Zvětšení prsou na splátky - Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 17:01
Zvětšení prsou na splatky - Praha

Ahoj holky, je tu prosim někdo kdo podstoupil nebo ma nějaké zkušenosti se zvětšením prsou na splatky?

Popřípadě můžete mi prosim dat typ na nějakou kliniku kde to jde takto financovat?

Děkuji vsem

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Halamka
Závislačka 3881 příspěvků 28.08.18 17:03

Proč?

Šarlota4
Extra třída :D 10455 příspěvků 28.08.18 17:18

Kdyz otevres weby klinik, tak se doctes, ze vetsina ( hlavne ty velke ) yes visage, medicom atp. splatkac poskytuji.

LennaZS
Závislačka 2526 příspěvků 28.08.18 17:21

Tak na to raději zapomeň. Pokud na to nemáš, mohly by Tě překvapit výdaje spojené s případnou komplikací a hojením. Byla jsem na skvělé klinice a stejně jsem na doporučení lékaře musela zůstat více dní..noc á 3.500 Kč. Já si koupila za 5 tis cca roční pojistku. Jen popřemýšlej, co bys dělala, kdyby byly komplikace-další půjčka?

Alkata
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 28.08.18 17:29

Opravdu? To je snad větší blbost nez dovolená na půjčku. :roll:

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8654 příspěvků 28.08.18 17:33

já bych ti nabídnul operativní leasing, ale podmínkou je každoměsíční garančka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 17:34

Já si vzala na plastiku nosu půjčku u své banky. Ale je pravda že prsa asi stojí víc :nevim: :lol:

TeSudička
Kecalka 393 příspěvků 28.08.18 17:37

@Alkata ..nebo Vanoce na pukcku :lol:

TopSecret
Ukecaná baba ;) 2342 příspěvků 28.08.18 17:38
@Anonymní píše:
Ahoj holky, je tu prosim někdo kdo podstoupil nebo ma nějaké zkušenosti se zvětšením prsou na splatky?

Popřípadě můžete mi prosim dat typ na nějakou kliniku kde to jde takto financovat?

Děkuji vsem

8o to jako fakt. Zadluzit se na cca 2 roky kvuli prsum? 8o to jako ne. Vetsi blbost sem neslysela. K cemu ti ty prsa budou, kdyz budes mit sotva na jidlo. Protoze jinak by sis na to usetrila.
To mi prijde horsi, nez pujcka na darky :zed:

TopSecret
Ukecaná baba ;) 2342 příspěvků 28.08.18 17:43
@pohledzdruhes­trany píše:
já bych ti nabídnul operativní leasing, ale podmínkou je každoměsíční garančka

A co budes za pet let delat, az ji dobehne leasing? Pre(n)das jinymu zakaznikovi? :mrgreen: :think:

Šarlota4
Extra třída :D 10455 příspěvků 28.08.18 17:44
@TopSecret píše:
8o to jako fakt. Zadluzit se na cca 2 roky kvuli prsum? 8o to jako ne. Vetsi blbost sem neslysela. K cemu ti ty prsa budou, kdyz budes mit sotva na jidlo. Protoze jinak by sis na to usetrila.
To mi prijde horsi, nez pujcka na darky :zed:

No tady setrit nemusi a kdyz nebude mit na splatku, tak proste nezaplati a necha to vysumet. No a za X mesici si da insolvenci a zaplati jen par procent z dluzne castky. Vitej v CR

TopSecret
Ukecaná baba ;) 2342 příspěvků 28.08.18 17:48
@Šarlota4 píše:
No tady setrit nemusi a kdyz nebude mit na splatku, tak proste nezaplati a necha to vysumet. No a za X mesici si da insolvenci a zaplati jen par procent z dluzne castky. Vitej v CR

No tak jednoduchy to asi nebude. Ja se v tom nevyznam, ale neni podminka oddluzeni, ze musi mit vic veritelu? A myslim, ze by ji stejne insolvenci nepovolili, kdyz je to cca 60 tisic.
Nebo se pletu? :think:

Šarlota4
Extra třída :D 10455 příspěvků 28.08.18 17:56

@TopSecret jj to je malo insol. a veritele musi byt tusim min. dva. Ale lidi, ktery si pujci na vanoce, dovcu, nebo prsa tam budou hned :)

janablizkova
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 28.08.18 18:12

Velká blbost brát si půjčku na zvětšení prsou.

ka2ka
Extra třída :D 13758 příspěvků 28.08.18 18:17

panebože 8o

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >