Zvětšený žaludek miminka

Anonymní
18.3.20 16:47

Zvětšený žaludek miminka

Ahoj holky, neměl někdo zkušenost se zvětšeným žaludkem u miminka? Jsem v 31tt, do této doby vše v pořádku. Dnes jsem byla i u Apolináře a pan doktor byl sám v rozpacích. Prý to nic být nemusí, naopak ale být může. Na onemocnění Double Bubble- klička na střívku to prý nevypadá.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2499
18.3.20 21:35

A zaludek melo dite plny nebo prazdny? A co ti rekl, ze by mohl nasledne znamenat? Nebo j se! Na Karlaku maji supr detskou peci a hlavne i chirurgii. Operuji vsechno. Obcas jim tam jezdi lekari z Motola na vypomoc a naopak. V Motole maji navic kardio - to jinde v okoli ani v CR proste neni na takovy urovni. Kdyby se neco stalo po narozeni, tak urcite to hned budou resit a chirurgicky to upraví. Me na utz nebylo videt, ze dite ma vadu na srdci. V brise to funguje jinak nez venku. Takze to pak urcite dopadne dobre :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.3.20 22:06

@Micaella22 Děkuji za povzbuzení :srdce:. Bohužel pan doktor neřekl vlastně nic. Pozval si následně i docenta a ten mi jen řekl ať se nestresuji, že to vlastně ani nic být nemusí a vše ostatní vypadá, že je v pořádku, ale také nemusí. Na moji otázku zda to nemůže být přidružené ještě s něčím… To prý je otázka a nedokáže říci. Žaludek myslím, že byl plný, ale plodové vody v normálu. Samozřejmě jsem si nějaké info hledala na netu a to jsem dělat neměla :,(. Odběr plodové vody již prý také dělat nebudou, asi skrz už pokročilé těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama