Zvětšení prsou na splátky - Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 17:01
Zvětšení prsou na splatky - Praha

Ahoj holky, je tu prosim někdo kdo podstoupil nebo ma nějaké zkušenosti se zvětšením prsou na splatky?

Popřípadě můžete mi prosim dat typ na nějakou kliniku kde to jde takto financovat?

Děkuji vsem

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Halamka
Závislačka 3664 příspěvků 1 inzerát 28.08.18 17:03

Proč?

Šarlota4
Echt Kelišová 9888 příspěvků 28.08.18 17:18

Kdyz otevres weby klinik, tak se doctes, ze vetsina ( hlavne ty velke ) yes visage, medicom atp. splatkac poskytuji.

LennaZS
Závislačka 2524 příspěvků 28.08.18 17:21

Tak na to raději zapomeň. Pokud na to nemáš, mohly by Tě překvapit výdaje spojené s případnou komplikací a hojením. Byla jsem na skvělé klinice a stejně jsem na doporučení lékaře musela zůstat více dní..noc á 3.500 Kč. Já si koupila za 5 tis cca roční pojistku. Jen popřemýšlej, co bys dělala, kdyby byly komplikace-další půjčka?

Alkata
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 28.08.18 17:29

Opravdu? To je snad větší blbost nez dovolená na půjčku. :roll:

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8312 příspěvků 28.08.18 17:33

já bych ti nabídnul operativní leasing, ale podmínkou je každoměsíční garančka

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 17:34

Já si vzala na plastiku nosu půjčku u své banky. Ale je pravda že prsa asi stojí víc :nevim: :lol:

TeSudička
Kecalka 276 příspěvků 28.08.18 17:37

@Alkata ..nebo Vanoce na pukcku :lol:

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1339 příspěvků 28.08.18 17:38
@Anonymní píše:
Ahoj holky, je tu prosim někdo kdo podstoupil nebo ma nějaké zkušenosti se zvětšením prsou na splatky?

Popřípadě můžete mi prosim dat typ na nějakou kliniku kde to jde takto financovat?

Děkuji vsem

8o to jako fakt. Zadluzit se na cca 2 roky kvuli prsum? 8o to jako ne. Vetsi blbost sem neslysela. K cemu ti ty prsa budou, kdyz budes mit sotva na jidlo. Protoze jinak by sis na to usetrila.
To mi prijde horsi, nez pujcka na darky :zed:

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1339 příspěvků 28.08.18 17:43
@pohledzdruhes­trany píše:
já bych ti nabídnul operativní leasing, ale podmínkou je každoměsíční garančka

A co budes za pet let delat, az ji dobehne leasing? Pre(n)das jinymu zakaznikovi? :mrgreen: :think:

Šarlota4
Echt Kelišová 9888 příspěvků 28.08.18 17:44
@TopSecret píše:
8o to jako fakt. Zadluzit se na cca 2 roky kvuli prsum? 8o to jako ne. Vetsi blbost sem neslysela. K cemu ti ty prsa budou, kdyz budes mit sotva na jidlo. Protoze jinak by sis na to usetrila.
To mi prijde horsi, nez pujcka na darky :zed:

No tady setrit nemusi a kdyz nebude mit na splatku, tak proste nezaplati a necha to vysumet. No a za X mesici si da insolvenci a zaplati jen par procent z dluzne castky. Vitej v CR

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1339 příspěvků 28.08.18 17:48
@Šarlota4 píše:
No tady setrit nemusi a kdyz nebude mit na splatku, tak proste nezaplati a necha to vysumet. No a za X mesici si da insolvenci a zaplati jen par procent z dluzne castky. Vitej v CR

No tak jednoduchy to asi nebude. Ja se v tom nevyznam, ale neni podminka oddluzeni, ze musi mit vic veritelu? A myslim, ze by ji stejne insolvenci nepovolili, kdyz je to cca 60 tisic.
Nebo se pletu? :think:

Šarlota4
Echt Kelišová 9888 příspěvků 28.08.18 17:56

@TopSecret jj to je malo insol. a veritele musi byt tusim min. dva. Ale lidi, ktery si pujci na vanoce, dovcu, nebo prsa tam budou hned :)

janablizkova
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 28.08.18 18:12

Velká blbost brát si půjčku na zvětšení prsou.

ka2ka
Extra třída :D 13015 příspěvků 1 inzerát 28.08.18 18:17

panebože 8o

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Jak se Monika Babišová dostala mezi pět nejlépe oblečených manželek státníků

Monika Babišová (44) po návštěvě Paříže, kde si desítky hlav států i vlád... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >