Zvládla jste některá stěhování od ex 200km daleko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.19 12:33
Zvládla jste některá stěhování od ex 200km daleko?

Raději anonymně.. jsme s bývalým od sebe 2,5 roku, žiju celou dobu ve stejném městě tak nějak z povinnosti aby měl kontakt s malou… (úplně sama od rodiny, nejbližší příbuzné mám 150 km daleko…) On si malou bere no hodně různě, dost záleží jestli má zrovna partnerku atd., teď jednu má takže v současné době každý měsíc aspoň 1× si jí vezme. Bohužel komunikace s ním „funguje“ jenom pokud se s ním striktně vůbec nebavím. Teď nedávno jsem přistoupila na to, že jsem se snažila mu vysvětlit něco co mu ohledně malé vadilo, ale je vůči mě pořád plný jedu.. evidentně mu nešlo o ten problém, ale o to kydat na mě co nejvíc hnusu. Odešla jsem od něj kvůli agresi… píšu to spíš pro ilustraci jak u nás bohužel NEfunguje komunikace… Teď jsem někoho poznala kdo bydlí 200km daleko… zajímá mě jestli tu je někdo kdo se v podobné situaci odstěhoval a jak jste to řešili s ex s kterým komunikace podobně nefungovala…

Reakce:
arinecka
Kelišová 6542 příspěvků 15.06.19 12:38

Blbý je, že pokud s tím nebude souhlasit, tak budeš mít asi docela problém :nevim: I když si malou bere jak si jí bere, tak by ti mohl dělat problémy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.19 12:42

@arinecka to vím, proto zde tak trochu i hledám inspiraci jak na něj, případně… tohle vím že musím být opatrná a třeba to kvůli němu nepůjde vůbec…
Zakl.

arinecka
Kelišová 6542 příspěvků 15.06.19 12:53
@Anonymní píše:
@arinecka to vím, proto zde tak trochu i hledám inspiraci jak na něj, případně… tohle vím že musím být opatrná a třeba to kvůli němu nepůjde vůbec…
Zakl.

Tak mu to zkus nadhodit, uvidíš jak bude reagovat. Pokud se ale odstěhuješ, tak on s tím stejně asi moc neudělá :nevim: Pak asi jedině soud.

Zoe1
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 15.06.19 13:00

Kolega z práce má taky bývalou s dítětem na druhé straně republiky, mají ho ve střídavé péči, šlo to přes soud.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.19 13:08

@Zoe1 to asi teda mají vždy týden a týden? Dvě různé školy a tak?

cecetka
Echt Kelišová 8461 příspěvků 15.06.19 13:34
@arinecka píše:
Blbý je, že pokud s tím nebude souhlasit, tak budeš mít asi docela problém :nevim: I když si malou bere jak si jí bere, tak by ti mohl dělat problémy.

A kdyz se prestehuje, i kdyz s tim otec ditete souhlasit nebude, tak se stane co?
Myslim, ze nic. Jen si dite budou predavat na pul cesty, pokud ho otec vubec bude chtit obcas mit.

arinecka
Kelišová 6542 příspěvků 15.06.19 13:41
@cecetka píše:
A kdyz se prestehuje, i kdyz s tim otec ditete souhlasit nebude, tak se stane co?
Myslim, ze nic. Jen si dite budou predavat na pul cesty, pokud ho otec vubec bude chtit obcas mit.

Nestane se nic, uz jsem to psala. Jedine soud? Nekdo tady kdysi psal v podobne diskusi, ze se otec soudil a donutil matku aby se s detmi vratila zpet :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.19 13:49

@cecetka asi by záleželo na konkrétní argumentaci, situaci obou atd. Mám známou co teda chtěla odejít do jiné země.. dopadlo to tak že děti dostal její bývalý. A ona tady nakonec zůstala.
Zakl.

Váš příspěvek
Reklama