Reklama

Zvětšení prsou v Jihočeském kraji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mariprazu
Povídálka 16 příspěvků 31.01.17 14:37
Zvětšení prsou v Jihočeském kraji

Ahoj holky,
Chtěla bych si nechat zvětšit prsa, mám menší 2jky a chtěla bych větší 3jky. Hledala jsem tu podobné téma a jejich tu požehnaně :D skoro se v nich nevyznám, proto jsem udělala další. Pokud je tu někdo, kdo podstoupil tenhle zákrok, ráda bych věděla kde ste si je nechali v Jihočeském kraji dělat, kolik to stojí, jak dlouho se čeká než mě přijmou, kontroly, bolest, kojení, prostě všechno :D :D strach z toho nemám, přemýšlím nad tím už hodně dlouho. Tak díky za info :srdce:

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama