Zvětšení rtů ruskou metodou - JM kraj?

Anonymní
19.3.21 10:59

Zvětšení rtů ruskou metodou - JM kraj?

Holky, prosím, nevíte o někom, kdo dělá zvětšení rtů tzv ruskou metodou v Jihomoravském kraji, Brno, Břeclav a široké okolí?
Nebo máte někdo takto zvětšené rty? Nikdy jsem si rty zvetsit nenechala, ale tato metoda je nádherná a naprosto přirozená. Žádný kačer. Chci max 0, 5 ml, hlavně kvůli hydrataci, mám hodně suché rty a nepravidelný tvar.
V Praze to dělá úplně špičková dr Hrabovska, jenže je to pro mě z ruky, jsem okres Hodonin.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2971
19.3.21 11:01

Co je to ruská metoda, manžel se ožere vodkou, dá ti po papuli a tobě otečou rty? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 11:03

@Julča001 říká se tomu tak, není to ten klasicky tvar, co se dělá, tzv ty kaceri pysky, ale krásný srdickovity tvar, naprosto přirozený (zalezi na množství te kyseliny hyaluronove) toto foto je od Dr Hrabovske, dělá to nádherne. Bohužel 99% doktorů to neumí, což je škoda.

• Citovat
  • Nahlásit
1046
19.3.21 11:10

Ježiš to je krása, slyším to poprvé, jsem z Brna, tak na to chci jít taky! Tak jsem zvědavá kdo co napíše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8983
19.3.21 11:11
@Anonymní píše:
@Julča001 říká se tomu tak, není to ten klasicky tvar, co se dělá, tzv ty kaceri pysky, ale krásný srdickovity tvar, naprosto přirozený (zalezi na množství te kyseliny hyaluronove) toto foto je od Dr Hrabovske, dělá to nádherne. Bohužel 99% doktorů to neumí, což je škoda.

Jee, tak to mám dar od přírody, přesně takové mám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30644
19.3.21 11:26
@Anonymní píše:
@Julča001 říká se tomu tak, není to ten klasicky tvar, co se dělá, tzv ty kaceri pysky, ale krásný srdickovity tvar, naprosto přirozený (zalezi na množství te kyseliny hyaluronove) toto foto je od Dr Hrabovske, dělá to nádherne. Bohužel 99% doktorů to neumí, což je škoda.

Ne, fakt to nevypadá přirozeně. Nic cizího bych si do pusy píchat nenechala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9375
19.3.21 11:26
@LennyL1 píše:
Ježiš to je krása, slyším to poprvé, jsem z Brna, tak na to chci jít taky! Tak jsem zvědavá kdo co napíše.

A vysolit min. 8.000 Kč každého 1/2 roku: https://www.signatureclinic.cz/…yaluronovou/ ?

Nutné je však říct, že injekční výplně na bázi kyseliny hyaluronové nemají trvalý efekt. Efekt zvětšení rtů vydrží přibližně 6-8 měsíců.
Cena zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou se odvíjí od aplikovaného množství. V mnoha případech však k dosažení kýženého výsledku bohatě postačí 1 ml kyseliny hyaluronové. Cena kyseliny hyaluronové na naší klinice je 7900 Kč / 1 ml.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1046
19.3.21 11:32

Ty vole, tak to je mega prda teda!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5075
19.3.21 11:33

Doporučuji ještě si nechat vytetovat obočí, to je také krása.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 11:33

@jege to ani ne, záleží na materiálu, každý dr pracuje s necím jiným. kamarádka má už nekolikt let zvětšené rty a chodí minimálně jednou ročně/jednou za rok a půl a rty a ma rty pořád plne.
Platí 6000 za 0.5-0.7 ml, ale je právě ze Středočeského kraje, kde je těch dr víc, co to umí.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 11:34

Holky, víc mrkněte na ig k dr Hrabovske, dělá to i dr Sachajaana Štěpánová. Obě mají narváno na dlouho dopředu

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 11:35

@Zumpa děkuji, obočí nechci, nelíbí se mi to/neznám nikoho kdo to dělá přirozeně. Mám svoje, krásný tvar, hustotu akorát. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 11:36
@jege píše:
A vysolit min. 8.000 Kč každého 1/2 roku: https://www.signatureclinic.cz/…yaluronovou/ ?Nutné je však říct, že injekční výplně na bázi kyseliny hyaluronové nemají trvalý efekt. Efekt zvětšení rtů vydrží přibližně 6-8 měsíců.
Cena zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou se odvíjí od aplikovaného množství. V mnoha případech však k dosažení kýženého výsledku bohatě postačí 1 ml kyseliny hyaluronové. Cena kyseliny hyaluronové na naší klinice je 7900 Kč / 1 ml.

No, 1 ml je fakt moc, nezda se to, ale krásný prizoeny tvar udela i 0.5 ml a to už máš za půlku. :D

• Citovat
  • Nahlásit
31463
19.3.21 11:36
@Anonymní píše:
Holky, víc mrkněte na ig k dr Hrabovske, dělá to i dr Sachajaana Štěpánová. Obě mají narváno na dlouho dopředu

Tak já mam rty hodně plné, ale kdybych potřebovala, tak bych si zajela i tu dálku, jestli to dělají takhle hezky, než někde riskovat, že to nedopadne podle Tvých představ…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20797
19.3.21 11:37
@Zumpa píše:
Doporučuji ještě si nechat vytetovat obočí, to je také krása.

A když žena obočí vůbec nemá, tak je to vizuálně lepší než vytetované?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat