Zvláštní gynekologický problém

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.11.21 19:08

zvláštní gynekologický problém

Předem zdůrazňuji, že nejsem troll, i když chápu, že ten dotaz vypadá jak od úchyla :nevim: Ale opravdu to myslím vážně.

Nenapadá vás, co by za tím mohlo být? - zhruba od víkendu, takže týden, mě opravdu už trápí stav, kdy mám nějak někde překrvený genitál (nevím, jak jinak ten pocit nazvat) a nacházím se nepřetřžitě přes den ve stavu jako těsně přes orgasmem :zed: Je to už fakt obtěžující a vysilující :roll: Špatně se mi na cokoli soustředí, nechce se mi ani cvičit nebo jít běhat, ten pohyb to nezlehčuje, ale bohužet to přetrvává ikdyž jsem v klidu - když sedím a pracuji, když ležím nebo stojím. V noci spím naštěstí dobře, nebudí mě to (ještě toho trochu :roll: )

Jediné, co mě napadá, že by to mohl být nějaký gynekoligický nebo urologický zánět, ale nemám žádný výtok, není ten pocit ani trochu o svědění nebo pálení, prostě jen extrémní fyzické vzrušení jako těsně před orgasmem. Není to ale spojené s tím správným mentálním vzrušením, prostě jen fyzická záležitost, snad to dobře popisuji.

U doktorky jsem nebyla, jednak byla teď menstruace a ještě jsem lítala po doktorech s dětmi, ale chystám se po víkendu, stejně mě už zvala na prevenci.

Tak jen jestli jste někdo o takovém stavu neslyšel a něco vás nenapadá…? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11381
12.11.21 19:27

Koukni na tohle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4217
12.11.21 19:36

Tohle asi fakt na emiminu nevyřešíš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.21 19:46
@ivašot. píše:
Koukni na tohle
:zed: Týdny to nevydrzim! Přece na to nebudu brát antidepresiva :nevim: :,(
Jako po menopauze nejsem, ale 40 mi už rozhodne bylo.
Ironii je, ze ještě před par týdny jsem s kamarádkou řešila, jak si připadám poslední měsíce skoro nevzrusiva :? A najednou skoro ze dne na den tohle :zed:
  • Citovat
  • Nahlásit
K82
1716
12.11.21 19:50

Bez doktora to nevyresis, muze to mit tunu pricin, od od banalnich (zanet) pres psychicke, po vaznejsi (onemocneni nervu, nador). Proste se musis nechat vysetrit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2015
12.11.21 21:10

Nejsi těhotná..? :think: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.21 01:00
@K82 píše:
Bez doktora to nevyresis, muze to mit tunu pricin, od od banalnich (zanet) pres psychicke, po vaznejsi (onemocneni nervu, nador). Proste se musis nechat vysetrit.

No, to jsem psala hned v úvodu, ze po víkendu jdu beztak na prevenci, takze vyšetření bude, ale ze zjišťuji, zda někdo neřešil něco podobného, ať mam představu….
Takže napsat dvakrát po sobě, abych šla k doktorovi jako reakci na moje sdělení, ze půjdu k lékaři, mi nějak nedává logicky smysl…. Ale dekuji za písmenka ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.21 01:03
@Zwetta píše:
Nejsi těhotná..? :think: 8)

To asi ne :think: to bych musela otěhotnět teď minuly pátek, což bylo den před menstruaci, která proběhla. To by bylo hodně divoké… ale ze by se začalo něco tak výrazného odehrávat hned dva dny po oplození…? :think: Snad ne

• Citovat
  • Nahlásit
2015
13.11.21 01:31
@Anonymní píše:
To asi ne :think: to bych musela otěhotnět teď minuly pátek, což bylo den před menstruaci, která proběhla. To by bylo hodně divoké… ale ze by se začalo něco tak výrazného odehrávat hned dva dny po oplození…? :think: Snad ne

menstruovat se může i v těhotenství.. :P :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1716
13.11.21 19:22
@Anonymní píše:
No, to jsem psala hned v úvodu, ze po víkendu jdu beztak na prevenci, takze vyšetření bude, ale ze zjišťuji, zda někdo neřešil něco podobného, ať mam představu….
Takže napsat dvakrát po sobě, abych šla k doktorovi jako reakci na moje sdělení, ze půjdu k lékaři, mi nějak nedává logicky smysl…. Ale dekuji za písmenka ;)

A me zas nedava smysl se na webu ptat, co ti je a pak prskat, ze ti stejne doporucime lekare. I kdyby se, nakrasne, seslo sto nazoru na podobny problem, tak ten tvuj to nevyresi. Proste se nech vysetrit. Cokoli zdravotniho patro do rukou lekare, ne weboveho fora a kdyz se ti odpovedi nelibi, tak se na nic neptej. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.21 08:56
@K82 píše:
A me zas nedava smysl se na webu ptat, co ti je a pak prskat, ze ti stejne doporucime lekare. I kdyby se, nakrasne, seslo sto nazoru na podobny problem, tak ten tvuj to nevyresi. Proste se nech vysetrit. Cokoli zdravotniho patro do rukou lekare, ne weboveho fora a kdyz se ti odpovedi nelibi, tak se na nic neptej. :zed:

Už jsi to jednou psala, pokud potřebuješ dávat rady, jak diskutovat, tak jednu tobě - neopakuj se.
Dotaz byl - slyšely jste o něčem podobném? Napadá vás něco? Mate takovou zkušenost?

• Mas na to odpověď?

A kdyby sis tu odpověď chtěla dat ještě potřetí, tak pro tebe znovu: Po víkendu jdu k lékaři. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
11381
14.11.21 11:21
@K82 píše:
A me zas nedava smysl se na webu ptat, co ti je a pak prskat, ze ti stejne doporucime lekare. I kdyby se, nakrasne, seslo sto nazoru na podobny problem, tak ten tvuj to nevyresi. Proste se nech vysetrit. Cokoli zdravotniho patro do rukou lekare, ne weboveho fora a kdyz se ti odpovedi nelibi, tak se na nic neptej. :zed:

naprosto normálně se ptá, jestli někdo s něčím podobným má zkušenost. Stejně jako v 90% ostatních diskuzí tady. Nečeká, že někdo její problém vyřeší, k doktorovi jde příští týden… Takže tvůj příspěvek fakt nechápu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat