Zvláštní chování partnera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 11:44
Zvláštní chování partnera

Zdravim. Asi nejsem normální, ale tohle mi vrtá hlavou. Mám prvního a stáleho přítele, jsme spolu od prvního sexu, já byla panna a on panic, neměli jsme žádnou zkušenost s opačným pohlavím ani jeden, žádnou. Jsme spolu asi 7 let a ted čekáme miminko. Moc se těšíme, chlap strašně moc. Všechno po sexuální stránce je v pořádku, jako partněři si také máme stále co povídat, láskou jako kdysi, také jsme výborní přátelé, opora, nemám si na co ztěžovat jenom mi přijde divný postavení mého mužskýho k jiným ženským. Se žádnou se nepřátelí, což mi teda nevadí :D na ženské okolo se nediva a když už, tak mi řekne „hele jak se nese“ myslí to hanlivě - přitom třeba přitažlivá ženská. Kolikrát se mi stalo, že když na něj ženská koukala a usmívala se, nejraději by jí řekl „nečum“ nebo si pak zamumlá, že je to krá… u něj neexistuje, že by se díval někde nebo flirtoval se ženami, o každé, která je milá stejně řekne at jde do háje, že je to kura. Nebo se snaží třeba v nevyhnutelné situaci být milý, ale stejně si pak zamumlá zase něco hnusného. Ona jeho máma snad vystřídala kdysi i nýní všechno co běhá a jeho otec má parohy, tak třeba proto?… na mě je ale hodný, pořád mi opakuje jak jsem jeho nejkrásnější, že ho nikdo jiný nezajímá apod.. ale pravda, že mi naznačuje, že má strach, aby jsem si nenašla náhradu. Nemám proč, opravdu je mi s ním hezky co se týče vztahů a soužití. Už jsem i zkoušela říct náhodně, proč koukáš na tu ženskou a odpověď - mě nějaká ženská nezajímá, víš co mi může. Jako neříkám, že mi to urputně vadí, ale u chlapa je to prostě divný a už jsem to musela někomu říct. Nemusí ani moje kamarádky, popovídá si nebo se zdekuje. Já se taky kouknu na pěknýho chlapa, ale určitě si neřeknu, že si o sobě myslí jako on o pěkný ženský. Mě to přijde až nezdravé. Kdyby ke mě nebyl tak milý řeknu si, že buď nesnáší ženský nebo že je gay :zed: rozhodně ho nechci učit být proutník, ale máte někdo doma taky uplně laxního chlapa? :D

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
iTýnka
Kecalka 332 příspěvků 09.05.19 11:50

Milá tazatelko, jako první mě napadá: Když spolu máte tak krásný vztah, proč se ho na to přímo nezeptáš? Myslím, že by ti to mohlo poskytnout tu nejlepší odpověď ;-)

Jestli teda nehledáš jen někoho, kdo to má stejně. To ti nemohu sloužit. Hodnotíme a koukáme s mužem na ženské spolu :)

Uživatel je onlineDiana69
Kecalka 444 příspěvků 09.05.19 11:50

Já bych asi chtěla radši takového partnera než nějakého proutnika :D

Tichošlápek
Extra třída :D 14356 příspěvků 09.05.19 11:51

Divné to je. Zvlášť když je az vulgární. Mluvila jsi s ním o tom?

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 44084 příspěvků 09.05.19 11:55

Chtěla by jsi snad opak? Manžel je to samé :mrgreen:

Lalelale
Závislačka 4489 příspěvků 09.05.19 12:03
@Tichošlápek píše:
Divné to je. Zvlášť když je az vulgární. Mluvila jsi s ním o tom?

Tak nějak. Opak by sice byl horší, ale ta jeho vulgarita mi až přijde jako vyústění nějaké frustrace a skrytého problému se ženami. Divné chování

e-Surfařka
Zasloužilá kecalka 917 příspěvků 09.05.19 12:06

Můj manžel přede mnou taky po ženských nekouká a nekomentuje. Takže myslim, že pohled bych neměla mít zkreslený :) Ale tady mi přijde divný (a upřímně by mi to přišlo hodně alarmující),že o někom, koho nezná a nic mu neudělal, se vyjadřuje hnusně a vulgárně. Až úplně nenávistně. Jako proč? Znala jsem jednoho (manžel kamarádky) -nebyl to úplně stejný případ, choval se k ženám normálně, ale za zády měl podobný komentáře. A ten se teda asi po 10 letech začal chovat stejně i k ní. Neříkám, že je to stejný případ. Jak jsem psala, tenhle se k nim i choval normálně. Ale k někomu být bezdůvodně hnusný (a třeba i jenom za zády), mi v pořádku nepřijde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 12:10

No jasné, že mi to nevadí :lol: jen je mi to divný. Když se ho zeptám - jsem psala výše. Právě, je mi to divné, ke mě je opravdu láskyplný, ale proč by reagoval na ženu, která se mu „dvoří“ až nemile, nerozumím. Já se třeba z krásnýho flirtujícího chlapa cítím tak nějak nádherně, ale jen jakože polichoceně :) A poslední dobou nad tím přemýšlím. S mámou si zažil hodně, co neuteklo to vojela, ve 45 letech i 17letého kluka své dcery, dříve kohokoliv kdo se nabídnul, tak jestli to nemůže souviset s tím, že vlastně bere nevěru jako největší hnus a třeba odtud to pramení, že ženy jsou pro něj tabu. Holky zatím to není hrozné, ale to se člověk pak zapřemýšlí a prostě neví co bude dál. Já jsem ráda, že mě má jako jedinou, ale nepřijde mi to zdravé

elen-ka
Extra třída :D 13673 příspěvků 12 inzerátů 09.05.19 12:13
@Lalelale píše:
Tak nějak. Opak by sice byl horší, ale ta jeho vulgarita mi až přijde jako vyústění nějaké frustrace a skrytého problému se ženami. Divné chování

Souhlasím.

Chápu zakladatelku, že ji to zaráží. Ono na jednu stranu žádná z nás by nechtěla mít doma proutníka, ale přiznám se, že ta vulgarita, ten odpor k ženám by mě zarážel. Je možné, že si to nese jako výsledek matčina chování.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 12:17

Jako když je nahozený nějaký téma a nějak se dostaneme k téma kdyby, a o sexu, že kdybych nebyla panna, nechtěl by mě a že by fakt na žádnou nevlezl, protože neví s kolika už spala :roll: třeba jen takové nevinné téma ke kterému se dostaneme nějak, ale takhle se mi vyjádřil, to pamatuji dodnes.
Jinak co má kamarády, někde s nimi je a kteří měli sex s více ženami a koukají po ženách, vždycky mi to vypraví jak se jim směje že jsou to blbci a že si neváží své ženy doma apod. nebo když jeho kamarád podvedl svou holku dává mu přednášku at si najde nějakou stálou přítelkyni. Vzhledem k tomu že si o všem povídáme mi tohle i sám povídá apod. omlouvám se za konstanci vět, ale píšu na mobilu :cert:

Tichošlápek
Extra třída :D 14356 příspěvků 09.05.19 12:19
@Anonymní píše:
Jako když je nahozený nějaký téma a nějak se dostaneme k téma kdyby, a o sexu, že kdybych nebyla panna, nechtěl by mě a že by fakt na žádnou nevlezl, protože neví s kolika už spala :roll: třeba jen takové nevinné téma ke kterému se dostaneme nějak, ale takhle se mi vyjádřil, to pamatuji dodnes.
Jinak co má kamarády, někde s nimi je a kteří měli sex s více ženami a koukají po ženách, vždycky mi to vypraví jak se jim směje že jsou to blbci a že si neváží své ženy doma apod. nebo když jeho kamarád podvedl svou holku dává mu přednášku at si najde nějakou stálou přítelkyni. Vzhledem k tomu že si o všem povídáme mi tohle i sám povídá apod. omlouvám se za konstanci vět, ale píšu na mobilu :cert:

Promiň, ale to už mi přijde ujety. Nechtěl by tě, kdybys nebyla panna? WTF. Navíc je na tebe dost fixovany. Ale ostatní se mu vlastně hnusí. V pořádku mi to rozhodne nepřipadá.

g.sandova
Závislačka 4575 příspěvků 09.05.19 12:19

Kyselé hrozný? Komplex méněcennosti? Připadá mi to divný, normálně bych se ho zeptala

Michelle_M
Závislačka 2610 příspěvků 09.05.19 12:26

Jako já bych řekla, že ano, mám laxního chlapa v tomto směru. Nikdy nekomentuje jiné ženy, ani anonymní herečky, kamarádům na jejich poznámky odpovídá „mám doma lepší“ (a i když u toho nejsem, potvrzeno z více stran :lol: ) Ale přijde mi teda velký rozdíl, když někdo pouze neprojeví zájem o ženy v okolí, nebo když je někdo v podstatě bezdůvodně vulgárně komentuje, to by mi vadilo, takové primitivní chování :nevim: Zřejmě má mindráky z té své matky, pokud je to společensky únosné, tak dejme tomu, ale nadšená bych z toho teda nebyla a takové poznámky by mě otravovaly.

viky23
Neúnavná pisatelka 16877 příspěvků 09.05.19 12:27

Jezis bud rada, ze ho jine nezajimaji. :nevim:

riccius
Kecalka 320 příspěvků 09.05.19 12:32
@Anonymní píše:
Jinak co má kamarády, někde s nimi je a kteří měli sex s více ženami a koukají po ženách, vždycky mi to vypraví jak se jim směje že jsou to blbci a že si neváží své ženy doma apod. nebo když jeho kamarád podvedl svou holku dává mu přednášku at si najde nějakou stálou přítelkyni. Vzhledem k tomu že si o všem povídáme mi tohle i sám povídá apod. omlouvám se za konstanci vět, ale píšu na mobilu :cert:

Rozhodně se v tom nevrtej. Je to určitě projev určitého psychického komplexu, který nutně nemusí být škodlivý, nebo vést k čemukoli. Může to určitě v budoucnu bouchnout jako bomba (ale nemusí), což nehrozí u těch, kteří to tak nemají. Já jsem povahou liberál, k čemuž jsem dospěl hlubokým a dlouholetým přemýšlením. On to má postavené dogmaticky a axiomaticky. Asi na základě zkušenosti v rodině.
Já v tom vidím paralelu třeba s tím pánem, co napsal na FB pod fotku narozeného dítěte Češky a Syřana, že by mělo jít do plynu. Pak když ho našli, obvinili, tak se vymlouval, že má jen strach o rodinu, že je nade vše miluje, a že se bojí, že přijdou migranti, kteří dcerku zabijí a ženu znásilní.
Já bych pána nechtěl mít za kamaráda. Kdo si neváží ženy/člověka z jeho podstaty a i s jeho (v jeho očích) nedostatky, tak nemůže mít pořádně rád ani sám sebe, ani blízké.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama