Zvláštní cyklus (plodný hlen a ovu testy)

Anonymní
24.1.20 12:48

Zvláštní cyklus (plodný hlen a ovu testy)

Ahoj, mám docela strach, co se se mnou děje. Běžně mám menstruaci pravidelnou zhruba po 30 dnech a nyní už je 40. den cyklu a menstruace nikde. Sex mám vždy chráněný s kondomem a spermicidním gelem, k žádné nehodě nedošlo, test dělaný v pondělí byl negativní. Nicméně od nějakého 17. dne cyklu se u mě objevil typický plodný hlen a tak jsem myslela, že proběhla ovulace kolem 22. dne jako vždy, ale hlen poté přestal jen na dva dny a pak se znovu objevil, ale slabší. V pondělí 36. den cyklu jsem dělala těhotenský i ovulační test, protože bylo hodně plodného hlenu a i jsem trochu špinila a hodně mě pnulo v břiše. To v úterý přestalo a hladina LH začala rychle klesat a tak jsem myslela, že došlo k ovulaci, že byla asi opožděná, ale dnes mám zase hodně ukázkového bílkového hlenu a už si nevím rady. Asi budu muset zavolat gynekoložce, ale napřed se zeptám, nemáte podobnou zkušenost? Mám teď hodně stresu ve zkouškovém, ale tohle se mi nikdy nestalo.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24.1.20 13:12

Tak ty ovulační testy jsou všechny negativní, je možné že máš anovulacni cyklus. Můžeš ještě pár dní počkat a ev si zajít na vyvolavacku. Já bych ale počkala, ona časem nedorazí. Pro klid můžeš za týden TT zopakovat, ale není pravděpodobné že bys byla těhotná když se chránite. Jen podle výtoku nic moc nepoznáš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.1.20 13:16

@Barbboraaa děkuju za odpověď :) takhle vypadal ten úterní pár minut po udělání, teď už to trochu vybledlo. Takže myslíš, že byl negativní?

• Nahlásit
  • Citovat
24.1.20 13:17

Ten mi přijde pozitivní, to je pravda. Tak se asi ovu posunula a menstruaci můžeš čekat až tak 14 dní po tom pozitivním testu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9826
24.1.20 13:55

Nejspíš se ti posunula ovulace a tak i ms ta přijde zhruba do 2 týdnů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.1.20 14:45

@Barbboraaa tak tenhle je z dneška, tak že by až teď :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
24.1.20 16:33

Tak to je divný, to už asi nevím co znamená :joy: :joy: :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.1.20 14:41

@Barbboraaa tak dneska 41. DC testovací čárka silnější než kontrolní, trochu mě tlačí v zádech a podbřišku a motá se mi hlava. Přemýšlím, jestli si nemám udělat ještě jeden těhotenský test, protože jsem četla, že ovulační testy můžou někomu ukazovat těhotenství, ale mám z toho strach. Doufám, že je to jen ovulace.

• Nahlásit
  • Citovat
25.1.20 23:46

Určitě zkus, mě to teda neukázal, měla jsem ovu slabý a TT pozitivní, ale někdo to tak opravdu má. Dej vědět!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.20 13:50

@Barbboraaa tak TT negativní, ovulační test stále pozitivní, cítím tlak v podbřišku i zádech a stále hodně bílkového hlenu :nevim: Asi během týdne zavolám na gyndu, nikdy jsem neměla takhle dlouhé zpoždění. :nevim: Mám teď hodně stresující období kvůli zkouškám a teď ještě ten strach z těhotenství a strašně se mi zhoršila pleť, tak si začínám myslet, jestli to nemůže být ze stresu.

• Nahlásit
  • Citovat
26.1.20 14:11

Tak zavolej, uvidíš co ti řeknou. Ještě mě napadla cysta, ale nevím jestli to dělá ty testy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.2.20 19:25

@Barbboraaa Tak jsem to dneska dostala, takže jsem tu ovulaci skutečně měla až v době, kdy jsem sem posílala poslední fotku.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama