Zvláštní menstruační krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 18:07
Zvláštní menstruační krvácení

Ahoj holky :) přes půl roku beru antikoncepci a mám pořád strašně silné krvácení, třeba 3 dny :,( nestíhám pomalu měnit tampony a vložky, ale zase ms dostávám přesně na čas :) ale s tím krvácením, říkala jsem to gynekoložce a ona říkala, že mám ještě počkat, že silně krvácet s antiko můžu až 10 měsícu :( A tak..nemáte nějaké rady, jak se da krvácení zmírnit? Dost by mi to pomohlo, děkuji ;)

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 18:15

asi moc nepotěším, ale já to tak mám už roky. A to jsem vystřídala více druhů prášků. Prý to tak některé ženské mají.

Ou
Kelišová 6239 příspěvků 17.01.19 19:52

Zkus užívat rhodiolu - tak 300mg účinné látky denně.

https://examine.com/…diola-rosea/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Zemřel Karl Lagerfeld, jeden z nejuznávanějších módních návrhářů světa

V Paříži ve věku 85 let zemřel jeden z nejuznávanějších a nejvlivnějších... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >