Reklama

Zvlastni darek pod stromeckem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.16 22:22
Zvlastni darek pod stromeckem

S pritelem jsem pet let. Mame spolu dve deti. Mame obdobi kdy je vse ok, ale i kdy se dost hadame. Ale k veci nedavno mi pritel rekl, ze pro me ma darek a rekl, ze ho dostanu o vikendu( bylo to v liatopadu). Ale pak jsme se pohadali a ja nic nedostala. To mi ani tak nevailo jako to, ze mi predem neco sliboval a pak nic. Dnes jsem pod stromeckem nasla krabicku s dvouma prstynkama. Jeden mensi druhy velky. Rozbusilo se mi srdce, ze uz je to tady… Kdyz jsem se na pritele podivala tak on sedel a nic. Zeptala jsem se co to ma byt a on, ze jeden prstynek je na retizek a druhy na prst. Takova blbost! Nevim jak se k tomu postavit. To mu jako zbylo, kdyz si rozmyslel, ze si me neveme, tak mi je dal jen tak? :cert:. Kdyz jsem pak poklizela obyvak tak jsem je, uz nikde nevidela.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Šarlota4
Echt Kelišová 9651 příspěvků 24.12.16 22:30

Se ho zeptej ne?

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.16 22:33

Zeptej se ho, co to znamená… :think:

mama67
Kecalka 200 příspěvků 24.12.16 22:36

No to si děláš srandu? A velikostně by to tak souhlasilo, jakoze menší tvůj, vetsi jeho? A ted máte jake období, jste v pohodě? Osobně by me to rozhodilo, jako bud je tak blbej - promiň za upřímnost, a nebo třeba čeká jak zareagujes..

jasminium 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.16 22:39

Podle me ses ho zeptala blbe teda..co by to asi tak bylo..treba se bal, co reknes a cekal, ze budes stastna…no a ty se ho zeptas, co to je..zajdi za nim, obejmi ho a rekni, ze ti udelal radost a ze sis to moc prala :)..jestli ti teda jeho zadost o ruku radost udelala :)..ja taky manzelovi oznamovala velmi krasnym a romantickym zpusobem tehotenstvi, on to nepochopil a me nedoslo, ze to nepochopil..a myslela jsem, ze nema radost..treba je to podobny pripad i u vas ;)..drzim palce :)..ale pozadal te o ruku, na jaky retizek by ti to jako kupoval :hug: :srdce: :mavam:

samurajka
Kecalka 430 příspěvků 24.12.16 22:42

A kde teda jsou, on je zase zabalil?

Příspěvek upraven 11.01.18 v 21:10

enyf
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 24.12.16 22:47

To je hodně divný. Budeš se ho muset zeptat, jinak to nepůjde.

Gingerka
Zasloužilá kecalka 597 příspěvků 24.12.16 22:52

Jestli to dobře chápu, dal ti prsteny pod stromeček, ty ses ho zeptala, co to má znamenat, na to ti odpověděl, že jeden máš na prst a druhý na řetízek a pak oba prsteny zmizely? 8o Asi nečekal takovou tvou reakci, těžko říct, co se mu honí hlavou.. Asi se budeš muset zeptat..

Macice13
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 24.12.16 22:53

Přece na zásnuby se dává jen jeden prstýnek, ne? Dva až snubní, proč by bral dva? To je divný

axelina
Ukecaná baba ;) 1900 příspěvků 3 inzeráty 24.12.16 22:56

…hele a není to trochu jedno?? :-) prostě aktualně se svatba nechysta a coby kdyby - na to se vykašli. Ted je TED :-) s prstýnkama nalož jak uznáš za vhodný nebo pokud je zas sebral tak to dál neřeš. Možna je měl pro někoho jiného a spletl se :-D neee…sranda..

Roker
Ukecaná baba ;) 1485 příspěvků 24.12.16 22:58
@samurajka píše:
A kde teda jsou, on je zase zbalil?

asi se urazil ;) kdyz ma natvrdlou zenskou treba? A to se rika ze chlapi nefunguji na naznaky

Kelsey
Hvězda diskuse 44237 příspěvků 24.12.16 22:59

Buď si není jistý, nebo se bojí zeptat.
Nebo máte tak negativní atmosféru mezi sebou.
Pokud ty si ho chceš vzít, tak bych mu normálně skočila kolem krku s tím, že jsem to pochopila, jak to myslel netřeba slov a souhlasím. Žádné trapné debaty, stres okolo pokud to tak nervózně prožívá.

zrcadlo
Kelišová 6624 příspěvků 24.12.16 23:05
@Macice13 píše:
Přece na zásnuby se dává jen jeden prstýnek, ne? Dva až snubní, proč by bral dva? To je divný

On se asi nechtěl „zasnubovat“, ale chtěl si ji prostě „vzít“. Já taky beru rituál zásnub a zásnubní prsten jako nadbytečnost, žádnou smlouvu o smlouvě budoucí nepotřebuju, tak chlap asi koupil snubní prstýnky s tím, že spolu mají 2 děti a je čas…

Ou
Závislačka 4999 příspěvků 24.12.16 23:10

Pokud se nedokážeš zeptat (a domluvit), tak se fakt neberte. Teda - hlavně si nepořizujte děti, dokud se nenaučíte alepsoň základům dospělé, konstruktivní komunikace…

Aha - pozdě.

Kurník - co tak asi budet schopní děti naučit, když hrajete takovéhle absurdní hry?

Gingerka
Zasloužilá kecalka 597 příspěvků 24.12.16 23:11
@Ou píše:
Pokud se nedokážeš zeptat (a domluvit), tak se fakt neberte. Teda - hlavně si nepořizujte děti, dokud se nenaučíte alepsoň základům dospělé, konstruktivní komunikace…

Vždyť už mají dvě děti :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Královské děti na sebe na svatbě strhly všechnu pozornost. Už zase!

Pětiletý princ George na sebe strhl veškerou pozornost na sobotní svatbě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama