Reklama

Zvláštní grimasa/tik - nakrčí nos a funí

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

amidala22
Povídálka 11 příspěvků 25.02.18 18:27
Zvláštní grimasa/tik- nakrčí nos a funí

Ahojte,

zakládám diskuzi s možná vtipným názvem, ale ráda bych věděla jestli něco podobného nedělají vaši prcci.

7.mi měsíční dcera asi 3 týdny dělá několikrát denně takovou zvláštní grimasu/škleb, kdy například při radosti, nebo naopak naštvání, někdy jen tak- nakrční nos, vycení dásna a několikrát rychle zafuní a má u toho přivřené oči, jako by byla v křeči. Příjde mi, jakoby nezvládala emoce, nebo nevím jak to popsat.

Možná to zní pro někoho vtipně, ale jde o to, že chodíme na neurologii kvůli poměrně velké hlavičce, kvůli podezření na hydrocefalus, teď při posledních sono vyšetřeních vše ok, malá leze, jinak se vyvíjí v normě ( na rehábky sice chodíme, ale už budeme brzy končit ). Na další neuro kontrolu jdeme až na konci března, tak by mě zajímalo jestli něco podobného dělá víc prcků, nebo to může mít nějakou neuro příčinu, díky moc.

Reklama

Reakce:

Lekninka91
Extra třída :D 10227 příspěvků 25.02.18 18:31

Něco podobnýho dělá syn a nepřijde mi na tom nic k pozastavení :nevim:

vaks
Kecalka 165 příspěvků 25.02.18 18:40

Naše malá funí pořád :lol: Ale je to spíš proto, že máme psa(grifonka),který fučí neustále, takže ho napodobuje…začla to dělat taky kolem toho 7-8m…přijde mi to v pořádku, i když z ní jde někdy strach :D teď už chodí a když se naproti nás rozběhne s tou svou spadlou kšticí přes oči, nakrčeným nosem, vyceněnýma čtyřma zubama doprovázeným funěním, tak to vypadá děsivě :palec:

vaks
Kecalka 165 příspěvků 25.02.18 18:41

A děti opravdu neumí emoce ovládat, takže bych se nestarala ;)

amidala22
Povídálka 11 příspěvků 25.02.18 18:43

Supr holky, díky moc. Řeším kraviny, už chudáka malou asi moc pozoruju, jen mám strach, když nás od narození honili po doktorech, aby byla v pořádku! Díky za uklidnění:)
@vaks tak to s tím pejskem mě rozesmálo, dcera u toho taky trochu vypadá jako grifonek, takže dobrý:D

pannda
Kelišová 6473 příspěvků 31 inzerátů 25.02.18 18:50

V pohodě, moc nepozoruj a užívej si její radost!

alialiali
Kecalka 123 příspěvků 25.02.18 19:58

Syn to dělá taky :)) pak taky chrchlá a napodobuje kašlání lidi. Neresím, smejeme se tomu :)

dickys
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 25.02.18 20:28

Tohle přesně dělá i roční dcera, přijde mi to vtipný a nenapadlo mě to nějak řešit :)

amidala22
Povídálka 11 příspěvků 25.02.18 20:54

No, musím říct, že se mi ulevilo, že nejme jediní, kteří mají doma takového fuňáka :D

Vrba Jana
Povídálka 49 příspěvků 25.02.18 21:48

Šestnáctiměsíční syn to taky dělá :-D

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1547 příspěvků 3 inzeráty 26.02.18 09:40

21 měsíční syn tohle dělá furt :lol: vždycky ho napodobobuju a on to pak po mě zase opakuje. :lol: Dělá to od malička když má radost, když se zlobí, když se mu prostě chce. Podle mě ho to baví :nevim: :lol:

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1547 příspěvků 3 inzeráty 26.02.18 09:47
:hug:

Příspěvek upraven 26.02.18 v 21:54

Eliska011
Kecalka 463 příspěvků 26.02.18 12:57

Naše malá dělá někdy takové ksichty, že nechapu :mrgreen:
Ale kolem toho 8 měsíce měla taky období funění..teď má rok a pro změnu ji baví na všechno kroutit hlavou jakože nenene :mrgreen: :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama