Zvláštní kožní měnící se skvrna/piha

včera v 11:51

Zvláštní kožní měnící se skvrna/piha

Zdravím, nevíte co by to mohlo být? Mám to asi 3. Rok, v místě na které si moc nevidím, z druhý strany loktu, nejdříve to vypadalo jako sražená krev pod kůží (štěnice), al pak to jakoby zmizelo ale ne úplně, a pak se to začalo deformovat, skoro každý měsíc to má jiný tvar i barvu, za měsíc jdu na epikutánní testy na kožní, mám se na to rovnou zeptat když už tam budu? Každopádně díky za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24345
včera v 12:07

No pokud to máš už tři roky pořád a mění se to, tak bych se určitě zeptala.
Jen teda taková otázka - nenosíš v tom místě třeba popruh od kabelky nebo něco takovýho? Aby si neblbla s rakovinou a ono to nebylo podrážděné od přesky třeba :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22649
včera v 12:09

@Anonym110010 samozřejmě se zeptej na kožním, a když to máš 3 roky, už ses tam měla zeptat dávno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
včera v 12:15

Nic v tom místě nenosím, na kožní teď jdu skrz testy snad po 5 letech, tak se tam rovnou zeptám pro můj klid, vypadá jak kdyby tam byly cévičky, a pak trošku krve po takových kouskách a dohromady to vypadá jak na tý fotce, ale jak říkám furt se to mění, teď nejvíc od léta..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22649
včera v 12:18

@Anonym110010 mamka má na loktech také něco měnícího se, ale vypadá to úplně jinak, než to tvoje - a je to druh lupénky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat