Zvětšení poprsí - Pueraria mirifica?

Anonymní
6.4.10 22:10

Zvětšení poprsí - Pueraria mirifica?

Nemate nekdo zkusenosti s pripravky obsahujicimi Pueraria mirifica…konkretne na zvetseni/zpevneni poprsi?

Na Decolen a tomu podobne jsem zadnou chvalu nenasla, ale na tu Puerarii nenachazim nikde nic konkretniho, zda ano nebo ne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
3.5.10 12:33

Holky a co se stane po dobrání těch léků??? to prsa zůstanou??? nebo se zase zmenší??? , a to jsou hormony ,nejsou škodlivé?? nějak mi to hlava nebere, že po lécích budu mít prsa větší, klidně bych si to vzkoušela,ale mám nějak strach,

Poradíte???

• Nahlásit
  • Citovat
190
7.5.10 23:20

Tohle mě moc zaujalo.
Na Zboží.cz mi vylezlo hned několik druhů s obsahem od 150mg-500 mg na tabletu. Taky je tam krém. Jaké obsahy používáte? Píšou nevhodné pro onemocnění srdce a karcinom, něco tam asi bude. Konzultovaly jste používání s lékařem (obvoďák, nebo gynda?)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
eirma
6.8.10 09:05

Já beru puerarii 4 měsíce a mažu krémem a nic,už moc tomu nevěřím,spíše další tahák na peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
1918
6.8.10 10:56

Já to mám doma taky ,ale neměla jsem možnost to zkoušet delší dobu(asi jen měsíc a půl),protože jsem otěhotněla a prsa mám větší a plnější hned :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .Ale je pravda,že za tu chvilku co jsem to užívala se mi zlepšily vlasy a přestaly padat.Řekla bych,že to pomáhá,ale taky asi jak na koho. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1812
4.1.11 19:54

Takovým výmyslům už nevěřím. Jedla jsem decolen, Stimulen atd. a nic nepomohlo, nejučinější je plastika :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4497
31.1.11 16:43

Holky..a to chcete brát celý život?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4497
1.2.11 15:49

Já nevím, pokud by tohle fakt fungovalo, tak by nemusely být plastické operace prsou. Určitě tady u těchto pilulek není efekt trvalý. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.4.11 13:42

AHoj, já brala PM 3 měsíce a ani 1cm. Necítila jsem ani žádné pnutí, akorát mě často bolela hlava,t ak už mám strach ji brát. je to škoda spoléhala jsem, že mi aspon nějaký cm přibyde. :-?

• Nahlásit
  • Citovat
otka
6.4.11 21:28

Já už mám taky z PM strach. Jedla jsem ho asi měsíc, hodně mě bolela prsa na dotek, což by mi ani nevadilo, říkala jsem si, že se nejspíš něco děje, ale co bylo horší, tak že mi bývalo hodně špatně od žaludku. Měla jsem stavy, jako v těhotenství - ráno jsem otevřela lednici a jakmile ucítila charakteristické pachy lednice, šla jsem zvracet, otevřela jsem odpadkový koš, šla jsem zvracet… každé dopoledne bylo kruté, žaludek neustále jako na vodě… Nebyla jsem schopná fungovat v zaměstnání, po vysazení PM je vše v naprostém pořádku. Taky se mi rozhašil menstruační cyklus, který byl roky jako hodinky. Takže já už s PM experimentovat rozhodně nebudu. Nestojí mi to za to.

• Nahlásit
  • Citovat
bimbali
5.5.11 22:27

Pueraria Marifica

Beru PM ted 2 měsíc a na prsách vůbec nic :( Akorát se mi spravila plet a zádné jiné zdravotní problemy nemám, kromě toho , ze se mi uplne rozhasila menstruace, kterou jsem mívala na den přesně. Uz je to týden , co sem to měla dostat a pořád nic akorát špinění :( No tak nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
Yvetka
6.5.11 12:52

PM

Já beru PM taky zatím jen chvíli, 6 týdnů a taky vůbec nic nepozoruju. Jen mě zezačátku strašně prsa bolely, ale to už teď taky nepozoruju. Teď jsem si objednala další balení tak uvidíme, co bude nebo spíš nebude za delší dobu :-/ Ale někdo říká, že to chce trpělivost a vydržet aspoň půl roku, u někoho i dýl. Ale u mě to asi stejně nezabere :-(

• Nahlásit
  • Citovat
Yvetka
19.8.11 11:14

PM

Ptala jsem se u gynekologa a sestřička mi řekla, že Pueraria mirifica je naprosto přírodní a neškodná věc. Antikoncepci neovlivňuje, jen může trochu rozházet cyklus, proto prý je lepší na ten jeden týden vždy vynechat. Já jí beru už 5 měsíců v kuse a vše mam v pořádku, aspoň zatím :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
bimbali
19.8.11 14:21

Yvetka… no a co prsa? nejaka zmena?? Ja pouzivam jen ten krem Pueraria Marifica uz od brezna a musim rict, ze nejaka zmena tam videt je… sice ne na velikosti, ale spis zpevneni.. tak aspon neco.. Ale spis by me zajimaly ty pilulky??mam to doma a mam strach to zacit…

• Nahlásit
  • Citovat
Yvetka
19.8.11 14:37

PM

Vůbec se nemusíš bát, je to naprosto přírodní a prospěšný, jak na kůži, vlasy, vyrážky a dokonce i prevence proti rakovině prsu (prej). Ale doporučila bych ti začít brát třeba jen jednu tabletu denně, jinak ti může být nevolno, u někoho prej až zvracení, omdlévání atd. Mě to teda ale vůbec nijak nevadilo, jen zezačátku prsa bolely. No prsa, abych řekla pravdu, tak po těch 5 měsících zatim nic moc nepozoruju, možná jsou plnější, ale na centimetrech to znát neni. Ale Co jsem tak četla, tak někomu to zabírá až třeba za 8 měsíců, takže je jím pořád a stále doufám :-D Zkoušela jsem i krém, ale nebaví mě to mazat a navíc jsem se dočetla, že se to nedoporučuje holkám mladším 20 let, což mi zrovna teď bylo :-D

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama