Zvláštní chování u kluka

Anonymní
24.4.21 16:46

Zvláštní chování u kluka

Ahojky, zajímali by mě názory na tuhle situaci nebo spíše tohle chování. Nebo třeba jestli má někdo podobnou zkušenost. Předem chci říci, ze to bude delší.
Píšu si s jedním klukem. Teď už si tolik nepíšeme, ale popisu tu situaci. Než jsme si začali psát, tak jsme se osobně neznali, ale věděli jsme o sobě, protože se zná a bavi s lidmi se, kterými třeba i já a občas jsme se někdy viděli, ale to vše. Pak jsme si začali tedy psát, bylo to moc fajn. Jak jsme si psali, tak jsme pak hned par dni na to zjistili, ze budeme večer ve stejném klubu, tak jsme se domluvili, ze se uvidíme a pokecame. Pokecali jsme a bylo to super. Pak jsme si zase dále psali.
Začali jsme si domlouvat první venek, v ten den jsem cely den čekala, jestli se teda nějak vyjádří, v kolik a kde se sejdeme. Jelikož už predtim jsem se dost iniciovala, tak jsem čekala aspoň na nej jestli rekne čas. Cely to skončilo tak, ze se vůbec k venku nevyjádřil a jela za svoji kamarádkou, ze budeme u ni. Pak večer mi začal psát, jak jsem mu měla klidně říct, ze teda chci něco podniknout a ze by mě nekam vzal. Ok, brala jsem to jako nedorozumění. Psali jsme si dal a domluva na druhy venek.
Zase jsme se domluvili. Vymysleli jsme hezky program a opravdu se oba těšili. V den, kdy jsme měli jít, tak mi rano napsal, ze má horečku a jemu špatně. To už mi prislo divny. Jasne, muže to byt náhoda, ale měla jsem uz divny pocit. Furt jsem ale měla tu trpělivost a řekla si, ze tu šanci tomu ještě dam.
Třetí venek. Zase jsme se domluvili s tím, ze mi dá ještě vedet v kolik přesně. Když už bylo odpoledne, tak jsem mu napsala, v kolik to tedy vidí, ze abych to stíhala vše. Po 2 hod. napsal, ze jedno auto si vzal táta a druhy segra a nevi nakonec, kdy se vrátí, tak ze to asi necháme na příště. Mě už tohle opravdu nastvalo a napsala jsem mu, ze už mě tohle nebavi. Psali jsme si už přes měsíc a ani jednou nezasli normálně ven. Uz i upadala konverzace. Tak nějak jsem si rekla, ze už na to kašlu. Jenze on si semnou chtěl dále psát. Napsal opravdu několikrát. A ze mu i to psaní semnou chybí atd. Co na tom, ale nechápu je to, proč se vyhýbal venkum, ale psát si semnou chtěl? Většinou je to přeci naopak ne?
Dekuju za vaše názory, rady a zkušenosti :srdce: :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
71
24.4.21 16:52

Pokud vám je 15, tak je to úplně normální. Pokud přes 20, tak ne :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ayo
32
24.4.21 17:01

Vím, jak se cítíš, ale třeba to byly vážně jen prostě špatný shody náhod. Mně a mému příteli taky prvních několik setkání kvůli různým věcem nevyšlo a nebylo to, že bychom se vidět nechtěli. A nakonec to všechno dobře dopadlo. :)

Zrovna horečku těžko ovlivní a auto…asi by si měl příště domluvit, že ho potřebuje a ne očekávat, že jedno auto doma vždycky bude, když mají dvě.

Jestli o něj máš zájem, tak tomu dej ještě šanci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
820
24.4.21 17:12

Ještě bych to zkusila, ale přípravu setkání bych nechala celou na něm a jen bych přišla. Nic bych nenavrhovala. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16437
24.4.21 17:16

Je to srab a myslí si že až ho u vidíš naživo, tak se mu vysměješ nebo tak něco. A je natolik zamindrákovaný, že lže když se potřebuje vymluvit proč nepřijde a nemá dostatek odvahy ti říct, že si chce jen psát. To že ti tím ubližuje mu nedochází.

pokud si s ním chceš psát, tak si s ním piš, ale fakt máš na to, aby si zaujala kluka co má normální sebevědomí a bude jednat férově.

Protože dotyčný, se kterým si píšeš je ochtotný lhát kvůli maličkosti, hádej co bude dělat když budete muset řešit nějaký větší problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1135
24.4.21 17:36

No ztrácíš s ním akorát čas, vykašli se na něj. Tímhle stylem si taky můžete psát do Vánoc a vždy bude mít nějakou výmluvu, proč se nemůžete sejít. No divím se, že mu to samotnému není už trapný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21960
24.4.21 18:13

Asi tě až tak moc nežere, já se taky tak vymlouvám, když se s někým nechci sejít :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.21 18:24
@stinga píše:
Asi tě až tak moc nežere, já se taky tak vymlouvám, když se s někým nechci sejít :nevim:

No to mě taky napadlo, ale pak nechápu proč si semnou chce furt psát, píše první a píše třeba i věci typu:brouku atd.

• Citovat
  • Nahlásit
381
24.4.21 18:35

Já zas nechápu, co nechápeš na tom, že si chce s tebou psát a nechce tě vidět. Třeba si tím jen chce krátit dlouhou chvíli a mít pocit, že někoho má. A to mu stačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.21 18:44
@mokkk píše:
Já zas nechápu, co nechápeš na tom, že si chce s tebou psát a nechce tě vidět. Třeba si tím jen chce krátit dlouhou chvíli a mít pocit, že někoho má. A to mu stačí.

Krátit dlouho chvíli? To mi přijde divný, když mi vypisuje už cca 2 měsíce.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.21 21:53

Co myslíte ostatní?

• Citovat
  • Nahlásit
1457
24.4.21 22:01

Zabava pro nej vypisovanim a sejit se nechce. Kasli na nej a hledej jinde

• Citovat
  • Zmínit