Zvětšené uzliny v podpaží

Anonymní
13.10.20 20:15

Zvětšené uzliny v podpaží

Ahoj holky, máte někdo zkušenost, že to nic nebylo? Já jsem totiž hrozný plašan.. nahmatala jsem si uzlinku v podpaží asi jako hrášek. Hned jsem si teda volala na UZ a jdu v pátek. Mám strach, ale věřím, že to nic nebude. Měla jsem tam podrážděnou pokožku od holení, tak to třeba bude z toho. Ale pokud to někdo uvidí, budu asi klidnější. Dnes jsem nahmatala další dvě velikosti hrášku až fazole. Jsem z toho fakt na prášky. Přidávám i foto podpaží. Máte prosím někdo zkušenost?

Příspěvek upraven 16.10.20 v 23:05

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Qwentin
13.10.20 20:23

To spíš vypadá na modřinu. Já tedy nic nevidím. To by mělo být podle pohmatu, ne?
Co jsi dělala? Jen se holila?
Určitě na tom ultrazvuku ti řeknou víc než tady na emiminu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.20 20:24

@Qwentin Je to podrážděná kůže od holení.. jde mi o to, zda ty uzliny mohou být z toho. :(

• Citovat
  • Nahlásit
564
13.10.20 20:30

Podle toho, co píšeš, je spíš otázkou jestli se jedná vůbec o lymfatické uzliny nebo ateromy, čili jen cysty mazových žláz, které v podpaží běžně bývají, typicky po podráždění z holení. Když jich tam je více a jsou velikosti hrášku, spíš bych řekla, že se jedná jen o ateromy. Potvrdí to na Sonu, buď v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Qwentin
13.10.20 20:31
@Anonymní píše:
@Qwentin Je to podrážděná kůže od holení.. jde mi o to, zda ty uzliny mohou být z toho. :(

No, nechci Tě strašit, ale z holení se to asi neudělá. Co se holím, a to už je řádku let, tak jsem z toho nikdy žádnou uzlinu neměla. A to se dělá spíš v podkoží než na kůži. Ještě že můžeš jít v pátek na ten ultrazvuk. Taky tam chodím, mám pooperační změny, samozřejmě není to něco jako mammograf, který zjistí víc, ale pokud je to něco vážného, už by to mělo jít vidět. Držím Ti moc pěsti, dokážu si představit, jak Ti je.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.20 20:33

@Qwentin uziiny mám citelné v podpaží, tohle je povrchové podráždení. Mám to vždy po holení. Jdu tam v pátek a fakt se bojím :,(
A moc děkuji za podporu :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Qwentin
13.10.20 20:35
@Anonymní píše:
@Qwentin uziiny mám citelné v podpaží, tohle je povrchové podráždení. Mám to vždy po holení. Jdu tam v pátek a fakt se bojím :,(

Držím moc pěsti, ať je to v pořádku. Jak píše @Venceslavka, buď v klidu hlavně. Pak napiš, jak to dopadlo. :kytka: :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.20 20:39

@Qwentin děkuji, dám vědět

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.20 10:44

Tak nález je v pořádku. Nic patalogického tam není 🌸 🍀
Mám se méně holit, ideálně nepoužívat deo a vonět se jen parfémem a to mimo podpaží.
Bylo tam pár uzlin, ale ty jsou prý neškodné. Uf! Děkuji za podporu

• Citovat
  • Nahlásit
Qwentin
16.10.20 13:12
@Anonymní píše:
Tak nález je v pořádku. Nic patalogického tam není 🌸 🍀
Mám se méně holit, ideálně nepoužívat deo a vonět se jen parfémem a to mimo podpaží.
Bylo tam pár uzlin, ale ty jsou prý neškodné. Uf! Děkuji za podporu

Tak to je dobře :kytka: :kytka: :kytka:. Ještě že to tak dopadlo. Hlavně že jsi v pořádku. :kytka: :srdce:
Dávej na to holení pozor. Ještě mne napadlo, jestli na to holení a antiperspiranty nemáš nějakou alergii…Ještě by to možná chtělo jít za kožařem, ale na tom UZV Ti to řekli jasně..Měj se pěkně. :kytka: :andel: :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
174
16.10.20 13:36

Já je používat nebudu 😊 budu střikat dezinfekci dle rady dr a vonet se parfemem na obleceni :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama