Reklama

Zvětší se už tak velká prsa při druhém dítěti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

helushik
Nováček 1 příspěvek 1 inzerát 06.02.17 21:31
Zvětší se už tak velká prsa při druhém dítěti?

Ahoj, měla bych dotaz, který je asi dost individuální, ale zajímá mě, kdo s tím má jaké zkušenosti. V 18ti letech jsem si nechala zmenšit prsa (z F na C). Během těhotenství (cca 10 let poté), se mi prsa zvětšila zpátky na F, po porodu a s kojením jsem skončila na velikosti H :roll: Syn má 10m, pořád kojím. Jediné, co mi na tom vadí, jsou ta obří prsa. Nejsem nijak extra vysoká, navíc mám malý zadek a štíhlé nohy, takže to vypadá fakt úděsně. Dříve nebo později bychom rádi druhé dítě, ale ta představa, že se mi třeba prsa po kojení ani nezmenší a rovnou se zase budou zvětšovat… No to si ani nechci představovat 8o Jak jste to měly vy? Mám vůbec šanci se těch prsou někdy zbavit? :D Do druhé operace se mi moc nechce, dost to bolelo. A i kdyby, tak až po dětech. Díky za případné zkušenosti ;) Edit: Hlavní dotaz: ženy, které máte velká prsa a kterým se prsa při prvním těhoteství / kojení zvětšila, jak jste to měly u druhého těhotenství / kojení? Zvětšila se prsa ještě víc?

Příspěvek upraven 06.02.17 v 21:48

Reklama

Reakce:

sediza
Ukecaná baba ;) 1476 příspěvků 06.02.17 21:37

A máte nejaké zdravotni potíže kvůli velikosti prsou?

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2128 příspěvků 06.02.17 21:45

Pred prvním tehotenstvim 75E, po těhotenství 75F, pred porodem druheho 75I a stale se to drzi. Ale potrebuju zhubnout tak 10 kg a pak by to snad castecne slo. Tak jako tak pujdu za rok na operaci a uvidime, jestli jen modelace nebo i zmenseni.

Barinec
Kecalka 252 příspěvků 06.02.17 21:51

Omlouvam se OT prispevek, ale jak moc bolela zmensujici operace? Jak dlouho trva hojeni? Mam taky velka prsa F/H a az odkojim druhe dite chci jit na zmenseni. Stejnou velikost prsou jsem mela i pred tehotenstvim a ani kojenim se nijak nezmenila, tvar i pevnost stejna. Ale, ze se zvetsila z C na F, je teda dost huste, nepribrala jsi moc behem tehotenstvi?

Zuzaja
Zasloužilá kecalka 557 příspěvků 06.02.17 22:14

No ja bych na soudy pockala, az po ukonceni kojeni. Dost to splaskne :lol:

Blešík
Extra třída :D 12119 příspěvků 06.02.17 22:29

Po ukončení kojení splaskly, po druhé stejný průběh. Mám stejnou velikost jako před dětma, jen už to nejsou takový vymazlený melounky :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 22:32

S prvnim synem z 80B na 85D/E, po kojeni zustaly na D. V druhém těhotenství 85E/F, po dokojeni 80C a nebyt přebytečné kuze, tak bych tipla A/B :zed:

axelina
Ukecaná baba ;) 1867 příspěvků 3 inzeráty 06.02.17 22:35

@helushik já teda mám jen déčka… ale v prvním těhotenství se mi skoro nehnuly, po 3letem kojení jsem měla takový vycuclý bečka a ted jsem zas tehotná a mám mega kozy…ečka určitě a to jsem teprve v 6 mesici 8o každopadne po kojení ti tak mega nezustanou mě spadly o 2 velikosti…

MaličkáD
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 06.02.17 23:29

@helushik před prvním dítětem 75E, v těhotenství nárůst na 75H, kojení 7 měsíců. Po ukončení kojení se u mě žádný splasknutí teda nekonalo. Zhubla jsem takže nakonec jsem měla 70H.
V druhém těhotenství jsem zas vytáhla 75H. Teď kojim třetí měsíc a stále stejné…

tasa
Echt Kelišová 8970 příspěvků 07.02.17 07:12

Lidi Maji 2 tendence-Kdyz to jde, prsa se zvětšují nebo zmenšují. Jde to i porodem…myšleno dispozice k zvětšení či zmenseni

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2128 příspěvků 07.02.17 07:52

Mně teda po kojení nesplaskly… Bohužel.

tulipán
Závislačka 2761 příspěvků 07.02.17 10:57

Me splaskly zpet o dve cisla (mohla jsem nakojit celou porodnici) a po kazdem kojeni.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama