Zvláštní menstruace, těhotenství?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.10.21 12:02

Zvláštní menstruace, těhotenství?

Ahoj, asi to bude znít divně, ale já už jsem z toho fakt jelen.
Dnes 19.10. má dorazit MS.. špinila jsem už 17.10. jen dvě hodinky a pak nic.. 18.10. to samé jen trochu špinění a nic. Dnes v noci jsem špinění měla silnější ale do rána opět přestalo.. teď to samé 🤷 není to už jen špinění, ale hodně slabé krvácení..barva je červeno růžová, ale ne tak tmavá jako ta při ms co mívám.. ráno jsem si dělala tt a ten byl negativní..
Jsem nastydlá tak to usuzuji spíše k tomu, že to mám rozházené, ale kdo ví..
Pokud bych byla těhotná v den ms by se mi na testu už ukázala čárka ne?
Je mi spíš divné, že zakrvácím jen trošku a pak je ticho po pěšině 🤷 Máte s tím někdo zkušenost?..
Moc děkuju za odpovědi 🙏

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8017
19.10.21 12:39

Běžná rozjíždějící se menstruace. Díky nachlazení taky můžeš jen špinit. Těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1311
19.10.21 12:52

Já jsem před MS špinila klidně dva dny. Myslím, že se ti MS rozjede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.21 13:06

Tak to jste mě uklidnili, já to nikdy neměla takové tak už jsem chtěla plašit, co se děje 😅 😅
Moc děkuju za reakce

• Citovat
  • Nahlásit
392
19.10.21 20:04

Kdyby bylo pouze slabé špinění mohlo by se jednat o těhu ale pokuď jeto vyloženě krev tak těhu nejsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.21 21:11

@Nihanin.1 co jsem četla na netu v jiných diskuzích apod tak to mohl být třeba hematom nebo tak.. netuším.. prostě je to celé divné :nevim: dnes cely den slabě červená krev a fakt malinko jen na jednu vložku a teď už zase dvě hodinky nic.. ale zase si říkám, že kdybych těhu byla tak se to v den ms přeci ukáže ne? :nevim: počkám ještě do konce týdne zda se to pořádně rozjede nebo to bude pořád dokola přestávat a zase začínat a kdyžtak si udělám test znova.. kdybych byla nakonec těhu tak za ty 2 dny už se to musí ukázat na 10000% :think: :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.21 11:27

Zdravím, s přítelem se snažíme už dlouho o miminko. Podle aplikace menstruační kalendář jsem měla mít menstruaci 15.10.. Stále nic. Minulý měsíc jsem měla menstruaci 21.9.. Už asi 4 den mě bolí v podbřišku i trochu prsa jak kdybych měla dostat menstruaci. Nikdy jsem žádné bolení ani nic před menstruaci nemela. Těhotenský test bych si udělala až příští týden kdyby náhodou měla dorazit okolo toho 21.10.. Abych to neuspěchala. Mohlo by to už vyjít? Děkuji za každou odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
392
23.10.21 23:23
@Anonymní píše:
Zdravím, s přítelem se snažíme už dlouho o miminko. Podle aplikace menstruační kalendář jsem měla mít menstruaci 15.10.. Stále nic. Minulý měsíc jsem měla menstruaci 21.9.. Už asi 4 den mě bolí v podbřišku i trochu prsa jak kdybych měla dostat menstruaci. Nikdy jsem žádné bolení ani nic před menstruaci nemela. Těhotenský test bych si udělala až příští týden kdyby náhodou měla dorazit okolo toho 21.10.. Abych to neuspěchala. Mohlo by to už vyjít? Děkuji za každou odpověď.
@Anonymní píše:

Ahoj zkoušela jsi uz tt?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
23.10.21 23:24
@Anonymní píše:
@Nihanin.1 co jsem četla na netu v jiných diskuzích apod tak to mohl být třeba hematom nebo tak.. netuším.. prostě je to celé divné :nevim: dnes cely den slabě červená krev a fakt malinko jen na jednu vložku a teď už zase dvě hodinky nic.. ale zase si říkám, že kdybych těhu byla tak se to v den ms přeci ukáže ne? :nevim: počkám ještě do konce týdne zda se to pořádně rozjede nebo to bude pořád dokola přestávat a zase začínat a kdyžtak si udělám test znova.. kdybych byla nakonec těhu tak za ty 2 dny už se to musí ukázat na 10000% :think: :D

Ahoj tak jakpak jsi dopadla stim testem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.21 09:10

@Nihanin.1 ahoj, ano 😌 a je to tam ❤️

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.21 09:53

@Nihanin.1 Ahoj, test byl opět negativní takže těhotenství to určitě nebude. Vždy se mi v průběhu vybarvování testu objevuje slabý duch, ale následně hned zmizí :nevim:
Prostě jsem si jistá, že těhotná nejsem a vše bylo způsobeno mou nastydlostí.. jediné co mě zaráží, že poslední 3 dny mi po zmáčknutí bradavek vytéká trocha mleziva :nevim: Jsem 2 roky po porodu a kojila jsem pouze první měsíc.. takže pochybuji, že by se mi obnovovalo mléko :think: Někde jsem četla, že je možné, že v těle mám něčeho hodně teď nevím, jak se to jmenuje :zed: Takže asi zavolám na gyndu a nechám si to zkontrolovat :think:

• Citovat
  • Nahlásit
392
25.10.21 16:40
@Anonymní píše:
@Nihanin.1 Ahoj, test byl opět negativní takže těhotenství to určitě nebude. Vždy se mi v průběhu vybarvování testu objevuje slabý duch, ale následně hned zmizí :nevim:
Prostě jsem si jistá, že těhotná nejsem a vše bylo způsobeno mou nastydlostí.. jediné co mě zaráží, že poslední 3 dny mi po zmáčknutí bradavek vytéká trocha mleziva :nevim: Jsem 2 roky po porodu a kojila jsem pouze první měsíc.. takže pochybuji, že by se mi obnovovalo mléko :think: Někde jsem četla, že je možné, že v těle mám něčeho hodně teď nevím, jak se to jmenuje :zed: Takže asi zavolám na gyndu a nechám si to zkontrolovat :think:

Ahoj zavolej na tu gyndu at se na tebe podívá a uvidí se a kdyby náhodou To nevyšlo teď tak at se ti brzy zadaří.. Ja teď mam taky takovou situaci ze mi vycházejí tt dušíci ale nesilí mam teprv den vynechání tak zkusím tt tak za dva dny pokud uz nedorazí ms a nebo jestli tt zesílí.. Tak dej pak vědět ty jak si dopadla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.21 18:22

@Nihanin.1 Jeee tak moc držím palce ať ti to vyjde :srdce:
Dej vědět, jak jsi dopadla, budu na tebe myslet a držet palečky :kytka:
Moje doktorka má dovolenou a záskok žádný nemá jen v nejnutnějších případech do nemocnice, což já nejsem, tak počkám a uvidí se :nevim: třeba do té doby výtok mleziva ustane..

• Citovat
  • Nahlásit
392
26.10.21 13:29
@Anonymní píše:
@Nihanin.1 Jeee tak moc držím palce ať ti to vyjde :srdce:
Dej vědět, jak jsi dopadla, budu na tebe myslet a držet palečky :kytka:
Moje doktorka má dovolenou a záskok žádný nemá jen v nejnutnějších případech do nemocnice, což já nejsem, tak počkám a uvidí se :nevim: třeba do té doby výtok mleziva ustane..

Ahoj tak dávám vědět včera jsem začala špinit a dnes se červená rozjela hm tak snad příště uz by se Zadařit mohlo snazime se dva roky a stoho dvě biochemické tudíž už asi ted třetí neboť tři dny slabý duch pak čárka slabla :( jinak treba ty slabý duchy je možné jestli treba nemáme cystu ta prý taky může udělat slabé duchy na testu.. Tak pak dej vědět jak si dopadla i ty a proc to mlezivo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.21 12:10

@Nihanin.1 Ahoj promin ze davam vedet az ted ale cekala jsem do dalsiho cyklu jak to dopadne :think: doktorce jsem nakonec nevolala. Ted se mi ms zpozdila o 5 dni test jsem delala 1 den po zpozdeni a byl negativni tak jsem rikala ze pockam tyden. Dnes jsem zacala krvacet rekla bych ze i dost silne takze u me to take nevyslo :roll: mlezivo mi vyteka stale ale jen po malych kapickach a trosku tak to nejak neresim co jsem cetla je to v celku dost normalni a ja nechci vypadat jak plasan ored doktorkou :lol: dokud nebudu umirat tak tam nejdu :lol:
Tobe drzim moc palce aby se zadarilo co nejdriv :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat