Zvláštní bolesti po revizi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jeanine33
Stálice 93 příspěvků 16.12.18 10:27
Zvláštní bolesti po revizi

Ahoj. Už druhy den mam zvláštní (pro mě) bolesti podbrisku. Dnes je to 4. Týden po revizi. Mela jsem dvě gynekologicke prohlídky a vše dopadlo prý dobre. Teď mam ale bolesti horší než po kyretazi. Nikdy jsem takové bolesti ani před ms driv neměla.
Nejdřív to bylo lehce pálení při curani a divny pocit. Nasadila jsem teplo, brusinky, caj. Za týden tupe bolesti pochvy, hrdla a dnes to jsou krece trochu, pocit jako když se mi dole někdo uvnitř projizdi autickem :mrgreen: a když stojim, tak se to zhoršuje. Teplotu mam už měsíce téměř stejnou 37.1. Což je prý normalni, když mam krev v poradku. Moc nějak nepachne, nepali to už při curani, tmavá moc taky není (trpěla jsem před roky na chronické zánět MC). Mate někdo zkušenosti s timhle? Hlsvne ty, co měly revizi s čekaly na první MS.
Jsem teď u doktoru porad. Už na mě koukají jako na hypochondra, ale nic si nevymyslim.
Za ten měsíc jsem mela zánět dutin, silene migrény a omdlevani… skoda mluvit.
Dekuju moc za zkušenosti a rady.
Nebojte, kdyztak zítra pujdu k doktorce, když se to zhorší. Jinak ve čtvrtek jdu na další plánovanou gynekologicko prohlídku.

Přečtěte si článek: Jak probíhá revize dělohy po zamlklém těhotenství

Reakce:
Ivana 85
Závislačka 3234 příspěvků 16.12.18 11:23

@Jeanine33 to auticko me pobavilo :mrgreen: jinak u me prvni ms po revizi byla taky velmi bolestiva,takze je mozny ze to kazdou chvili dostanes.A s tim mocakem,v lekarne se da koupit test a muzes si ho udelat doma a kdyztak zabehnout k dr pro antibiotika.

Jeanine33
Stálice 93 příspěvků 16.12.18 11:33

@Ivana 85 aha. Tak to si skocim koupit! Zacina mi byt i špatně od žaludku a není mi fakt dobre. A už mě ti nebaví. Porad něco. Okolím starší srusty a zánětem dělohy

Janita3
Ukecaná baba ;) 1301 příspěvků 16.12.18 14:04

@Jeanine33 Dobře, že jsi stále pod dozerem, pokud se necítíš v pořádku. Já měla komplikace po revizi a čtvrtý den jsem skončila s bolestí na pohotovosti, protože neodešlo vše, co mělo :zed: Takže stálé kolečko doktoři, ultrazvuky, antibiotika, injekce :zed: První ms naběhla bez problémů, ale měla jsem od zákroku stále divné bolesti a tlaky v podbřišku, taky jsem se strašila další revizí, srůsty a bůh ví čím :zed: Prostě člověk, když tomu nerozumí, neodhadne, co je správně a co už ne. Druhá ms po revizi též bez problému, ale třetí to byla bolest jako sviň* cééélou dobu. Po ní jsem šla na plánovanou prohlídku, má dr potvrdila, že je vše v pořádku nu a čtvrtá ms už nedorazila :dance: Je to opravdu strašně o hlavě. Přestala jsem si číst různé černé scěnáře a prostě moji dr věřila. Uvidíš, jak se budeš cítit, je to jen na tobě a ať si myslí kdo chce, co chce, lepší jít stokrát zbytecně, než si pak něco vyčítat. Držím palce, ať je vše hlavně zdravotně co nejdříve v pořádku a ať se Vám miminko brzy zadaří :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Luxus, který si dopřává Veronika Kopřivová, vybudovala Češka: „Začínala jsem od nuly!“

Velká cestovatelka Veronika Kopřivová si se svou kamarádkou dopřála... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >