinkáváme, takže na psychiku je to náročné, ale tím si asi musíme projít každá ???? Dnes jsem vypozorovala že se to trochu zvětšilo a z tvrdlo, ale zatím to nebolí uvidíme dám tomu čas a snad to bude ok ????

Furiosa
Povídálka 17 příspěvků 03.03.18 17:02

Pardón místo smajlíků mi to udělalo otazníky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivana Christová: Obezita jí ničila život, bůh ji osvobodil

Dnes již legendární královna krásy Ivana Christová (47) polovinu života... číst dále >

Nejasnosti kolem smrti Václava Glazara. Kamarád popsal hrůzné podmínky v hospici

Zanedbali pracovníci kralupské léčebny pro dlouhodobě nemocné péči o náhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Reklama