Zvládnu to ve 20?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucca97
Povídálka 33 příspěvků 13.01.17 20:07
zvladnu to ve 20?

Ahoj, vcera jsem zjistila ze sem tehotna. Dite sem chtela ale nejak me prekvapilo, ze seto povedlo tak brzo. Pritele mam, bydlime spolu, pracuju. Jenze od te doby co to vim, si nejsem jista. Nevim jestli jsem nedostala strach nebo neco ale chvilemi se tesim a chvilemi mam depky z toho jaj to zvladnu… myslite ze je normalni mit ve 20 dite? Neni moje reakce divna? Rozbrecela sem se kdyz sem to rikala priteli. Ale ne od radosti. Mam strach jestly nejsem uz trochu blazen… nebo me to jen prekvapilo a dostala sem strach. :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5447 příspěvků 13.01.17 20:09

@Lucca97 v klidu to zvladnes, ja taky otehotnela ve 20 a zvladam v pohode :kytka:

Katka272
Ukecaná baba ;) 1366 příspěvků 13.01.17 20:16

Určitě to zvládnete neboj :kytka: když si dítě chtěla tak je jedno jestli je ti 20 nebo 40, uvidíš :hug: dej tomu chvíli čas a v hlavě se to srovná a budeš se jen těšit. Pokud máš přítele a zázemí tak není problém přeci :palec:

Berousik
Nadpozemská drbna 26568 příspěvků 13.01.17 20:16

@Lucca97 to je vcelku normální reakce napříč věkem :)
Neboj, to přejde. Máš 8 měsíců na to se s tím srovnat. Ne vážně, pochybnosti má snad každý. Já si taky obě holky přála a když jsem zjistila těhotenství, tak mi lehce na chvíli sklaplo :mrgreen:
Je to čertvý, za pár dní už se budeš jenom těšit.

Pitrskapp
Nováček 5 příspěvků 13.01.17 20:17

Určitě to zvládneš :) mě měla máma v 17 a já mám syna ve 26. Řekla bych, že moje máma to zvládala víc v klidu, než já :D náš prcek má teda šílený problémy s bříškem, ale i tak. Dle babičky byla máma úplmě v pohodě a já všechno řešim.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2326 příspěvků 13.01.17 20:17

Myslím, že tyhle pocity jsou stejný u 80% žen, ať je jim 20, 30 nebo 40. Zvládneš to, neboj :kytka:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 13.01.17 20:17

Myslim, ze kazdy se zaroven tesi a ma strach jestli to zvladne. Neboj se, spolu to zvladnete nejsi v tom prece sama ne? Mas pritele. Odloz strachy a uzivej si to, bud stastna. Tise ti zavidim :hug:

Karleon
Kelišová 5350 příspěvků 13.01.17 20:18

Já otěhotněla ve 20 plánovaně a už jsem v tu dobu měla za sebou zamlklý potrat. Porodila jsem ve 21 a ve 23 podruhé. Moc lepších věcí mě zatím v životě nepotkalo, i když to nebylo vždy snadné. Ale to mateřství není nikdy.

hehehe
Extra třída :D 11552 příspěvků 13.01.17 20:30

@Lucca97
Podle mě to není až tak o věku, jako o povaze… Jeden to zvládne v 17 a druhý se v tom topí i v 35 letech. Teď už je na rozmýšlení pozdě, takže ti nezbývá, než to jako každá ženská zvládnout. ;)
No… med to není, o tom žádná. :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.17 20:32
@Lucca97 píše:
Ahoj, vcera jsem zjistila ze sem tehotna. Dite sem chtela ale nejak me prekvapilo, ze seto povedlo tak brzo. Pritele mam, bydlime spolu, pracuju. Jenze od te doby co to vim, si nejsem jista. Nevim jestli jsem nedostala strach nebo neco ale chvilemi se tesim a chvilemi mam depky z toho jaj to zvladnu… myslite ze je normalni mit ve 20 dite? Neni moje reakce divna? Rozbrecela sem se kdyz sem to rikala priteli. Ale ne od radosti. Mam strach jestly nejsem uz trochu blazen… nebo me to jen prekvapilo a dostala sem strach. :(

Jsem od porodu dvojčat 8 let, bylo mi 19, zvládla jsem to bez babiček, jen s taťkou. Uvidíte, že je to super, budete vše zvládat levou zadní, mít dítě mladá má výhodu, a tou je energie a síla, která často chybí starším matkám! Navíc dítě odroste a budete pořád mladá na to, pořídit si další, třeba až půjde nejmladší do školy a bude samostatné! Gratuluji a přeji Vám i miminku hodně zdravíčka, a nezapomeňte-miminko je štěstí!

Princess-ka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.17 20:34

Otehotnela jsem ve 20 a zvladli jsme to v pohode, taky jsem se zezacatku bala jak to zvladnu takhle brzo, ale uplne v klidu :).Ted je mi 25 a mame 3 deti ;)

Helileli
Závislačka 2957 příspěvků 13.01.17 20:37

@Lucca97 časem pochopíš, že s dětmi a kvůli dětem zvládneš všechno, i to co bys jako bezdětná nezvládla.
Mimco už je na cestě, plánované, do naprosto vhodných podmínek, ty jsi dospělá, všechny předpoklady pro úspěšný odchov splneny :P Jen si na tu myšlenku musíš zvyknout.

hela86
Stálice 89 příspěvků 13.01.17 20:37

Zvládnete! My měli prvního syna ve 24, byla to nehoda, rodila jsem pár dní po státnicích, neměli jsme pořádné zázemí, nic, a teď po šesti letech už máme děti dvě a všechno šlo jako po másle. Věk není nejdůležitější faktor, a když už ho vzít v potaz, tak mladá maminka je určitě v lepší výchozí situaci než třeba prvorodička kolem čtyřicítky. Držím palce!

Šťastná.máma.4
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 1 inzerát 13.01.17 20:39

@Lucca97 první jsem měla v 19cti, druhé teď ve 20 letech, zvládneš to, je to přírodně dané, a vše přijde intuitivně. :srdce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.17 20:48

Já to zvládla v pohodě :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >