Zvláštní menstruace a zvláštní TT

Anonymní
7.4.20 21:37

Zvláštní menstruace a zvláštní TT

Zdravím, mám takový dotaz..s přítelem se o mimi nesnažíme, ale kdyby se stalo, tak by byla radost :mrgreen:
V neděli jsem.mela termín MS (5.4)..jenže menstruace se dostavila o den dříve, ale byl to spíše jen světle hnědý výtok.. který během dne zmizel.. v neděli přišla menstruace, která začala špiněním..hodně slabým špiněním..během dne se to jakoby spustilo, ale jen špinění..s hodně velkými kusy sliznice (hlenu)..a teď 7.4 mi to špinění zmizelo… Krev sem měla, ale jen malinko..vůbec to nebylo na tampon jen na intimku a to za celý den se tam ukázalo téměř nic :D přišlo. mi to divné..protože já MS mám vždycky pravidelnou a silnou..teď mě to překvapilo a udělala sem si TT..ten ale byl divný.. když sem test aplikovala, tak se mi ukázala lehounce druhá čárka..která po zaschnutí hned zmizela a tudíž je test negativní..
Bazální teplotu mám i teď před 37 a to po MS nebo při nemam.. Nejsrm nemocná a žádné léky neberu. Od té soboty mě strašně bolí bradavky, bederní páteř, je mi na omdleni, sežeru vše co mi přijde pod ruku nebo naopak nic do sebe nedám.. a taková ta čára na podbřišku začala tmavnout. Neridim se podle čárky, ale někde sem četla, že v těhotenství tmavne.
Nemáte někdo s tím zkušenost? :kytka: :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
7.4.20 21:40

Ještě doplním, že k špinění se včera přidal světle ruzovohnedy výtok..a krev jen minimálně :/ takovouhle menstruaci jsem nikdy neměla

• Nahlásit
  • Citovat
3226
7.4.20 21:43

Zkus test za 2 dny znovu, ale moc bych s tím nepocitala. A ta tmavá čárka na podbřišku se dělá až když máš pořádnej pupek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2591
7.4.20 21:44

Zkus test pozítří a s toučárou na břichu jsi mě pobavila. Ta se dělá až v pokročilém stadiu těhotenství, rozhodně né pár dní po ms.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11860
7.4.20 21:46

Ta čárka je linea negra a zbarvuje se mnohem později. Ms byla, test negativní. Spíš těhotná nebudeš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1783
7.4.20 21:47

Neukazovala se čárka hned po namoceni? Má se počkat minutu a pak se na test kouknout… Pokud takto byl negativní a máte MS těhotná nejste

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.20 21:51

@kavulenka no právě..když se test namacel, tak se ukázala..ale pak zmizela, tak nevím :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
1783
7.4.20 21:55
@Anonymní píše:
@kavulenka no právě..když se test namacel, tak se ukázala..ale pak zmizela, tak nevím :zed:

No takže negativní…tohle podle mě testy při namoceni dělají… Proto je k testu návod… Podle mě máte prostě MS a těhotná nejste

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
7.4.20 21:57

Měla jsem tohle minulý rok, místo MS jen takové špinění, dohněda až tmavě hnědé, krvácení jen lehounce růžové nebo bylo hnědé, pratkicky jen po utření, jinak nic, TT negativní, ale všechny „příznaky“ jako citlivá prsa, bolesti břicha, pocity nevolnosti, bolesti hlavy atd. se mi samozřejmě objevily…těhotná jsem nebyla, jen asi nějaké rozhozené hormony, prakticky jsem špinila snad asi dva týdny, pak to nachvilku přestalo a pak přišla už klasická MS, ale nevím, zkus si udělat další test a koukej až na ten konečný výsledek až to zaschne, mně se tam ta druhá čárka taky vždy nachvilinku slabounce ukáže, když to jakože nabíhá, ale pak po zaschnutí tam už nic není

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama