Zvířata - překážka ve vztahu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 13:15
Zvířata - překážka ve vztahu?

Ahoj holky, prosím o zachování anonymu - chodí sem kamarádky a rodina, nechci aby o mně věděly každý prd.
Jsem už dost let sama s dětmi po tom, co jsem po bouřlivém rozvodu a rok zpátky jsem se rozhodla, že prostě nechci být do konce života sama, že ještě chci zažít nějakou lásku a ten pocit, že mě má někdo rád, však to určitě znáte. No a nedávno, pár měsíců zpátky, jsem našla. Je to moc hezký muž, velmi pozorný, neskutečně sympatický, takový „přírodní“ typ, hnědé kudrnaté vlasy, brýle a nádherné šedé oči, fantazie. Je mi s ním krásně a jemu se mnou taky, když nejsme spolu tak si píšeme, je hrozně oduševnělý, vzdělaný a s obrovským rozhledem. Takový nesmělý, ale tím pádem k sežrání. :D Máme si pořád co říct a já už bych ho ráda i představila dětem, on se jich nemůže dočkat, vlastní nemá. Ale je tu jedna taková věc, a tou je jeho vášeň v chovatelství rozličných zvířat. Má obrovský dům a pozemek, tam šest zachráněných psů (můžou do domu i na zahradu), dvě kočky, papoušky, na pozemku několik koní a ve vytápěném sklepě vyloženě teraristiku- pavouky, agamy, hady. Zvířata jsou jeho vášeň, pracuje z domu (vede firmu), takže se jim může plně věnovat. Nemá ale moc v lásce lidi a doteď žil tak nějak jako poustevník, do společnosti chodí minimálně a snaží se tomu vyhýbat jak jen to jde, taky na nějaké cestování s ním můžu zapomenout, protože zvířata. Říkal, že na půl dne nebo večer něco není problém, ale to je tak celé, protože zvířata se sama neobstarají… Já zvířata miluju, miluju i jeho a on mě, ale říkám si, zda tohle není už moc, jestli jsem připravená se takhle „upoutat“ na muže s vědomím, že zvířata pro něj jsou takhle strašně důležitá… Na druhou stranu by to bylo pro děti dobré, bydlet takhle v domku v přírodě, ony moc na hluk města nejsou. Jak to vidíte vy? Co byste dělaly? Šly byste do toho?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Aspera
Generální žvanilka 21090 příspěvků 1 inzerát 21.10.18 13:19

Tohle si musíš rozhodnout sama. Já vzhledem k tomu, že město nepotřebuju, vadí mi, bych do toho klidně šla. Bylo by super, najít si někoho, kdo by třeba aspoň jednou za rok zvířata obstaral, abyste mohli na dovolenou nebo někam vyrazit, ale i bez toho by to asi šlo.

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1376 příspěvků 21.10.18 13:19

To jen o pocitech. Když chceš být obklopená zvířaty, jdi do toho. Jestli se bojíš, že pro si samá zvířata nebude mít co říct s lidmi, … no však víš.

terien
Echt Kelišová 8431 příspěvků 21.10.18 13:20

Já bych do nějakého baráku na samotu kydat hnůj koním nešla, ale to jsem já, ty to můžeš mít úplně jinak. Já bych nechala ten vztah tak, jak je. Seznámila ho s dětmi a trávila u něj víkendy, dovolenou,… ale natrvalo bych tam nešla. Nechala bych si své zázemí ve městě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 13:23

Mám silnou fobii na hady, a pavouky taky nemusím. Uklízet po šesti psech, kteří lítají třeba po blátě a hnoji, a pak do domu, k tomu koně a kdoví co ještě, to bych nedala ani omylem. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 13:24

@Jar Jar On si právě normálně s lidmi moc co říct nemá, chce jen svůj úzký okruh lidí se kterými mu bude dobře (rodinu), jinak nic… Jeho vlastní rodina (rodiče, sourozenci) ho moc nemusí, právě kvůli tomu jeho „poustevničení“, jsou hodně na tradice…

@terien Což o to, on po mně žádnou práci kolem zvířat ani nechce, rád si je obstarává sám, ale chtěl by u nich trávit čas, což mně přirozeně problém nedělá, protože zvířata jsou jinak prostě „moje“, ačkoliv mám jenom psa a kočku. :D

Russet
Extra třída :D 12153 příspěvků 21.10.18 13:25
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosím o zachování anonymu - chodí sem kamarádky a rodina, nechci aby o mně věděly každý prd.
Jsem už dost let sama s dětmi po tom, co jsem po bouřlivém rozvodu a rok zpátky jsem se rozhodla, že prostě nechci být do konce života sama, že ještě chci zažít nějakou lásku a ten pocit, že mě má někdo rád, však to určitě znáte. No a nedávno, pár měsíců zpátky, jsem našla. Je to moc hezký muž, velmi pozorný, neskutečně sympatický, takový „přírodní“ typ, hnědé kudrnaté vlasy, brýle a nádherné šedé oči, fantazie. Je mi s ním krásně a jemu se mnou taky, když nejsme spolu tak si píšeme, je hrozně oduševnělý, vzdělaný a s obrovským rozhledem. Takový nesmělý, ale tím pádem k sežrání. :D Máme si pořád co říct a já už bych ho ráda i představila dětem, on se jich nemůže dočkat, vlastní nemá. Ale je tu jedna taková věc, a tou je jeho vášeň v chovatelství rozličných zvířat. Má obrovský dům a pozemek, tam šest zachráněných psů (můžou do domu i na zahradu), dvě kočky, papoušky, na pozemku několik koní a ve vytápěném sklepě vyloženě teraristiku- pavouky, agamy, hady. Zvířata jsou jeho vášeň, pracuje z domu (vede firmu), takže se jim může plně věnovat. Nemá ale moc v lásce lidi a doteď žil tak nějak jako poustevník, do společnosti chodí minimálně a snaží se tomu vyhýbat jak jen to jde, taky na nějaké cestování s ním můžu zapomenout, protože zvířata. Říkal, že na půl dne nebo večer něco není problém, ale to je tak celé, protože zvířata se sama neobstarají… Já zvířata miluju, miluju i jeho a on mě, ale říkám si, zda tohle není už moc, jestli jsem připravená se takhle „upoutat“ na muže s vědomím, že zvířata pro něj jsou takhle strašně důležitá… Na druhou stranu by to bylo pro děti dobré, bydlet takhle v domku v přírodě, ony moc na hluk města nejsou. Jak to vidíte vy? Co byste dělaly? Šly byste do toho?

Pro mě je toto už moc. Nevadil by mi chlap s JEDNÍM psem, chovatel agamy nebo par papouchů. Vadilo by mi, že byl a je poustevník. Máš děti. On je připraven v budoucnu s nimi žít?

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2036 příspěvků 2 inzeráty 21.10.18 13:25

Me by tohle nevyhovovalo.. Ale ja nejsem moc velkej zviromil. A ze bysme nemohli nikam jet ani na jednu noc, natoz na dovolenou, tak to bych pukla vzteky a za chvili bych ty zvirata nenavidela :? Leda ze by si nasel nekoho, kdo by se o ne obcas postaral..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 13:26
@Anonymní píše:
Mám silnou fobii na hady, a pavouky taky nemusím. Uklízet po šesti psech, kteří lítají třeba po blátě a hnoji, a pak do domu, k tomu koně a kdoví co ještě, to bych nedala ani omylem. :)

Jak jsem psala v komentáři nad tímto, on po mně žádnou práci kolem zvířat ani nechce… Z.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 13:31

@Russet Tím poustevničením myslím, že je zvyklý žít sám a stranou, to myslíš že by ti vadilo? On má právě děti rád, těší se až jim ukáže zvířata (moje děti jsou na zvířata hodně) a rád jim nějaké pořídí, chce se jim věnovat a brát je ven, společně na koně a tohle všechno… On jen nemá rád cizí lidi, davy a takový ten „ruch“, ale pokud jde o rodinný život, tak ten vést chce…je do toho nadšený, touží po tom.

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 13592 příspěvků 21.10.18 13:34
@Anonymní píše:
Jak jsem psala v komentáři nad tímto, on po mně žádnou práci kolem zvířat ani nechce… Z.

Znáte se krátce, takže je těžké hodnotit, že po tobě „žádnou práci kolem zvířat ani nechce“.Umíš si představit, že by ti do baráku běhali sem a tam psi a kočky od rána do večera,a ty by jsi na to jen tak koukala, a neuklidila to po nich? :nevim: Nebo čekala, jestli to uklidí on, a k tomu děti a zaměstnání. Má velký dům a zahradu, a to taky něco obnáší. Pokud budeš bydlet u něj, je přeci samozřejmé, že se budeš normálně zapojovat do všeho. Mě by varovalo už to, že tak skvělý chlap „k sežrání“ nemá žádnou partnerku ani děti, a jeho nejbližší rodina ho moc nemusí. Tam bude nějaký problém. :think:

Krista0671
Závislačka 4067 příspěvků 21.10.18 13:35

To si musíš rozmyslet sama. Některé ti tu napíšou, že by nešly v žádném případě a já bych třeba šla hned, zvířata miluju a mnohdy mám jejich přítomnost radši, jak přítomnost lidí.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 21.10.18 13:35
@Anonymní píše:
Jsem už dost let sama s dětmi po tom, co jsem po bouřlivém rozvodu a rok zpátky jsem se rozhodla, že prostě nechci být do konce života sama, že ještě chci zažít nějakou lásku a ten pocit, že mě má někdo rád, však to určitě znáte. No a nedávno, pár měsíců zpátky, jsem našla. Je to moc hezký muž, velmi pozorný, neskutečně sympatický, takový „přírodní“ typ, hnědé kudrnaté vlasy, brýle a nádherné šedé oči, fantazie. Je mi s ním krásně a jemu se mnou taky, když nejsme spolu tak si píšeme, je hrozně oduševnělý, vzdělaný a s obrovským rozhledem. Takový nesmělý, ale tím pádem k sežrání. :D Máme si pořád co říct a já už bych ho ráda i představila dětem, on se jich nemůže dočkat, vlastní nemá. Ale je tu jedna taková věc, a tou je jeho vášeň v chovatelství rozličných zvířat. Má obrovský dům a pozemek, tam šest zachráněných psů (můžou do domu i na zahradu), dvě kočky, papoušky, na pozemku několik koní a ve vytápěném sklepě vyloženě teraristiku- pavouky, agamy, hady. Zvířata jsou jeho vášeň, pracuje z domu (vede firmu), takže se jim může plně věnovat. Nemá ale moc v lásce lidi a doteď žil tak nějak jako poustevník, do společnosti chodí minimálně a snaží se tomu vyhýbat jak jen to jde, taky na nějaké cestování s ním můžu zapomenout, protože zvířata. Říkal, že na půl dne nebo večer něco není problém, ale to je tak celé, protože zvířata se sama neobstarají… Já zvířata miluju, miluju i jeho a on mě, ale říkám si, zda tohle není už moc, jestli jsem připravená se takhle „upoutat“ na muže s vědomím, že zvířata pro něj jsou takhle strašně důležitá… Na druhou stranu by to bylo pro děti dobré, bydlet takhle v domku v přírodě, ony moc na hluk města nejsou. Jak to vidíte vy? Co byste dělaly? Šly byste do toho?

Musis si ujasnit priority ve vztahu..ja bych do toho nesla, miluji cestovani a s tim se chovatel, ktery je vazany na jedno misto neslucuje..

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1376 příspěvků 21.10.18 13:36
@Anonymní píše: On si právě normálně s lidmi moc co říct nemá, chce jen svůj úzký okruh lidí se kterými mu bude dobře (rodinu), jinak nic… Jeho vlastní rodina (rodiče, sourozenci) ho moc nemusí, právě kvůli tomu jeho „poustevničení“, jsou hodně na tradice…

Nevím, jestli je poustevník ta správná volba :-) Pro mě určitě ne, ale je to na tobě, to ty musíš vědět líp :-)

terien
Echt Kelišová 8431 příspěvků 21.10.18 13:36
@Anonymní píše:
Jak jsem psala v komentáři nad tímto, on po mně žádnou práci kolem zvířat ani nechce… Z.

Chce nechce, o to ani tak nejde. Já taky zvířata miluju, ale nehodlám jim podřídit svůj život a už vůbec ne život svých dětí. Ty zvířata budou vždycky na prvním místě, to ani jinak nejde, budeš se podřizovat jejich potřebám. Děti možná nejsou na městský ruch, ale ono až zjistí co obnáší každodenní dojíždění do civilizace, určitá sociální izolace a dovolená rok co rok na hromadě hnoje tak na to taky možná budou koukat jinak.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >