Zvláštní chování bývalého partnera

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.12.21 16:37

Zvláštní chování bývalého partnera

Před několika dny se stala zvláštní věc. Můj bývalý partner si měl vyzvednout naše společné dítě. Přišel ke mně domů, zrovna jsem vařila a nabídla jsem mu, aby se s námi najedl. Než jsem navařila, mluvili jsme spolu. Působil zcela normálně.
Když jsem přinesla jídlo ke stolu, seděl zrovna na konferenční stolku. Přišlo mi to zvláštní, protože to nikdy nedělal. Řekla jsem mu, ať jde jíst, on se na mě chvíli divně díval, potom se zvedl a potácel se jako opilý. Nakonec usedl ke stolu, ae prakticky nebyl schopen se najíst lžící. To už jsem se ho zeptala, zda něco pil, řekl, že ne. Nesnědl prakticky nic, ale asi třetinu porce kolem sebe rozházel. Vzal si mandarinku a půlku jí snědl i se slupkou. Potom se lehl na zem a chvílemi se otáčel a plazil. To už se i tříleté dítě začalo divit, co táta dělá. Válel se v jídle, které předtím rozházel na zem, na otázku, zda je v pořádku, odpovídal, že ano. Byla jsem v šoku, měla jsem jít pracovat a nechtěla jsem mu nechat dítě, tak jsem dítě vzala s sebou. Když jsem se za několik hodin vrátila, byl zasse zcela normální. Prý se vyspal na zemi.
Já jsem byla naprosto v šoku, nevěděla jsem, co si o tom mám myslet a co dělat.
Do té doby jsem u něj nikdy nic podobného nezažila, nevím o to, že by kdy trpěl nějakou psychickou nemocí, drogy nikdy nebral, alkohol pije zcela minimálně.
Mám to nějak dál řešit? Poradit se s psychologem nebo s psychiatrem? Ve stavu, v jakém jsem ho viděla, se dle mého názoru nemůže starat o dítě a bojím se, aby se to neopakovalo v situaci, kdy s ním bude sám.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11839
1.12.21 16:39

Měla jsi mu zavolat snad záchranku ne? :roll: ne tam bezvládného člověka nechat ležet a jít pryč. Se mě ti lidi snad zdají. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.21 16:43
@Cenarius píše:
Měla jsi mu zavolat snad záchranku ne? :roll: ne tam bezvládného člověka nechat ležet a jít pryč. Se mě ti lidi snad zdají. :zed:

On nebyl bezvládný, válel se po zemi a na mé otázky tvrdil, že je v pořádku a že mám jít do práce. Navzdory extrémně kurióznímu chování mluvil zcela normálně.
Navíc bych nechtěla, aby se o tom vědělo, protože by mu to mohlo uškodit v práci, kdyby se o něm vědělo, co dělal.

• Citovat
  • Nahlásit
2006
1.12.21 16:44
@Cenarius píše:
Měla jsi mu zavolat snad záchranku ne? :roll: ne tam bezvládného člověka nechat ležet a jít pryč. Se mě ti lidi snad zdají. :zed:

Třeba doufala, že mu zaskočí něco z toho jídla a nebude muset řešit tahanice se střídavkou. :think: Zase zklamal, jako za starých časů. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
196
1.12.21 16:52

První, co mě napadlo, tak mrtvička. Což je dost průser, určitě by měl to, co se mu stalo, řešit s lékařem. Podruhé už by mohlo být pozdě.
Přijde mi taky neskutečné, že místo volání sanitky ho tam necháš. Hlavně, aby lidi neřekli. Hodně hovadský chování. Sedělo se ti v práci klidně?

Příspěvek upraven 01.12.21 v 17:16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.21 16:58
@smada píše:
První, co mě napadlo, tak mrtvička. Což je dost průser, určitě by měl to, co se mu stalo řešit s lékařem. Podruhé už by mohlo být pozdě.
Přijde mi taky neskutečné, že místo volání sanitky ho tam necháš. Hlavně aby lidi neřekli. Hodně hovadský chování. Sedělo se ti v práci klidně?

Mrtvička to nebyla, celou dobu normálně mluvil, měl oboustranně souměrný normální tonus.
On sám říkal, že je v pořádku, nic nepotřebuje, mluvil normálně.
Ano, nechtěla jsem, aby se to vědělo, protože by mu to uškodilo v práci a to by na mě potom byl hodně naštvaný. S tím, že mi přece říkal, že mu nic není.
V prácise mi rozhodně klidně nesedělo, byla jsem v šoku a s dítětem jsem tam udělala asi jen čtvrtinu obvyklé práce.

• Citovat
  • Nahlásit
11449
1.12.21 17:04
@Anonymní píše:
Mrtvička to nebyla, celou dobu normálně mluvil, měl oboustranně souměrný normální tonus.
On sám říkal, že je v pořádku, nic nepotřebuje, mluvil normálně.
Ano, nechtěla jsem, aby se to vědělo, protože by mu to uškodilo v práci a to by na mě potom byl hodně naštvaný. S tím, že mi přece říkal, že mu nic není.
V prácise mi rozhodně klidně nesedělo, byla jsem v šoku a s dítětem jsem tam udělala asi jen čtvrtinu obvyklé práce.

No ale tak asi si sama viděla, ze v pořádku nebyl :nevim:. Nebo kolik lidí, kteří jsou „v pořádku“ už jsi viděla takhle se chovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.21 17:05
@ivašot. píše:
No ale tak asi si sama viděla, ze v pořádku nebyl :nevim:. Nebo kolik lidí, kteří jsou „v pořádku“ už jsi viděla takhle se chovat?

Nikdo. Připomínalo mi to spíš videa psychicky nemocných jedinců nebo narkomanů pod vlivem. Narozdíl od nich ale zcela normálně komunikoval.

• Citovat
  • Nahlásit
196
1.12.21 17:08

Kdybys zavolala sanitku, tak ho odvezou a vyšetří. Tak bys teď věděla, jestli to bylo něco náhlýho zdravotního nebo třeba drogy, dostal by nějaký postup v jakých vyšetřeních pokračovat. A hlavně, bys věděla s ohledem na dítě. Zatímco teď máš nejistotu a předpokládám, že on to neřeší a beztak popírá. Že by někdo viděl, jak ho odváží? Důvodů proč by pak mohl říct X, aniž by ho to poškodilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.21 17:11
@Anonymní píše:
Nikdo. Připomínalo mi to spíš videa psychicky nemocných jedinců nebo narkomanů pod vlivem. Narozdíl od nich ale zcela normálně komunikoval.

Příště mu toho lékaře zavolej. Možná se ti lidé běžně doma válejí po zemi, ale jinde to běžné není. Něco se mu stalo a pomoc potřeboval.

• Citovat
  • Nahlásit
2006
1.12.21 17:12
@Anonymní píše:

Za prvé při mrtvici nemusí být schopnost řeči vůbec postižená.
Za druhé když tak čtu Tvůj neúčastný popis, tak na místě ex-partnera bych taky tvrdil, že jsem v pořádku. I kdybych měl smrt na jazyku. Bál bych se, že mě dorazíš a zakopeš ve sklepě, aby něco neřekli sousedi.
Ani bych se nedivil, kdybys to jeho prohlášení měla pro jistotu nahrané v telefonu. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
19095
1.12.21 17:17

Hele neřešila si to tu před pár dny za „kamarádku“?

Jinak správné řešení je volat sanitku. Pokud to je zdravotní problém, tak tutláním mu uškodíš, pokud to je problém omamných látek, tak tultáním ohrožuješ lidi kolem něho, včetně svého dítěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.21 17:23
@smada píše:
Kdybys zavolala sanitku, tak ho odvezou a vyšetří. Tak bys teď věděla, jestli to bylo něco náhlýho zdravotního nebo třeba drogy, dostal by nějaký postup v jakých vyšetřeních pokračovat. A hlavně, bys věděla s ohledem na dítě. Zatímco teď máš nejistotu a předpokládám, že on to neřeší a beztak popírá. Že by někdo viděl, jak ho odváží? Důvodů proč by pak mohl říct X, aniž by ho to poškodilo.

On tehdy říkal, že mu nic nebylo, a trvá na tom dál. Já jsem z toho byla v šoku.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.21 17:25
@Ou píše:
Hele neřešila si to tu před pár dny za „kamarádku“?Jinak správné řešení je volat sanitku. Pokud to je zdravotní problém, tak tutláním mu uškodíš, pokud to je problém omamných látek, tak tultáním ohrožuješ lidi kolem něho, včetně svého dítěte.

Neřešila. Je tu podobná diskuze?
Ano, příště sanitku zavolám. Ale mám to řešit nějak už teď? Když se to možná nikdy nestane? Nebo to řešit až potom? Popravdě řečeno mě to dost znepokojuje.

• Citovat
  • Nahlásit
11839
1.12.21 17:31
@Anonymní píše:
Neřešila. Je tu podobná diskuze?
Ano, příště sanitku zavolám. Ale mám to řešit nějak už teď? Když se to možná nikdy nestane? Nebo to řešit až potom? Popravdě řečeno mě to dost znepokojuje.

@admin to lehce může potvrdit jestli je to pravda a nebo jestli lžeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat