Zvířátka ve slizu - je to jedovaté??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
eva valoi
Extra třída :D 11440 příspěvků 11.11.18 20:13
Zvířátka ve slizu -je to jedovaté??

Batole mě přivede do blázince. A vůbec celá moje povedená rodinka. Už vykoupaný, měl být v posteli, starší děti se chystaly do postele.. Najednou vidím, že malej zase vycestoval a sebral jakousi nádobku se zvířátkem ve slizu, což dostal starší syn od některého z kamarádů k narozeninám. Že bere malej do rukou imrvére, co není jeho, na to si pořád nemohu zvyknout. Nicméně k věci - sliz měl trochu na pyžamku a na ruce a já nevím, jestli to neoblízal. Tvrdí mi, že ne, ale znáte to. Bohužel na krabičce není nic o složení látky, jen tam píší, že se nemá vkládat do úst, že to není ke konzumaci… Může to být nějak jedovaté? Je tu někdo, kdo to zná? Je to nějaká Zootopia (Zvířátka ve slizu), si zase nějakéj hit, který mě dostihl ve chvíli, kdy se ho malej pokusil zlikvidovat.(

Reakce:
tumpach
Kelišová 6413 příspěvků 11.11.18 20:23

zkusila bych toxikologické centrum :)

biggi
Povídálka 23 příspěvků 11.11.18 21:08

Samozrejme ze ne.. veci pro deti musi splnovat ruzna kriteria..mimo jine- nesmi byt jedovate…klid

Anny A
Kecalka 143 příspěvků 11.11.18 21:09

Ja teda nejsem odborník ale kdyby to bylo tak moc jedovate ze by stačilo to obliznout a uz by byl velky problem tak by to snad nebylo pro deti ne? Kdyz tam je pravdepodobnost ze to můžou omylem požít. Sledovala bych maleho jestli je ok. Jestli nezvraci, prujem atd…

AnastazieB
Echt Kelišová 8421 příspěvků 11.11.18 23:13
@eva valoi píše:
"Že bere malej do rukou imrvére, co není jeho, na to si pořád nemohu zvyknout. "

Řekla bych, že jedovaté to určitě nebude a syn to nejspíš ani nesnědl. Každopádně na to, že „bere věci, které nejsou jeho“ bych si být tebou hodně rychle zvykla, protože je to normální a naprosto pochopitelná věc. Přece si nebude hrát s chrastítkama, když má hračky od tří starších sourozenců…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >