Zvláštní milování <3

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 20:52
Zvláštní milování <3

Dobrý večer maminky, tatínkové a ostatní :)

zajímalo by mě co vše jste vyzkoušeli v sexu, co pro vás bylo ještě snesitelne a co třeba partner či partnerka chtěli ale na vás už to bylo moc..? :D

S partnerem zkoušíme všechno možné, dost často i lehké BDSM :oops: s tím že partner je ten dominantní

Ráda bych tu našla nějakou zajímavou inspiraci :oops: :oops:

Omlouvám se za anonym ale stydím se :oops: :lol:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Prof. Farnsworth
Kelišová 5344 příspěvků 28.10.18 20:58

Jednou jsem před stykem schválně nedbale zatáhl závěsy a pak jsem při misionáři (samozřejmě že pod peřinou) zahlédl na chvilku prsa! To byla prasečina. Stálo mě to sto otčenášů :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 20:59

:palec: Dobry večer. Stydět se určitě nemusíte. Každý zkouší a rád něco jiného. Od toho jste partneři a chcete si cokoli spatřit a udělat lepší. Já s manželem ..nevím dýl jsme spolu zda se mi že jsme stále víc neodlucni a závislí na sobě a na našem skvělém a stále se rozvíjejícím sexu. Pak najdete co se vám líbí nejvíce a jste totálně omráčené jak to bylo úchvatné. Tak to je to právě co sedí pro vás. Zkoušet a zkoušet. Je to bomba ne????hlavně se nenuťte do čeho nechcete. :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 20:59
@Prof. Farnsworth píše:
Jednou jsem před stykem schválně nedbale zatáhl závěsy a pak jsem při misionáři (samozřejmě že pod peřinou) zahlédl na chvilku prsa! To byla prasečina. Stálo mě to sto otčenášů :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
salamio
Ukecaná baba ;) 2197 příspěvků 28.10.18 21:00

.

free333
Generální žvanilka 20388 příspěvků 28.10.18 21:01

Na mě je tahle diskuse už příliš perverzní… :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 21:02
@Anonymní píše: :palec: Dobry večer. Stydět se určitě nemusíte. Každý zkouší a rád něco jiného. Od toho jste partneři a chcete si cokoli spatřit a udělat lepší. Já s manželem ..nevím dýl jsme spolu zda se mi že jsme stále víc neodlucni a závislí na sobě a na našem skvělém a stále se rozvíjejícím sexu. Pak najdete co se vám líbí nejvíce a jste totálně omráčené jak to bylo úchvatné. Tak to je to právě co sedí pro vás. Zkoušet a zkoušet. Je to bomba ne????hlavně se nenuťte do čeho nechcete. :hug:

Přesně :palec:
Zkoušíme vše a užíváme si to :srdce:

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2163 příspěvků 28.10.18 21:03
@Prof. Farnsworth píše:
Jednou jsem před stykem schválně nedbale zatáhl závěsy a pak jsem při misionáři (samozřejmě že pod peřinou) zahlédl na chvilku prsa! To byla prasečina. Stálo mě to sto otčenášů :mrgreen:

Ale víš, že na prsa se holkám nesahá, tak jsi si ušetřil dalších 100 Zdrávas María. :mrgreen:
Výchova z domova je důležitá. :P :P

Prof. Farnsworth
Kelišová 5344 příspěvků 28.10.18 21:03
@salamio píše: .

Opravdu? Ty dobytku! Že se nestydíš :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 21:04

@free333 hod anonym a diskutuj :mrgreen: :mrgreen:
Já asi anonym sundam, je to otrava odkliknout to při každé odpovědi :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 21:04

Tak s mým manželem báječným jsme toho vyzkouželi dost. Nabuzení ledem (to je moooc vzrušující), pokapání voskem, taky trošku tvrdčí sex s pouty. V dominanci se střídáme. Sex na neobvykých místech, to zbožňuji :mrgreen:

Jeee a když jsem za mlada řádila, sexík s holkou. Tak párkrát trojka - vždy dva muži a já. Největší pro mě extrém v praktice ale bylo, když jsem se šla po jedné takové trojce osprchovat a jeden s dotyčných se ke mě přidal s tím, že by mě chtěl při sexu ve sprše pomočit 8o To byl asi můj strop pissing ne-e.

Taky stydím, proto anonym :lol: :mrgreen:

free333
Generální žvanilka 20388 příspěvků 28.10.18 21:05
@Anonymní píše:
@free333 hod anonym a diskutuj :mrgreen: :mrgreen:
Já asi anonym sundam, je to otrava odkliknout to při každé odpovědi :lol:

Já tedy budu diskutovat, když jinak nedáte, ale ani nevím, jak se dává anonym, takže nic :)

Prof. Farnsworth
Kelišová 5344 příspěvků 28.10.18 21:05
@LaPaloma píše:
Ale víš, že na prsa se holkám nesahá, tak jsi si ušetřil dalších 100 Zdrávas María. :mrgreen:
Výchova z domova je důležitá. :P :P

Za sto to bylo jenom proto, že jsem u zpovědi „zapomněl“ říct, že to nebyl styk pro plození dětí, ale pro zábavu :oops: :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 21:06

69 miluji.bez oralu to nejde.takze lizando bezesporu.i partner oral udelame se a pak klasicky styk i s pomuckami klidne sex 3-4 hod.prosim anonym nechci aby me nekdo odhalil pod nick.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 21:06
:palec: Dobry večer. Stydět se určitě nemusíte. Každý zkouší a rád něco jiného. Od toho jste partneři a chcete si cokoli spatřit a udělat lepší. Já s manželem ..nevím dýl jsme spolu zda se mi že jsme stále víc neodlucni a závislí na sobě a na našem skvělém a stále se rozvíjejícím sexu. Pak najdete co se vám líbí nejvíce a jste totálně omráčené jak to bylo úchvatné. Tak to je to právě co sedí pro vás. Zkoušet a zkoušet. Je to bomba ne????hlavně se nenuťte do čeho nechcete. :hug:
@Anonymní píše:
Přesně :palec:
Zkoušíme vše a užíváme si to :srdce:

Tak to jedině fandím. ???? :srdce: Tak to má fungovat vsude. :jazyk:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >