Zvětšené uzliny v tříslech u 16 měsíční holčičky

183
12.8.19 13:10

Zvetsene uzliny v trislech u 16 mesicni

Maminky/tatinci :) poradte prosim. jsme s dcerou (16 mesicu) u mych rodicu, a v sobotu jsem male nasla zvetsene uzliny v trislech, jinak nema zadne dalsi symptomy. na potvoru ma nase dr 14 dni dovolenou a na jeji zaskok se vubec nemuzu dovolat. zitra jedeme domu, ale je to dost daleko, takze dr stihnu az ve stredu. napada vas, z ceho to muze mala mit? byla ted hodne postipana, a nasla jsem, ze v nekterych pripadech imunitni system takhle reaguje. diky za rady

edit: jeste ji roste jeden spicak, a mala je tim padem i podrazdenejsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33183
12.8.19 13:23

Nám vyběhli zvětšené uzliny po očkování..má je tam už 7 let a asi ani už nezmizí..když je nachlazený nebo nemocný nebo před nemocí, tak se zvětší, když je zdráv tak se zmenší, ale pořád tam viditelně jsou..
Nemáte po očkování?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
12.8.19 13:26

Ne, ale na konci srpna mela zrovna na jedno ockovani jit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33183
12.8.19 13:28
@biancaa píše:
Ne, ale na konci srpna mela zrovna na jedno ockovani jit :nevim:

tak to ničemu nevadí..prostě to jsou zvetšené uzliny..s tím se nic nedělá..na to nic není..
jen oběhnout kolečko, že to je vážně uzlina..tzn vzít krev, a po odběrech na sono..tím se potvrzdí že to je uzlina a to je vše..prostě tam bude no..to se stává..vyléčit se to nedá..
syn to má na krku a vypadá jak by spolknul golfový míček.. :roll: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33183
12.8.19 13:29

U někoho se to časem ztratí samo - vstřebá se to, u někoho ne..a bude to mít pořád
max myslím že se to dá nějak vyškrábat..ale zbytečný.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
12.8.19 13:32

Tak mne jde spis o to, ze je to reakce na „neco“-jestli ma nekdo zkusenost s tim, ze by se zvetsili uzliny po stipnuti hmyzem atd.
samozrejme, ze to budu resit s dr, ale jak se ted nemuzu nikam dovolat a ani tam zajit osobne, jsem dost nesva :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama