Zvětšení prsou v Jihočeském kraji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mariprazu
Povídálka 16 příspěvků 31.01.17 14:37
Zvětšení prsou v Jihočeském kraji

Ahoj holky,
Chtěla bych si nechat zvětšit prsa, mám menší 2jky a chtěla bych větší 3jky. Hledala jsem tu podobné téma a jejich tu požehnaně :D skoro se v nich nevyznám, proto jsem udělala další. Pokud je tu někdo, kdo podstoupil tenhle zákrok, ráda bych věděla kde ste si je nechali v Jihočeském kraji dělat, kolik to stojí, jak dlouho se čeká než mě přijmou, kontroly, bolest, kojení, prostě všechno :D :D strach z toho nemám, přemýšlím nad tím už hodně dlouho. Tak díky za info :srdce:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >