Zvětšení prsou pod sval nebo pod žlázu?

1
17.10.20 13:28

Zvětšení prsou pod sval nebo pod žlázu

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Jdu v prosinci na zvětšení prsou. Nemá tady někdo prosím zkušenost? Byla jsem už na dvou konzultacích a každý mi řekl něco jiného :( :( mám trošku povislé prsa, proto mi jeden doporučil jen pod zlazu, ať mi to nedělá “dvojí prso”, druhy mi zde řekl, ze v žádném případě pod zlazu, ze pod sval. Byla bych moc rada o pomoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1776
17.10.20 13:32

Osobní zkušenost nemám. Ale viděla jsem zvětšená prsa, kdy silikon byl pod sval. Vypadalo to hezky přirozeně. Žádné obrysy výplně nikde. Je to i dražší pod sval. A žena s tím může kojit, v případě, že bude mít děti. Se silikonem pod žlázu, nevím. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4691
17.10.20 13:41

Pod sval

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8474
17.10.20 13:56

Obě varianty jsou fujky fuj! Třeba pro mě osobně jsou mírně povislá přírodní prsa mnohem erotičtější než nafouklý silikonový balóny! :cert:

Edit: Tak zjišťuji, že takových je většina: https://www.novinky.cz/…ikony-108644

Příspěvek upraven 17.10.20 v 14:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1409
17.10.20 14:24

Na fb máš skupiny týkající se augmentace ;) tam ti napíší svoje zkušenosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3729
17.10.20 20:45
@douvinka píše:
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Jdu v prosinci na zvětšení prsou. Nemá tady někdo prosím zkušenost? Byla jsem už na dvou konzultacích a každý mi řekl něco jiného :( :( mám trošku povislé prsa, proto mi jeden doporučil jen pod zlazu, ať mi to nedělá “dvojí prso”, druhy mi zde řekl, ze v žádném případě pod zlazu, ze pod sval. Byla bych moc rada o pomoc.

Jsou neprirozene, v leze vypadaji jako narazniky, trci do vejsky, radeji povisle..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama