Zvláštní bolest nohou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 17:58
Zvlastní bolest nohou

Ahoj uz par dni me boli nohy ale neni to bolest jako bolest je to takove neprijemne nevim jak to popsat jde to od prstu nahoru po kotniky hlavne kdyz jsme v klidu tak to citim nejvic otoky nemam nevite co by to mohlo byt? Dekuji

Reakce:
Taara69
Ukecaná baba ;) 1409 příspěvků 1 inzerát 23.11.18 18:50

Měla jsem to obdobné, obvoďák mi doporučil magnesium, beru ho asi měsíc a řekla bych, že to ustupuje.

MartiJára
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 23.11.18 19:08

pomohl mi rovněž magnesium a hořčík, ještě jsem mívala křeče, nyní vše Ok

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 19:13

Dobře děkuji :) :)

AnnaNuvoletta07
Kecalka 441 příspěvků 23.11.18 19:23

Měla jsem též jestli máte na mysli takové zvláštní bolavé napínání, tahání. Nepomohlo nic, zmizelo to až po porodu ale i teď když se v noci vzbudím tak to trochu cítím. :roll:

pajisek90
Závislačka 2539 příspěvků 23.11.18 19:34

Já měla nedávno zase problém s lýtky,bolely mě jako bych ušla denně 20km a dost mě i brněly. Časem se k tomu přidaly i ruce. Koupila jsem si magnezium a piju denně Magnesii. Problém je pryč ????

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 19:36

@pajisek90
Také to občas cítím i v rukách

Breuse
Kecalka 128 příspěvků 27.11.18 08:58

Jednoho času jsem tím trpěla neskutečně. Nedalo se ležet, spát, protože mě pořád táhlo po holeních. Nakonec pomohlo omezení kafe a magnesium, jak už tu párkrát padlo. Dobré je zkusit i lymfatické masáže a navýšit pitný režim. A kdyby asi fakt nic nepomohlo, tak bych šla radši k doktorovi. :roll:

evickarejci
Nováček 7 příspěvků 27.11.18 10:35

Ahoj, určitě s tím hned někam běž. Praktický, cévní. Mívala jsem křeče, nepříjemné pocity v nohou, ale trochu výš, spíš právě ty lýtka, pak to přecházelo všude, pokračovalo to otoky a bolestmi. A byly to a jsou křečové žíly se kterýma se léčím. Doktora jsem furt odkládala a zpětně toho lituju.

Laurinkaaaa85
Nováček 6 příspěvků 28.11.18 08:47

To ti asi nikdo takhle stoprocentně neřekne, čím by to mohlo být. Tedy já bych alespoň na nějaké rady jen tak „od boku“ nesázela. Pokud to neustupuje, navštívila bych na tvém místě doktora a všechno to s ním probrala, příčin může být hromada. Třeba to máš jen přetížené, nebo ti chybí hořčík, jak píšou holky výš. To jsem taky kdysi zažila, nejhorší byly noci, hrozné křeče, po nasazení hořčíku se to zlepšilo. Stejně tak to ale mohou být třeba křečáky, jak píše evickakrejci. I s tím mám zkušenost, celkem čerstvou, nohy jak z olova, těžké a bolavé, doktorem nakonec potvrzené. Napsal mi prášky, doporučil nějaké cviky atd. Úleva velká. Ale být tebou, bez konzultace s doktorem(čím dřív, tím líp) bych se sama do nějakých závěrů, natož samoléčby, fakt nepouštěla.

evickarejci
Nováček 7 příspěvků 28.11.18 17:25

@Laurinkaaaa85 Souhlas! Základ je to řešit hned s doktorem a na nic nečekat. Třeba u těch křečáků to dělá hodně. I co se týká na následnýho vizuálního. Prášky ( a to je ještě musím brát denně) mi ulevily od bolestí, ale nohy mám ošklivé :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >