Reklama

Zvládnu tak jednoho.... tři školáky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.18 19:42
Zvládnu z jednoho.... tři školáky?

Ahoj.
Jsem svobodná maminka 6leteho kluka. Moje dítko je živé stříbro. Je velmi aktivní, zvládá třeba 10věcí najednou. Není,,hyperaktivni, nemá ADHD, ale je to kluk se vším všudy. Musím přiznat, že to bylo a je náročné. Ne hodný, ale pořád musíme něco dělat, něco vymýšlet. Mohla bych dát nohy na stůl, nechat ho zlobit a říct,,je hyperaktivní, ale pracuji a ním. Jenže třeba na úkor domácnosti, nebyla jsem u kadeřníka roky… Nelituju to ne, ale teď nastala situace…

Mám přítele, ten má v péči dva kluky. Nejednou bych místo toho jednoho, kterému se věnuji na 100%, měla tři. Měla bych to jako trojčata, 6,7,8…

Miluju je všechny, ale zvládnu to?

Jsem nakonec byla ráda, že se nestarám o chlapa ????????????že mám jen to moje dráče a teď mám mít tři děti a chlapa?

Jako mám nahnáno… Čtu články jak maminka chtěla velkou rodinu a teď to nezvládá. Chci jim udělat krásný život a dát jim vše co můžu.
Ale co když na to nemám?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

radulaur
Zasloužilá kecalka 957 příspěvků 28.07.18 19:47

A co to brát naopak, ze přibyde chlap, který asi nějak s těm svyma klukama fungoval, takže to nebude žádný nepoužitelný ňouma a naopak pomůže s tvým synem…budete dva dospelaci na 3 deti a společně to dáte :hug:

terien
Kelišová 7384 příspěvků 28.07.18 19:48

Tak předně bych se nesnažila dělat mámu klukům, jejichž máma nejsem. Mají matku, stýkají se s ní? Pokud je má v péči otec tak asi nebude neschopný ignorant, takže budete na vše 2 a tvému synovi možná nejvíc prospěje, když nebude mít tvojí 100% pozornost a vymyslí si zábavu sám nebo s klukama. Pokud to nezkusis, tak to nezjistis ;)

Alyss1
Závislačka 2764 příspěvků 10 inzerátů 28.07.18 19:49

Nemuzu objektivne poradit. Nicmene kdyz obcas prijde navsteva, nebo hlidam nejake sousedovic deti, tak v tpmhle velu uz je to vic deti min prace. Zabavi se, “pohlidaji se”. Atd. Takze krome chvilke jako servirovani vecere a ukladani ke spanku spis lepsi.

Ale nemohu zhodnotit dlouhodobe problemy typu bydleni?!? Auto?!? Atd

Helileli
Závislačka 2748 příspěvků 28.07.18 19:50

Tak jestli tvůj drahý má tendence ti hodit děti na krk a nestarat se, tak jsou tvé obavy oprávněně a nešla bych do toho. Ale předpokládám, že otec by se staral dostatečně, když by dvě ze tří dětí byly jeho. V tomhle bych si chtěla na rovinu nastavit pravidla ihned.

Sany80s
Kelišová 6273 příspěvků 28.07.18 20:15

Tak jednak na ně budete dva. Nebo on má tendence si najít ženskou, aby se starala ona a on měl klid?
A pokud jde o tu 100% péči. Ta ještě nikdy zdravému dítěti neprospěla.
Pokud máš takové tendence, žes nebyla u kadeřníka 4 roky, aby ses mohl na 100% věnovat zdravému dítěti, tak to s tím věnováním asi přeháníš.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.18 20:16

Jasně, s matkou se nestýkají, takže ,,není,,stejně jako biolot u nás.

Přítel je dokonalý tatínek, však se o ty dva staral až do teď já…

Nevím, chci být dobrou mámou a dobrou manželkou (v budoucnu) pro všechy. Ale to je právě to, píše paní že když nezkusim tak nevím. Nechci zkoušet. Němužu ,,zkusit,, a pak se ztratit, když to nepůjde.

Zas, když to zvládají maminky trojcatek miminek, co bych nezvladla tři školáky že? Ono se to už převleče a nají samo

Asi jen panika :)

Děkuju všem

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.18 20:19

Oprava, staral se o ně on sám dlouho

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.18 20:21
@radulaur píše:
A co to brát naopak, ze přibyde chlap, který asi nějak s těm svyma klukama fungoval, takže to nebude žádný nepoužitelný ňouma a naopak pomůže s tvým synem…budete dva dospelaci na 3 deti a společně to dáte :hug:

děkuju :hug:

Alušáček
Závislačka 3074 příspěvků 28.07.18 20:33

Já osobně bych do toho nešla,3 kluci… By mě kleplo :lol: Vím o sobě,že bych nedokázala milovat nevlastní dite… Což neznamená,že to vyjit nemůže,na kluky budete dva a oni budou parta,zabaví spolu.. ;)

terien
Kelišová 7384 příspěvků 28.07.18 20:34
@Anonymní píše:
Jasně, s matkou se nestýkají, takže ,,není,,stejně jako biolot u nás.

Přítel je dokonalý tatínek, však se o ty dva staral až do teď já…

Nevím, chci být dobrou mámou a dobrou manželkou (v budoucnu) pro všechy. Ale to je právě to, píše paní že když nezkusim tak nevím. Nechci zkoušet. Němužu ,,zkusit,, a pak se ztratit, když to nepůjde.

Zas, když to zvládají maminky trojcatek miminek, co bych nezvladla tři školáky že? Ono se to už převleče a nají samo

Asi jen panika :)

Děkuju všem

Hele a co zkusit myslet trochu na sebe než se rozdáš pro ostatní. Jasně že pokud člověk cítí, že to není ono tak nebude dětem motat hlavu, ale pokud do toho půjdeš s nejlepším úmyslem a uděláte pro to oba všechno, tak to půjde. A pokud nepůjde, tak ano, můžeš se sebrat a odejít. To je život.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.18 20:35
@Alušáček píše:
Já osobně bych do toho nešla,3 kluci… By mě kleplo :lol: Vím o sobě,že bych nedokázala milovat nevlastní dite… Což neznamená,že to vyjit nemůže,na kluky budete dva a oni budou parta,zabaví spolu.. ;)

já je miluju všechny, jen se bojím že na to nemám :-(

PaníBovaryová
Závislačka 3809 příspěvků 28.07.18 20:40

Vsak jsou uz celkem velci, nejdes rodit trojcata :P Da-li PanBuh kralicka, da i travnicka ;) a vzdas se dobreho chlapa kvuli svemu strachu??

Knihomyš
Extra třída :D 10535 příspěvků 28.07.18 20:54

Chápu, že to nejde vyzkoušet „v plném rozsahu“, ale něco by snad nezávazně šlo. Byli jste už někdy takhle v pěti třeba na dovolené? Taky záleží, jací jsou ti dva přítelovi kluci, taky tak akční jako tvůj?
Pozitiva bych viděla v tom, že se jednak zabaví spolu a jednak děti často fungují jinak s tatínkem než s maminkou - my ženy jsme takové měkčí :)
V tomhle strašně záleží na partnerovi - jak moc bude doma (tj. jakou má práci), jak je ochotný pomáhat a působit na děti a tak. A to jinak než pozorováním nezjistíš.

Alušáček
Závislačka 3074 příspěvků 28.07.18 21:33
@Anonymní píše:
já je miluju všechny, jen se bojím že na to nemám :-(

Tak to jsi dobra :palec: Máš na to,láska je základ,nebudeš jediná kdo má tři deti :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama