Zvláštní bolesti v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Melody1993
Nováček 9 příspěvků 04.06.19 08:16
Zvláštní bolesti v těhotenství

Ahoj všem, jsem si jistá, že se tohle téma už tady probíralo, ale ráda bych aktuální informace. Jsem těhotná (poprvé), 12tt a jsem poslední dobou náladová, takže mě rozhodí kde co a začnu brečet a být ve stresu.. Nedávno proběhla hádka (samozřejmě zbytečně z mé strany) a já moc brečela. Pár minut potom mě začla zvláštní bolest v podbříšku a nepříjemný tlak. Nekrvácela jsem nic.. Ale bojím se, jestli je dítě v pořádku.. Zítra jdu k doktorovi, tak mě vyšetří.. Já jen, jestli se to některé z vás už taky stalo nebo plaším zbytečně :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kve-tinka
Kelišová 5145 příspěvků 2 inzeráty 04.06.19 08:33

Řekla bych, že plašíš zbytečně. ;) :hug:

Melody1993
Nováček 9 příspěvků 04.06.19 08:52

@kve-tinka snad ano.. Je to pro mě nové a cítím se jak kdybych na to byla sama.. Nemám okolo sebe žádné kamarádky, se kterými o tomhle můžu mluvit.. Tak děkuju :* :hug:

kve-tinka
Kelišová 5145 příspěvků 2 inzeráty 04.06.19 08:53

@Melody1993 během těhotenství zažiješ tolik zvláštních věcí, bolestí, nálad atd. ;)

Aduš8
Závislačka 4916 příspěvků 04.06.19 08:59

Kdyby se miminku mělo něco stát pokaždé, když těhotná vyvolá hádku a nebo brečí, tak děti nemá nikdo. Uklidni se, nic se nestalo, zvláštní bolesti v podbřišku jsou úplně normální a provází tě celé těhotenství. Hoď se do pohody, protože stres a hysterie miminku škodí daleko víc.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2143 příspěvků 04.06.19 09:27

Já jsem v tomhle období brečela i kvůli vytahaným nepohodlným ponožkám. Dítě je zdravé, neboj.

Melody1993
Nováček 9 příspěvků 04.06.19 09:56

@Čičorečka Tak aspon v tom nejsem sama :)

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 04.06.19 10:07

Osůbko, mě pořád něco bolí. Roztahování dělohy se u mě projevuje slabými menstruačními bolestmi. Pak přišly navíc kyčle, bolest kříže, když špatně a dlouho sedím, to že mám někdy pocit, že se mi to břicho vyvalí ven, ani nezmiňuju. Bez bolestí budeš zhruba měsíc a půl v druhém trimestru. :lol: Na konci prvního trimestru jsem krvácela, pak ještě dvakrát špinila, vždy vše v pořádku. Samozřejmě emoční pohoda je důležitá, ale nevím, jakým traumatem bys musela projít, abys z toho potratila. Obzvlášť když máš to nejrizikovější období vlastně za sebou.

P. S. tři měsíce zpátky jsem se smíchy rozbrečela nad představou, jak Danovi Nekonečnému z ananasu na hlavě při koncertě vystřelila petarda, a zaboha jsem nemohla přestat řvát, holt hormony

Melody1993
Nováček 9 příspěvků 04.06.19 12:01

@hadraplanka já jsem těhotná poprvé także se mi všechno zdá citlivé.. :nevim: ale vyděsila sem se když sem při sexu trochu špinila.. Spíše mě vyděsily některé příspěvky na toto téma.. :,(

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 05.06.19 07:06

@Melody1993 Já jsem také poprvé těhotná. ;) Univerzální pravidlo je, že se to špinění nesmí zhoršovat nebo být doprovázeno silnými křečemi, s červenou ideálně rovnou k doktorovi nebo na pohotovost. Ale pořád to automaticky neznamená něco zlého. Po sexu se to stává. Budeš pak pravděpodobně špinit i po prohlídce na gyndě. Taky jsem plašila úplně stejně po každém dloubnutí, přejde to za pár týdnů s prvními pohyby, kdy člověk už tak nějak otupí, že mu pořád něco je, a začne se orientovat hlavně podle hýbe - nehýbe.

Melody1993
Nováček 9 příspěvků 05.06.19 08:37

@hadraplanka jo.. Před chvilkou jsem dorazila od gynekologa. Dítě je v pořádku. Akorát tím stresem sem dala dvě kila dolů, tak mě za to trochu sjel.. :/.. Taky říkal, že se stává, že člověk po sexu v těhu krvácí. Tak sem o něco klidnější.. :) :oops:

janka23
Ukecaná baba ;) 2366 příspěvků 05.06.19 08:40

Kdyz se znepokojis, citis bolesti, kdyz de namohnee, citis bolesti. A teoreticky ty bolesti citis stale. Vse se v tobe napina a roste. Ja jse ve 27tt a take denodenne “uzivam” neco :)
Neplas, hod se doklidu. Relativne uz koncis kriticky 1.trimestr a ten byva bud a nebo :)

Melody1993
Nováček 9 příspěvků 05.06.19 12:28

@janka23 a to kritické období končí kdy? V pondělí začíná 13.týden :mrgreen: :lol:

janka23
Ukecaná baba ;) 2366 příspěvků 05.06.19 14:12

@Melody1993 od 14tt, takze to mas vlastne zapar :hug:

janka23
Ukecaná baba ;) 2366 příspěvků 05.06.19 14:13

@Melody1993 a nekreri rikaji, ze do 12tt je to zamlkle nejcastnejsi. A to mas uz zasebou :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama