Zvláštní bolesti podbřišku

47
31.7.13 15:56

Zvláštní bolesti podbřišku

Ahoj holky, vcera jsme meli ve viru vasne s pritelem nechraneny sex, nicmene ‚zakonceni‘ bylo mimo me. Vim, ze hrozi otehotneni i tak. Ve ctyri hodiny v noci me vzbudila ukrutna bolest podbrisku, navaly horka a zimy, nikdy driv jsem tento stav nezazila. Mam cerstve po menstruaci, takze tim to taky byt nemuze. Jeste ted me ten podbrisek dost divne boli, jako bych to mela kazdou chvili dostat. Nechce semi verit, ze by se event. tehotenske priznaky objevily tak rychle! Otehotnet bych ted nechtela. Myslite, ze by ten muj dnesni stav mohl souviset se vcerejskem? Diky za kazdou radu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13802
31.7.13 16:04

Ano, mohl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10048
31.7.13 16:05

Spíš by to mohla být ovulace.
Sleduješ ji? Kolikátý den cyklu jsi??
Nebo to může být jen podrážděné…Rozhodně teda nenní dobrej nápad tenhle způsob ochrany a vůbec ne v období právě po MS, kdy jsou plodné dny… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
31.7.13 16:10

Ja vim, byla to hloupost, ale ta touha byla v ten moment proste vetsi :-( ted jsem 10. den cyklu ale mam ho hooodne nepravidelny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Panídokonalá
31.7.13 16:12

""Myslite, ze by ten muj dnesni stav mohl souviset se vcerejskem?" Jako jak? Že už se uhnizďuje mimi nebo co? Těhu příznaky to ve 4ráno nebudou, to bych se vsadila. píš to bylo vášnivé, nebo se blíží ovulace-ale to víš spíš ty :nevim:.

Příspěvek upraven 31.07.13 v 16:13

• Nahlásit
  • Citovat
10048
31.7.13 16:12

Hmm tak fakt by to mohla být ovulace…Nezbývá než počkat a tak za 14dnů udělat test… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Panídokonalá
31.7.13 16:15
@Chika píše:
Ja vim, byla to hloupost, ale ta touha byla v ten moment proste vetsi :-( ted jsem 10. den cyklu ale mam ho hooodne nepravidelny

To se fakt nedá říct - pokud jsi 10DC, tak k otěhotnění asi ještě nedošlo, zajdi si pro Postinor, ten ti napíšou i na pohotovosti.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama