Zvláštní bradavka - obnovuji

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 19:59
Zvláštní bradavka :( obnovuji

Bohužel nevím, jak obnovit diskuzi, tak se omlouvám, že zakládám novou.

Zdravim,
Jsem puberťačka a teprve poznávám své tělo. Všimla jsem si, že mám na každém prsu jinou bradavku a taky, že mám prsa rozdílně velká. Jedno mám B a druhý A/B (asi, moc se v tom nevyznám) To je fuk, vím, že jsou rozdíly ve velikosti normální, ale mě spíš trápí ten vzhled bradavek. Jedna je vystouplá a tvrdá a někdy se vtahuje dovnitř. Ta druhá se nevtahuje vůbec, ani není vystouplá a navíc je prso daleko větší a přijde mi v mezích normy. Bojím se, aby mi nenarostlo jen jedno prso nebo, aby mi v budoucnu nevadila bradavka při kojení. Gynekoložce jsem říkala jen o tý velikosti prsou, víc jsem se styděla a mamka si myslí, že řeším kraviny. Pokud to ale něco je, chci to zjistit, co nejdřív a vyřešit to, dokud to ještě jde. Nenapadá vás náhodou, co by to mohlo být?

Přijde vám to normální? Snad ten obrázek není až moc detailní :oops: Byla bych ráda kdybyste mi případně poradili, kam bych měla zajít atd.. Děkuju :kytka:

Reakce:
pavla.souku
Kecalka 111 příspěvků 05.10.18 20:05

žádný člověk není souměrný, takže ano jedno prso může být větší a druhý menší. Bradavky má taky každá jiný, někdo je má úplně vtažený dovniř (vpáčené), neřeš to.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 20:34
@pavla.souku píše: žádný člověk není souměrný, takže ano jedno prso může být větší a druhý menší. Bradavky má taky každá jiný, někdo je má úplně vtažený dovniř (vpáčené), neřeš to.

Právě mně přijde divný, že obě prsa vypadají úplně jinak. Abych na jednom neměla nějaký zánět :oops:

rozand
Závislačka 4521 příspěvků 05.10.18 21:11

Hlavně si přečti, jak se určuje velikost podprsenky. Jestli to dělíš na A, B atd., tak nosíš nejspíš špatnou, což je nezdravé. Jinak ano, prsa nejsou symetrická.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 21:19
@rozand píše:
Hlavně si přečti, jak se určuje velikost podprsenky. Jestli to dělíš na A, B atd., tak nosíš nejspíš špatnou, což je nezdravé. Jinak ano, prsa nejsou symetrická.

Myslela jsem to tak, že mi 75B podprsenka na jednom prsu sedí dokonale, ale to druhý je trochu menší a už tam tak dobře nepasuje. :) Jinak děkuju za odpovědi, uklidnily jste mě

rozand
Závislačka 4521 příspěvků 05.10.18 21:21

Fakt v klidu ;). Mně třeba reaguje levá bradavky na zimu jinak než pravá.

Váš příspěvek
Reklama