Reklama

Chřipka v 7. týdnu těhotenství- zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Noela20
Nováček 3 příspěvky 26.01.17 13:26
Zvladnene to? Chripka v 7 tt

Ahoj holky :( V nedeli jsem zacala mit rymu a v pondeli dokonce naskocila horecka nad 38. Stahla sem to ihned na doporuceni lekare paralenem. Horecka uz neprisla a doktor rikal ze mam uzivat akorat ten paralen kdyby neco. Dneska uz zacinam i chrblat a kaslat. Bojim se aby to to male zvladlo. Zitra deme opet na kontrolu. Mate nejake zkusenosti s chripkou tak brzo? :( Dekuji

Přečtěte si článek: Chřipka v těhotenství: Co mamince uleví?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Love.dream
Kecalka 136 příspěvků 26.01.17 13:30

Ahoj, ja byla takhle nemocna na zacatku. O miminku jsem se dozvedela az cca za 3 dny a to jsem uzivala Koldrex a paralen s ibalginem jedla jako lentilky a mam zdrave dite. Neboj, bude vsechno dobre! :srdce: :kytka:

Deninina
Závislačka 3913 příspěvků 26.01.17 14:07

S druhym synem jsem byla čerstve tehotna a onemocnela jsem chřipkou, přešlo to do hnusneho kašle a rymy. Trvalo to 3 tydny, co to bylo fakt nejhorší. Paralen byl muj kamos, olynth do nosu, občas coldrex a cucaci bonbóny. Neslo to jinak a dite v pořádku :-)

Denina01
Kecalka 401 příspěvků 26.01.17 14:50

V tomhle týdnu jsem byla zrovna na dovolené autem v Chorvatsku a měla do toho střevní chřipku. Takže jsem 3 dny ležela u kýble v hnusným vedru. Mimčo je zdravé a za dva měsíce se vyklube na svět :) Jinak chřipajznu klasickou jsem měla během těhuláctví 2× a vše ok, jednou denně jsem si procákla nos i olynthem, pořád lepší poslat do těla krapítek léku než se dusit :roll: Neměj strach, pokud to prďola má vydržet, tak to vydrží v pohodě :hug:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18131 příspěvků 26.01.17 15:12

@Denina01 Během těhuláctví? 8o

NapoleonovaDesire
Kecalka 424 příspěvků 26.01.17 15:20

Chripka by pro mimi mohla byt velmi nebezpecna hlavně takhle v začátku, nicméně to, co popisuješ vypadá na nějakou virózu a tu to mimco urcite zvládne bez uhony ;)

Maky.p
Generální žvanilka 24792 příspěvků 26.01.17 15:40

Já měla taky chřipku hned na začátku. Chytlo mě to týden po ovulaci a drželo se mě to celkem tři týdny :roll: Brala jsem obyč paralen 3× denně, jitrocelový sirup přes den na vykašlávání, tussin kapky na noc na uklidnění a do nosu několikrát denně nasivin sprej.

jepicetepice
Nováček 10 příspěvků 26.01.17 16:05

Tohle urcite neni chripka ;) pri chripce bys byla celkove schvacena, bolely by te svaly, klouby a rozhodne bys nemela horecku 1 den. Je to obycejna viroza, coz je rozhodne mensi riziko, troufnu si rict ze skoro zadny. Jestli chces uklidnit, ja mela v podobnym tydnu anginu, byla jsem 4 dny v horeckach 39-40, paralen nezabiral a antibiotiku to trvalo… A dite se udrzelo a je zdravy ;)

ka2ka
Extra třída :D 12673 příspěvků 1 inzerát 26.01.17 16:12
@hanka.br. píše:
@Denina01 Během těhuláctví? 8o

lepší než těhulkování :roll:

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 26.01.17 16:22

Taky jsem měla chřipku, kolem toho 8. týdne. Hned na to pak angínu. Maličká to zvládla, ale taky jsem o ni měla hrozný strach.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18131 příspěvků 26.01.17 17:07
@ka2ka píše:
lepší než těhulkování :roll:

To není lepší, to je vyvrcholení.

Svistice
Neúnavná pisatelka 16931 příspěvků 3 inzeráty 26.01.17 17:19

Nezamnenovala bych virozu a chřipku. A horečnate onemocnění v 1.trimestru bych hlásila na screeningach, aby si dali na UTZ záležet.

Margory
Kecalka 144 příspěvků 26.01.17 20:29

Holky taky mam šílenou rymu, ucpane dutiny a teploty. Zda jsem těhotná ještě nevím. Ale moznost tu je, o mimi se snažíme. Test jsem si zatím nedělala zatím mam den po ovulaci. Nerada bych něco zanedbala. Mohu si vzít paralen grip?

Denina01
Kecalka 401 příspěvků 26.01.17 20:31

@hanka.br. jo těhuláctví. Takový výraz používám s manželem. Pořád lepší než těhu, těhulkování, pupíčkatění 8) prostě jen výraz, nemusíme to snad řešit v diskuzi o chřipce ne :roll:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18131 příspěvků 26.01.17 20:43
@Denina01 píše:
@hanka.br. jo těhuláctví. Takový výraz používám s manželem. Pořád lepší než těhu, těhulkování, pupíčkatění 8) prostě jen výraz, nemusíme to snad řešit v diskuzi o chřipce ne :roll:

Já to neřeším. Zkrátka mě překvapilo, kam až může ten nevkus ve vyjadřování zajít. Reagovat na to nemusíš.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama