Zvětšení rtu, modelace prsou a odstranění strií

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 09:33
Zvětšení rtu,modelace prsou a odstranění strii po

Ahoj holky, po jaké době jste byly po porodu na zvětšení rtu pomoci kyseliny hyr. Nebo odstranění strii na břiše, bokách- (jestli toto mohu podstoupit už po šestinedělí)
Po jaké době po kojení na modelaci či nějaké úpravě prsou? :jazyk:
Díky za odpovědi

Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20528 příspěvků 29.03.19 09:49

Nedělej si kačeraaa :zed:

J.O.V
Kecalka 187 příspěvků 29.03.19 10:02

Rty neeee,ty kačeři to je tak hnusný!!! Pro mě úplně odpudivé.

J.O.V
Kecalka 187 příspěvků 29.03.19 10:03

Prsa mam dělaná po druhém dítěti pod sval,cca po roce ,pak přišlo třetí a bez problémů. Stále max spokojenost.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 10:35

Spis přemýšlím nad mamoplastikou, silikonu se bojím :oops: a kačera mít nebudu, nemám svoje rty skoro vůbec, tak si nechám píchnout v rozumné míře :*

J.O.V
Kecalka 187 příspěvků 29.03.19 10:41

Nad mamoplastikou jsem také přemýšlela,ale hodně jsem si před zákrokem zjišťovala a při zjištění že zaplatím 40tis a je to jen na nějakou dobu,tak to fakt ne. Proste gravitace je mrcha,ty prsa opět spadnou,není to na furt,z toho důvodu jsem šla na implantáty. A neslyšela jsem tenhle názor jen jeden,ale hned několik.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 14:29

@J.O.V ale implantáty se musí měnit po 10 letech ne? Kolik jste davala za operaci jestli se mohu zeptat?

J.O.V
Kecalka 187 příspěvků 29.03.19 14:34
@Anonymní píše:
@J.O.V ale implantáty se musí měnit po 10 letech ne? Kolik jste davala za operaci jestli se mohu zeptat?

Já mám celoživotní a platila jsem přes 70tis

muffin98
Kecalka 156 příspěvků 29.03.19 20:24

Holky jak to je, když mám ve svých prsou dost „materiálu“ a mám je jen povislé, to když si je nechám upravit, pak zase povisnou ? A když je budu chtít doživotně nějak slušné, musím si tam dát implátáty ? Ale když mám svoje dost velké, nebudou mi muset něco odstranit, abych pak neměla třeba velikost G, nebo H ?

A ty strie jsem četla, že se úplně nedají, prý jen hodně zmenšit a bříško by mělo být za 50 tisíc minimálně 8o nemůžou se pak po zmenšení zas nějak rozjet ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 08:19

@muffin98 já už mám vyhlídlou kliniku a laser dělají na cm2, mě to vychází asi na 12tis s opakováním. :palec:

Váš příspěvek
Reklama