Zvětšení prsou při nadváze

Anonymní
14.2.21 10:46

Zvětšení prsou při nadváze

Ahoj, chtěla bych radu, názor ohledně zvětšení prsou při nadváze. Je mi 22 let, měřím 160cm a mám 68kg. Myslíte že je to divné, když si nechá tlustá holka udělat prsa?
Už dlouho chci nová, pěkná prsa, protože ikdyz mám nadváhu tak prsa nemám skoro žádná.
Všude vidím příspěvky holek, které si prsa nechají udělat a mají postavu jak z časopisu.
Neměla tu nějaká stejný problém?
Mockrát děkuji za odpovědi.

Příspěvek upraven 14.02.21 v 11:20

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1123
14.2.21 11:03

Divné to rozhodně není. To že je někdo tlustý neznamená, že musí mít kozy jako vozy.
Já mám postavu přesýpacích hodin - velká prsa, zadek a mezitím uzší pas. Když kynu, jde to nejdřív do těch dvou míst. Sestra je zase typická hruška - hrudník nic moc, ale zato velký zadek.
Tuky se nerozprostírají všem stejně. Jsou ženy, které jsou tlustší ale prsa jim prostě nenarostou ať dělají co dělají. Naopak jsou ženy, které mají prsa Hčka a přitom jsou hubené.
Můžeš zkusit zvětšení prsou pomocí vlastního tuku. Je to „přirozenější“, než tam dát výplně. Nevím přesně jak to funguje, ale je tam asi risk, že se můžou zase „zcvrknout.“
Někde jsem viděla i nějaké vitamíny nebo co to bylo, co by měly podporovat růst prsou. Ale jak to funguje a jestli to funguje… to nemám ani tucha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1495
14.2.21 11:17

Podle mě je problém, že když si teď necháš udělat prsa a zhubneš, tak zas nebudou vypadat tak, jak chceš. Já bych počkala, jsi mladá, zkus zapracovat na postavě, a pak až řeš prsa. I když taky bych je nechala až po kojení..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat