Reklama

Zvláštní bradavka - obnovuji

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 19:59
Zvláštní bradavka :( obnovuji

Bohužel nevím, jak obnovit diskuzi, tak se omlouvám, že zakládám novou.

Zdravim,
Jsem puberťačka a teprve poznávám své tělo. Všimla jsem si, že mám na každém prsu jinou bradavku a taky, že mám prsa rozdílně velká. Jedno mám B a druhý A/B (asi, moc se v tom nevyznám) To je fuk, vím, že jsou rozdíly ve velikosti normální, ale mě spíš trápí ten vzhled bradavek. Jedna je vystouplá a tvrdá a někdy se vtahuje dovnitř. Ta druhá se nevtahuje vůbec, ani není vystouplá a navíc je prso daleko větší a přijde mi v mezích normy. Bojím se, aby mi nenarostlo jen jedno prso nebo, aby mi v budoucnu nevadila bradavka při kojení. Gynekoložce jsem říkala jen o tý velikosti prsou, víc jsem se styděla a mamka si myslí, že řeším kraviny. Pokud to ale něco je, chci to zjistit, co nejdřív a vyřešit to, dokud to ještě jde. Nenapadá vás náhodou, co by to mohlo být?

Přijde vám to normální? Snad ten obrázek není až moc detailní :oops: Byla bych ráda kdybyste mi případně poradili, kam bych měla zajít atd.. Děkuju :kytka:

Reklama

Reakce:

pavla.souku
Stálice 95 příspěvků 05.10.18 20:05

žádný člověk není souměrný, takže ano jedno prso může být větší a druhý menší. Bradavky má taky každá jiný, někdo je má úplně vtažený dovniř (vpáčené), neřeš to.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 20:34
@pavla.souku píše: žádný člověk není souměrný, takže ano jedno prso může být větší a druhý menší. Bradavky má taky každá jiný, někdo je má úplně vtažený dovniř (vpáčené), neřeš to.

Právě mně přijde divný, že obě prsa vypadají úplně jinak. Abych na jednom neměla nějaký zánět :oops:

rozand
Závislačka 2879 příspěvků 05.10.18 21:11

Hlavně si přečti, jak se určuje velikost podprsenky. Jestli to dělíš na A, B atd., tak nosíš nejspíš špatnou, což je nezdravé. Jinak ano, prsa nejsou symetrická.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 21:19
@rozand píše:
Hlavně si přečti, jak se určuje velikost podprsenky. Jestli to dělíš na A, B atd., tak nosíš nejspíš špatnou, což je nezdravé. Jinak ano, prsa nejsou symetrická.

Myslela jsem to tak, že mi 75B podprsenka na jednom prsu sedí dokonale, ale to druhý je trochu menší a už tam tak dobře nepasuje. :) Jinak děkuju za odpovědi, uklidnily jste mě

rozand
Závislačka 2879 příspěvků 05.10.18 21:21

Fakt v klidu ;). Mně třeba reaguje levá bradavky na zimu jinak než pravá.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >