Zvětšené uzliny v tříslech u 16 měsíční holčičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
biancaa
Stálice 93 příspěvků 12.08.19 13:10
Zvetsene uzliny v trislech u 16 mesicni

Maminky/tatinci :) poradte prosim. jsme s dcerou (16 mesicu) u mych rodicu, a v sobotu jsem male nasla zvetsene uzliny v trislech, jinak nema zadne dalsi symptomy. na potvoru ma nase dr 14 dni dovolenou a na jeji zaskok se vubec nemuzu dovolat. zitra jedeme domu, ale je to dost daleko, takze dr stihnu az ve stredu. napada vas, z ceho to muze mala mit? byla ted hodne postipana, a nasla jsem, ze v nekterych pripadech imunitni system takhle reaguje. diky za rady

edit: jeste ji roste jeden spicak, a mala je tim padem i podrazdenejsi

Reakce:
smurfka
Vesmírná mluvilka 31659 příspěvků 12.08.19 13:23

Nám vyběhli zvětšené uzliny po očkování..má je tam už 7 let a asi ani už nezmizí..když je nachlazený nebo nemocný nebo před nemocí, tak se zvětší, když je zdráv tak se zmenší, ale pořád tam viditelně jsou..
Nemáte po očkování?

biancaa
Stálice 93 příspěvků 12.08.19 13:26

Ne, ale na konci srpna mela zrovna na jedno ockovani jit :nevim:

smurfka
Vesmírná mluvilka 31659 příspěvků 12.08.19 13:28
@biancaa píše:
Ne, ale na konci srpna mela zrovna na jedno ockovani jit :nevim:

tak to ničemu nevadí..prostě to jsou zvetšené uzliny..s tím se nic nedělá..na to nic není..
jen oběhnout kolečko, že to je vážně uzlina..tzn vzít krev, a po odběrech na sono..tím se potvrzdí že to je uzlina a to je vše..prostě tam bude no..to se stává..vyléčit se to nedá..
syn to má na krku a vypadá jak by spolknul golfový míček.. :roll: :nevim:

smurfka
Vesmírná mluvilka 31659 příspěvků 12.08.19 13:29

U někoho se to časem ztratí samo - vstřebá se to, u někoho ne..a bude to mít pořád
max myslím že se to dá nějak vyškrábat..ale zbytečný.. :nevim:

biancaa
Stálice 93 příspěvků 12.08.19 13:32

Tak mne jde spis o to, ze je to reakce na „neco“-jestli ma nekdo zkusenost s tim, ze by se zvetsili uzliny po stipnuti hmyzem atd.
samozrejme, ze to budu resit s dr, ale jak se ted nemuzu nikam dovolat a ani tam zajit osobne, jsem dost nesva :)

Váš příspěvek
Reklama